• Informacje na temat:

  piosenki z you can dance 7 final

Artykuły na temat: piosenki z you can dance 7 final
 • Eurowizja Junior 2018: Kim jest Roksana Węgiel?

  Już blisko 300 tys. fanów na Instagramie zgromadziła Roksana Węgiel, która w niedzielę (25 listopada) zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018.

 • Roksana Węgiel: Tak śpiewała jako 9-latka. WIDEO

  Sensacyjna zwyciężczyni Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 na scenie występowała już jako dziecko. Zobaczcie, jak radziła sobie 9-letnia wówczas Roksana Węgiel.

 • Eurowizja Junior 2019 w Polsce? Jacek Kurski: Jesteśmy gotowi

  Po wygranej Roksany Węgiel w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 Jacek Kurski zadeklarował, że TVP chce organizować galę w przyszłym roku.

 • Eurowizja: Będą emocje?

  Już bez polskiej reprezentantki Magdaleny Tul w sobotę (14 maja) w niemieckim Dusseldorfie odbędzie się finał 56. Konkursu Piosenki Eurowizji 2011. Na zwycięzcę bukmacherzy typują francuskiego tenora Amaury Vassiliego.

 • Eurowizja 2011: Zwycięstwo Azerbejdżanu!

  W nocy z soboty na niedzielę (14/15 maja) w niemieckim Dusseldorfie zakończył się 56. Konkurs Piosenki Eurowizji 2011. Zwycięzcą po raz pierwszy w historii został Azerbejdżan.

 • Roksana Węgiel podjęła życiową decyzję. Dobrze wybrała?

  ..." oraz finalistka "You Can Dance" Paulina Przestrzelska . Sprawdź słowa piosenki "Anyone I Want To Be" w serwisie Teksciory.pl Szersza publiczność poznała mieszkankę Jasła na początku 2018 r., gdy(...) nie miała takiego głosu" - komplementowała uczestniczkę jurorka Edyta Górniak . Już po pierwszych słowach piosenki swoje fotele obrócili Dawid Kwiatkowski oraz Baron z  Tomsonem...

 • Dziewczyna z tatuażami

  ...debiutanckiej płycie. To było tak: Christina Perri po bolesnym rozstaniu z mężem przyleciała do Los Angeles, gdzie w dzień pracowała jako kelnerka w kawiarni, a nocą pisała smutne piosenki. Jedna z tych smutnych piosenek bardzo spodobała się jej przyjaciółce. Traf chciał, że była choreografką w popularnym programie "So You Think You Can Dance". Nagrany półamatorsko utwór "Jar Of Hearts" wykorzystała do...

 • Gwiazdy znów szukają talentów

  ...w szpitalu. Pierwszy odcinek nowego show w piątek, 2 marca, o 20:00 na antenie Polsatu. "You Can Dance - Po prostu tańcz" O miłośników parkietowych zmagań "Tylko taniec" będzie rywalizował wiosną z dobrze znanym polskiej publiczności programem "You Can Dance - Po prostu tańcz". W środę, 7 marca, rusza już 7. jego edycja. Jej triumfator otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole, w której trenują...