• Informacje na temat:

  piosenki radia maryja

Artykuły na temat: piosenki radia maryja
 • Villas na pielgrzymce Radia Maryja

  ...71-letnia diwa polskiej piosenki na dobre wróciła do zdrowia. Cudowne ozdrowienie to zasługa zapewne modlitwy - Violetta Villas nie dość, że wyszła z domu, to udała się na... pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę.

 • Przemysław Wojcieszek: Jestem z tego dumny

  Film to sztuka transu, w którym kolory, rytmy, dźwięki układają się w hipnotyczny sen - mówi Przemysław Wojcieszek. Jego nowa produkcja - "Jak całkowicie zniknąć" - weszła właśnie na ekrany kin.

 • Komarenko pracuje dla Rydzyka

  Ivan Komarenko na zlecenie ojca Tadeusza Rydzyka napisał piosenkę, którą będziemy mogli usłyszeć w Telewizji Trwam oraz w Radiu Maryja.

 • Holy Smoke i "Toruńskie pierniki"

  W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać kompozycji "Toruńskie pierniki" metalowej grupy Holy Smoke, która dała się poznać z utworu "Lech Wałęsa" w obronie byłego prezydenta. Tym razem na celowniku znalazł się ojciec Tadeusz Rydzyk i prowadzone przez niego Radia Maryja.

 • "Ludzie, jak mnie widzą, to całują po rękach"

  Kilka dni temu donosiliśmy, że diwa polskiej piosenki udała się w asyście swojej gosposi Elżbiety Budzyńskiej na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy. ( ZOBACZ ) Tam, w jednym z namiotów(...) wchodzimy do studia i nagrywamy nowe piosenki na nową płytę. Wiem, że już mi szyją suknie na występy, bo przecież w starych nie mogę się pokazać". Mamy nadzieję, że tym razem dojdzie do zapowiadanej...

 • Sprzedawanie powietrza

  Był rok 1964 bodajże, czas drugiej wizyty The Beatles w USA, kiedy nagle jakiś człowiek ogłosił, że ma do sprzedania puszki z powietrzem, którym oddychali ci słynni muzycy. Puste puszki szły w takim tempie, że człowiek zrobił interes życia.

 • Kobieta pracująca była nie do zdarcia!

  Radia Maryja. Nie lubiła oglądać telewizji. - Męczy mnie wpatrywanie się w malutki ekran - żartowała. - Wolę iść na spacer. Rywalki z teatru i kamienicy Największą konkurentką Ireny...

 • Łona: Nie należę do LPR-u

  Od czasu nagrania piosenki "Nie jest dobrze", z refrenem " Radio Maryja uratuje polski hip hop", pojawiają się plotki , że szczeciński raper Łona sympatyzuje z Ligą Polskich Rodzin. Czyżby Roman Giertych pozyskał do swojej partii pierwszego hip hopowca?

 • Moherowe berety po niemiecku

  To nie jest żart! Niemieckie tłumaczenie "Moherowych Beretów" piosenki, która obaliła IV RP ukazało się właśnie w Niemczech w książce "Viva Polonia" autorstwa Steffena Mollera.

 • Big Cyc w moherowym berecie

  Na wiosnę 2006 roku ukaże się nowa, piętnasta już płyta grupy Big Cyc. Ekipa dowodzona przez Skibę tym razem zajęła się działalnością Radia Maryja i jego dyrektora o. Tadeusza Rydzyka. W związku z tym, album otrzymał tytuł "Moherowe berety", tak jak określane są starsze słuchaczki toruńskiej rozgłośni.

Wideo na temat: piosenki radia maryja
 • Maryja, matka Jezusa

  Film Guido Chiesy opowiada historię Marii, matki Jezusa Chrystusa, z odmiennej perspektywy niż ma to miejsce zazwyczaj. Produkcja skupia się przede wszystkim na roli Marii w formowaniu człowieczeństwa w młodym Jezusie. Włoski twórca ustawia każdego bohatera - od Maryi po Józefa - w nieco innym świetle, a samą historię życia Matki Boskiej i Jezusa czyni o wiele bardziej przyziemną. Palestyna, 2000 lat temu. Maria, młoda dziewczyna z rodziny pasterzy, poślubia Józefa z Nazaretu, wdowca z dwójką...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.