• Informacje na temat:

  piosenki pussycat dolls

Artykuły na temat: piosenki pussycat dolls
 • Co dalej z Pussycat Dolls?

  Nie wiadomo jaka przyszłość czeka popularny girlsband Pussycat Dolls. Liderka Nicole Scherzinger skłania się ku solowej karierze.

 • Zatańcz z Pussycat Dolls!

  ..."Sway" to tytuł klasycznego utworu z repertuaru słynnego amerykańskiego piosenkarza Deana Martina, który w filmie "Zatańcz ze mną" wykonuje girlsband Pussycat Dolls. Na stronach INTERIA.PL możecie już teraz oglądać teledysk do tej piosenki!

 • Pussycat Dolls nie potrzebują facetów

  Dziewczyny z popularnego girlsbandu The Pussycat Dolls nie zwalniają tempa. "I Don't Need A Man" to już piąty singel z bestsellerowej płyty "PCD", która w sumie rozeszła się na całym świecie w ilości ponad 5 milionów egzemplarzy. Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do tej piosenki, w którym wokalistki prezentują się w niemal pełnej krasie.

 • Nicole Scherzinger dyskredytuje koleżanki z Pussycat Dolls

  W telewizyjnym wywiadzie Nicole Scherzinger zasugerowała, że pozostałe członkinie zespołu Pussycat Dolls były tylko nic niewnoszącym dodatkiem.

 • The Pussycat Dolls walczą z Madonną

  Pochodzący z Los Angeles girls band The Pussycat Dolls trzyma się dzielnie na szczycie brytyjskiej listy przebojów. Singel "Stickwitu" w zeszłym tygodniu zrzucił ze szczytu "Hung Up" Madonny, a w tym tygodniu powstrzymał przebój "Królowej Popu" przed powrotem na miejsce pierwsze.

 • Reaktywacja The Pussycat Dolls potwierdzona! Kto wszedł w skład grupy?

  Nicole Scherzinger potwierdziła powrót grupy wokalno-tanecznej The Pussycat Dolls. Pierwszy występ w starym składzie odbędzie się w brytyjskim programie "The X Factor: Celebrity". W następnym roku odbędzie się natomiast specjalna trasa koncertowa grupy!

 • Oburzający występ The Pussycat Dolls w telewizji. Będzie dochodzenie w sprawie finału "X Factor"?

  W sobotę, 30 grudnia, legendarny girlsband The Pussycat Dolls pokazał się w finale brytyjskiego "X Factor". To pierwszy koncert od momentu zawieszenia zespołu. Po występie do nadawcy spłynęło ponad 400 reklamacji od widzów.

 • The Pussycat Dolls 2.0: Kto wszedł w nowy skład grupy?

  Wszystko wskazuje na to, że wokalno-taneczna grupa The Pussycat Dolls nie powróci w oryginalnym składzie. Pomysłodawczyni projektu Robin Antin postanowiła reaktywować grupę w całkowicie nowym zestawieniu.

 • The Pussycat Dolls: Zmusili ją?

  Amerykańska piosenkarka Keri Hilson oskarżyła szefów wytwórni płytowej o to, że zmusili wokalistkę Nicole Scherzinger do porzucenia kariery solowej i powrotu do zespołu The Pussycat Dolls.

 • Pussycat Dolls chcą Seana Paula

  Najpopularniejszy obecnie amerykański girlsband Pussycat Dolls chce nagrać przebój z Seanem Paulem, gwiazdą muzyki dancehall. Póki co sam zainteresowany nie wypowiedział się jeszcze na temat zaskakującej oferty wokalistek.