• Informacje na temat:

  piosenki ring

Artykuły na temat: piosenki ring
 • ABBA jeszcze jako Björn Benny & Agnetha Frida: 45 lat płyty "Ring Ring"

  ...przekonał kompozytorów, by zgłosili się do Melodifestivalen. Wydawało się, że utwór "Ring Ring" będzie pewniakiem, jednak ostatecznie Björn & Benny, Agnetha & Anni-Frid zajęli trzecie miejsce w szwedzkich eliminacjach do Eurowizji. Krótko po tym ukazał się debiutancki album kwartetu, również zatytułowany "Ring Ring". Płyta trafiła do sklepów przede wszystkim w Skandynawii, ale na najważniejszych...

 • Ring Of Fire - nowa grupa Marka Boalsa

  Mark Boals, wokalista znany ze współpracy z Yngwie Malmsteenem, postanowił w końcu założyć własną grupę. Ochrzcił ją nazwą będącą tytułem jego ostatniej solowej płyty, czyli Ring Of Fire. Debiutem fonograficznym formacji będzie płyta "Oracle", która ukaże się 25 lipca. Na razie tylko w Japonii.

 • Nie tylko gongi: Piosenki na wyjścia bokserów

  W wielu przypadkach bokserzy to nie tylko sportowcy, ale także celebryci i showmani. A czasami, aby dobre widowisko mogło się odbyć, potrzebna jest muzyka. Czego więc bokserzy słuchają przy wejściu na ring?

 • Zui: Zobacz teledysk "Ring". Kiedy premiera debiutanckiej płyty?

  Choć dopiero co zdała maturę, pochodząca z Kielc raperka Zui ma już prawie 100 tysięcy fanów na Instagramie. Teraz prezentuje teledysk do kolejnego singla "Ring", która zapowiada debiutancki album.

 • Piosenki Boba Dylana na 50-lecie Amnesty International

  ...80 wykonawców z całego świata przygotowało piosenki z repertuaru Boba Dylana na potrzeby czteropłytowego wydawnictwa z okazji 50-lecia działalności organizacji Amnesty International.

 • 100 najlepszych piosenek wszech czasów

  ..."Kiss" Prince'a. Z nowszych gwiazd mainstreamu nie zabrakło Beyonce ("Single Ladies (Put a Ring on It)") i Lady Gagi ("Bad Romance"). Poza tym redakcja "Time" wybrała kompozycje takich wykonawców jak Bruce Springsteen, Fleetwood Mac, R.E.M., Led Zeppelin, Dolly Parton, The Who, Tupac Shakur, The Notorious B.I.G. i Queen. Zobacz teledysk do "Smells Like Teen Spirit" Nirvany:

 • Posłuchaj nowych piosenek Beyonce!

  Harrissona. Dwukrotnie usłyszymy tu też rapera Jay-Z ( "Deja Vu" , "Upgrade U"), prywatnie narzeczonego piosenkarki. Oprócz singlowych "Deja Vu" i "Ring the Alarm", znajduje się tu także pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Różowa Pantera" przebój "Check it On" . Posłuchaj fragmentów "B'day" Beyonce Knowles na stronach INTERIA.PL! 1. "Deja Vu" featuring Jay-Z posłuchaj 2. "Getting...

 • Justin Bieber oskarżony o plagiat

  Justin Bieber został oskarżony o plagiat przez White Hinterland. Wokalistka twierdzi, że Kanadyjczyk wykorzystał w swojej piosence "Sorry" fragmenty jej utworu "Ring The Bell".

 • Johnny Cash: "Nie" dla hemoroidów

  Rodzina Johnny'ego Casha nie zgodziła się na wykorzystanie piosenki zmarłego niedawno wokalisty w reklamie. Pewna firma z Florydy zamierzała użyć utworu "Ring Of Fire" do promowania... lekarstwa przeciwko hemoroidom.

 • Koncert Moderat w Warszawie: Elektroniczny orgazm

  Panowie z tria Moderat (duet Modeselektor - Gernot Bronsert i Sebastian Szary plus Apparata - Sascha Ring) mają tę przewagę nad innymi składami sceny elektronicznej, że nie muszą nic nikomu udowadniać ani z nikim się ścigać.