• Informacje na temat:

  piosenki skierowane

Artykuły na temat: piosenki skierowane
 • Fish: Nigdy nie wchodzę na scenę tylko po to, by zaśpiewać piosenki

  ...kameralną oraz sekcję dętą. Calum Malcolm - producent tej piosenki - wykonał kawał solidnej roboty, podobnie zresztą jak mój basista, Steve Vantsis, który pomagał komponować ten numer, odpowiadał za(...) to, aby po prostu zaśpiewać piosenki. Nie umiem tego robić bez pasji w sobie, emocji, wkładania w to własnej duszy. Mój głos przez te wszystkie lata stał się bogatszy, głębszy. W okresie...

 • Recenzja LSD "Labrinth, Sia & Diplo Present... LSD": Piosenki do zapomnienia

  ...jakieś jamajskie wpływy. Piosenki cierpią na brak wyrazistej linii melodycznej - stawiają na ambientowe plamy dźwięku, przesunięte w tło syntezatory (najczęściej o charakterystyce dęciaków), czasami(...) w tym utworze w porządku, a jednak sterylne do bólu, mechaniczne wręcz brzmienie zabija jakiekolwiek emocje. Z kolei okrzyki Sii pod koniec piosenki brzmią tak komicznie, że dobrze, iż zwiastują...

 • Polskie piosenki w cieniu amerykańskich superbohaterów

  Superprodukcja Marvela "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", polski musical "#WszystkoGra" oraz laureat Złotego Lwa, meksykańsko-wenezuelski film "Z daleka" - to trzy z dziewięciu tytułów, które trafiają na polskie ekrany w pierwszy piątek maja.

 • Piosenka pop na ratunek zakładnikom

  Jak pomóc porwanym i nie rozzłościć terrorystów? Wystarczy znaleźć sposób, by ich przechytrzyć. Na taki plan wpadł Juan Carlos Ortiz. Użył do tego piosenki.

 • Życiorys na film i piosenkę

  Bohaterowi filmu "Kaznodzieja z karabinem" - Samowi Childersowi, przydarzyło się w życiu tyle dramatów, że wystarczyłoby ich na dziesięć przeciętnych życiorysów.

 • Red Lips "Szanta": Podziękowanie dla fanów

  Dwa miesiące po zdobyciu "Superjedynki" na Festiwalu w Opolu, podczas gali Eska Music Awards 2014, grupa Red Lips otrzymała Złotą Płytę. Z tych też powodów, zespół postanowił opublikować nową piosenkę "Szanta" i wideo koncertowe skierowane do swoich fanów.

 • Nie chcą Girls On Fire na Festiwalu w Opolu. Apelują do Jacka Kurskiego

  Podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu znów nie zabraknie kontrowersji. Tym razem chodzi o utwór zespołu Girls On Fire, który nie spodobał się środowiskom konserwatywnym.

 • Janelle Monae nagrała protest song

  Amerykańska wokalistka Janelle Monae opublikowała nową piosenkę. "Hell You Talmbout" to utwór skierowany przeciwko policyjnej brutalności i rasizmowi.

 • Andrew Lloyd Webber apeluje do Donalda Trumpa. Chodzi o jego kampanię wyborczą

  Twórca muzyki do najbardziej kasowych musicali w historii, Andrew Lloyd Webber, apeluje do Donalda Trumpa, by ten nie używał więcej piosenki "Memory" z "Kotów" w swojej kampanii wyborczej.

 • 6 najlepszych momentów światowej trasy koncertowej Adele

  ...  Adele  w Londynie doszło do wzruszającej sytuacji. W trakcie piosenki "Make You Feel My Love" pewna para postanowiła się zaręczyć. Zdarzenie to zauważyła podczas śpiewania Adele, która przywołała parę na scenę.  "O Boże, czy wy się właśnie zaręczyliście?!" - pytała brytyjska gwiazda, zapraszając ich do siebie. "Na początku myślałam, że ktoś wszczął bójkę, widziałam skierowane na was światła a potem...

Zdjęcia na temat: piosenki skierowane