• Informacje na temat:

  piosenki violetty

Artykuły na temat: piosenki violetty
 • Nikt nie chce Violetty Villas?

  Wydana w październiku zeszłego roku płyta Violetty Villas (71 l.) "Na pocieszenie serca i uniesienie ducha" przeszła prawie bez echa.

 • "Tini. Nowe życie Violetty": Co działo się na planie filmu?

  Twórcy argentyńskiego serialu "Violetta" (2012-2015), cieszącego się i u nas niesłabnącą popularnością, postanowili rozszerzyć losy głównej bohaterki w formie pełnometrażowego filmu. "Tini. Nowe życie Violetty" na ekrany polskich kin trafi 1 lipca. Co działo się na planie i dlaczego warto zobaczyć film? O tym opowiedzieli nam jego aktorzy.

 • "Tini: Nowe życie Violetty" : Argentyńska telenowela dla młodzieży

  ...w pełnometrażowym filmie. Można więc powiedzieć, że Martina żyje życiem Violetty. Główna bohaterka filmu "Tini: Nowe życie Violetty" symbolicznie opuszcza serialowy świat i zaczyna tytułowe nowe życie. Zmęczona(...) "Tini: Nowe życie Violetty" jest nierzeczywistą bajką, w którą bardzo trudno uwierzyć. Technicznie film nie jest zły. Operator postarał się, by słoneczna włoska kraina wyglądała zjawiskowo, co pomaga...

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  Martina Stoessel , młodziutka argentyńska aktorka i piosenkarka, gra tytułową rolę Violetty Castillo w disneyowskim serialu. Co sądzi o koncercie w Łodzi, który kończył pierwszą część tej(...). Chciałbym nagrać płytę" - zapowiada. Popularność, jaką cieszy się w Polsce serial "Violetta" przerosła oczekiwania ekipy. "Podczas ostatniej piosenki na koncercie w Łodzi zobaczyliśmy biało czerwoną...

 • Syn Violetty Villas wygrał proces o spadek

  Wrocławski dodatek "Gazety Wyborczej" informuje, że Krzysztof Gospodarek, syn Violetty Villas, wygrał proces o spadek z opiekunką nieżyjącej od 2011 roku gwiazdy polskiej piosenki.

 • "Tini: Nowe życie Violetty": Nieznośna mucha, małpujące owce i niestabilna łódka

  Twórcy argentyńskiego serialu "Violetta" (2012-2015), cieszącego się i u nas niesłabnącą popularnością, postanowili rozszerzyć losy głównej bohaterki w formie pełnometrażowego filmu. "Tini: Nowe życie Violetty" na ekrany polskich kin trafi 1 lipca. Co działo się na planie i dlaczego warto zobaczyć film? O tym opowiedzieli nam jego aktorzy.

 • Violetta Villas: Nieznane piosenki ukażą się na płycie?

  Syn Violetty Villas w polonijnych stacjach radiowych prezentował niepublikowane wcześniej piosenki swojej mamy. Niewykluczone, że ukażą się one na płycie.

 • "Tini: Nowe życie Violetty": Kim jest i czego tak naprawdę chce?

  Bohaterka filmu "Tini: Nowe życie Violetty" - śliczna i zdolna Tini (Martina Stoessel) - ma mnóstwo pracy. Podróżuje z miasta do miasta. Nagrywa piosenki, udziela wywiadów, rozdaje autografy, śpiewa(...) piosenki. - Jesteś gwiazdą, mała, a gwiazdy, które przestają się kręcić, gasną - próbuje ją przekonać. No dobrze, tylko jak tu pracować, skoro właśnie dowiedziała się, że jej ukochany ma romans? Ostatnią...

 • 40 piosenek Violetty Villas

  W połowie listopada ukaże się dwupłytowe wydawnictwo "40 piosenek Violetty Villas", zawierające największe przeboje piosenkarki.

 • Od Violetty do Tini

  Choć bohaterkę filmu "Tini. Nowe życie Violetty" znają wszyscy, będziemy świadkami narodzin zupełnie nowej gwiazdy. Najnowsza produkcja Disneya to historia osobistej przemiany. Dwa imiona w tytule to nie przypadek!