• Informacje na temat:

  piosenki sugababes

Artykuły na temat: piosenki sugababes
 • Koniec Sugababes?

  Sugababes, popularny brytyjski girlsband, ponownie nagrywa swoje stare piosenki. Mają się one trafić na składankę z największymi przebojami grupy. Fakt ten, w opinii dziennikarzy, potwierdza plotki o rozpadzie zespołu.

 • Sugababes: Heidi Range po ślubie

  Występująca przez kilkanaście lat w girlsbandzie Sugababes wokalistka Heidi Range wyszła za mąż za Alexa Partakisa.

 • Pocałunek Sugababes. Klip!

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Wear My Kiss" brytyjskiego girlsbandu Sugababes. Piosenka promuje płytę "Sweet 7", która ukazała się na początku marca.

 • Zobacz nowe Sugababes!

  Klip About You Now" to pierwszy singel z piątej płyty zespołu Sugababes "Change", która trafi na rynek już 15 października. Utwór ten jest już szóstym "numerem jeden" grupy na brytyjskiej liście sprzedaży singli. Klip realizowano w centrum Londynu bez udziału statystów. Dziewczyny z Sugababes wspominają prace nad klipem jako bardzo zawstydzające, ponieważ jest to ich pierwszy teledysk...

 • Sugababes: Powrót oryginalnego składu

  Brytyjski girlsband Sugababes powraca w swoim oryginalnym składzie. Grupa występować będzie pod szyldem Muyta/Keisha/Siobhan.

 • Sugababes: Same o wszystkim decydujemy

  Brytyjska grupa Sugababes to - obok Atomic Kitten - najpopularniejsza obecnie na Wyspach żeńska formacja. Młode wokalistki twierdzą, że kluczem do ich sukcesu jest fakt, iż nie są sterowanymi przez wytwórnię marionetkami, ale całkowicie same kierują swoją karierą.

 • Zobacz Sugababes na żywo!

  W przyszły piątek, 21 września, grupa Sugababes wystąpi w Łodzi jako główna gwiazda internetowego konkursu Vena Festival. Dziewczyny zaśpiewają w Hali Sportowej MOSiR. Przed brytyjską grupą będzie można zobaczyć Reni Jusis i Ewelinę Flintę. Na koncercie Sugababes zaprezentują nie tylko swoje największe przeboje, ale także piosenki z nowej płyty "Change", pierwszej nagranej z nową wokalistką...

 • Wygraj płyty Sugababes i Lee Ryana!

  Specjalnie dla Was portal INTERIA.PL przygotował kilka konkursów, w których możecie wygrać cenne płyty tak popularnych wykonawców, jak Sugababes, Lee Ryan, Hooverphonic czy Liv Kristine. Szczegóły znajdziecie poniżej!

 • Tatiana Okupnik i Reni Jusis obok Sugababes

  Podczas pierwszej edycji festiwalu zaprezentują się polscy i zagraniczni wykonawcy muzyki popularnej, których piosenki trafiają na szczyty list przebojów. Organizatorzy zapraszają miłośników popu, hip hopu, rocka i muzyki elektronicznej. Głównymi gwiazdami festiwalu będą amerykański raper Jay-Z, brytyjska żeńska grupa Sugababes i pochodzący z Jamajki wokalista Shaggy. Wśród polskich wykonawców...

 • Oryginalne Sugababes po raz pierwszy od 12 lat

  Oryginalne członkinie brytyjskiego tria Sugababes dały minikoncert w noc sylwestrową. Mutya Buena, Keisha Buchannan i Siobhan Donaghy wystąpiły na jednej scenie pierwszy raz od 12 lat. Wokalistki pracują obecnie nad nową płytą studyjną.