• Informacje na temat:

  piosenki rosyjskiej

Artykuły na temat: piosenki rosyjskiej
 • Zaskakujący Festiwal Piosenki Rosyjskiej

  Amerykański wokalista Michael Bolton, piosenkarz Arash z Iranu i Julio Iglesias junior z Hiszpanii będą 16 lipca gwiazdami Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Bilety na festiwal zostały już sprzedane.

 • Edyta Górniak i rosyjska piosenka

  ...20 wykonawców z Polski, Łotwy, Rosji i Białorusi weźmie udział w rozpoczynającym się w piątek (6 czerwca) w Zielonej Górze Festiwalu Piosenki Rosyjskiej. Gwiazdami festiwalu będą Edyta Górniak, Michał Bajor i Żanna Biczewska.

 • Festiwal Piosenki Rosyjskiej: Gwiazdą Michael Bolton

  ...16 lipca w Zielonej Górze odbędzie się Festiwalu Piosenki Rosyjskiej, którego gwiazdami będą Michael Bolton oraz mający irańskie korzenie Arash.

 • Festiwal Piosenki Rosyjskiej z laureatem Eurowizji

  Agnieszka Włodarczyk, Iwona Węgrowska, Magda Femme i grupa Video to niektórzy wykonawcy, którzy wezmą udział w konkursie na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (25 lipca).

 • Gerard Depardieu zaśpiewa piosenki Wysockiego

  Jak poinformował we wtorek TASS, francuski aktor "zaśpiewa piosenki legendarnego barda". Cytowani przez TASS organizatorzy koncertu przypomnieli, że "Depardieu od dawna marzył o tym, by pracować(...) Wysockiego unicestwiła te plany" - dodali.  Gerard Depardieu w 2013 r. przyjął rosyjskie obywatelstwo. Jak podkreślił TASS, "wielokrotnie wspominał o swojej miłości do kultury rosyjskiej, w tym do...

 • Eurowizja 2016: "Color of Your Life" Michała Szpaka plagiatem rosyjskiej piosenki?

  ...utworami widzi jeden ze znanych dziennikarzy muzycznych, który pragnął zachować anonimowość. Michał Szpak jak dotąd nie ustosunkował się do spekulacji na temat jego piosenki. Przypomnijmy, że(...) sobą", która na półki sklepowe trafiła 13 listopada 2015 roku. Poniżej możecie porównać oba utwory: Sprawdź tekst i tłumaczenie piosenki "Color Of Your Life" w serwisie Teksciory.pl...

 • Festiwal Piosenki Rosyjskiej: Złoty Samowar dla Michała Szpaka

  Michał Szpak zdobył Złoty Samowar, czyli główną nagrodę Festiwalu Piosenki Rosyjskiej, który odbył się w sobotę, 17 sierpnia, w Zielonej Górze. Srebrny Samowar trafił w ręce Natalii Sikory, a brązowy wywalczył Marcin Kindla. W nagrodę Szpak otrzymał także czek na 50 tys. zł.

 • "Rosyjska" Edyta Górniak

  Edyta Górniak, Michał Bajor i Żanna Biczewska będą gwiazdami wskrzeszonego po latach Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Impreza odbędzie się w dniach 5-6 czerwca - poinformowali organizatorzy festiwalu.

 • "Wiedźmin": Jest oficjalne wideo do piosenki "Toss a Coin to Your Witcher"

  Widzowie Netflixa błyskawicznie ruszyli na poszukiwanie piosenki "Toss a Coin to Your Witcher" , którą na zakończenie drugiego odcinka "Wiedźmina" zaśpiewał serialowy Jaskier. Wykonuje ją Joey Batey , który wciela się właśnie w przyjaciela Geralta. Utwór podbił serca internautów, którzy zaczęli tworzyć swoje przeróbki i parodie. Najpopularniejsze wideo z oryginałem ma ponad 19 mln odsłon...

 • 17-letnie bliźniaczki z Rosji na Eurowizję (piosenka "Shine")

  Siostry Anastasija i Marija Tołmaczowe będą reprezentowały Rosję podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji.

Zdjęcia na temat: piosenki rosyjskiej
Wideo na temat: piosenki rosyjskiej
 • Kult homoseksualizmu w Europie? Mocne słowa!

  Nie milkną echa wygranej Conchity Wurst na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. W Rosji zapanowały radykalne nastroje. Zapoczątkowana przez blogera Walentina Korobkowa akcja golenia bród przez mężczyzn spotkała się z ogromnym odzewem - a na ulicach rosyjskich miast słychać głosy oburzenia. - To tylko pokazuje, jak w Europie rozkwita kult homoseksualizmu. Uważam, że to, co stało się na

Dyskusje na temat: piosenki rosyjskiej