• Informacje na temat:

  piotr adamczyk i żona

Artykuły na temat: piotr adamczyk i żona
 • "Mayday": Woronowicz bije Adamczyka

  Niemoralna komedia "Mayday" w kinach od 10 stycznia 2020, a w oczekiwaniu na premierę prezentujemy fragment, w którym Adam Woronowicz - polski Hannibal Lecter - spuszcza łomot Piotrowi Adamczykowi...

 • ..."Lubi kobiety, okłamuje je komplementami. Taki playboy, postać jakby nie było negatywna. Choć mam nadzieję, że uda mi się zyskać sympatię widzów, dlatego że Marcin ma poczucie humoru" - tak o bohaterze komedii "Nie kłam kochanie!" mówi Piotr Adamczyk.

 • Piotr Adamczyk: Wciąż na drodze rozwoju

  Każda nowa rola sprawia mu radość, którą chce dzielić się z widzami. Kocha dalekie podróże i zwierzęta. Przyznaje też, że ma słomiany zapał. Obecnie oglądamy go w serialu "Lepsza połowa", a w kinach w komedii "Mayday". Ta ostatnia przyciągnęła przed ekrany jak dotąd pół miliona widzów, z kolei fragment, w którym Adamczyk otrzymuje łomot od Adama Woronowicza, widziało już pięć milionów Polaków.

 • Adamczyk w filmie swojej żony

  Piotr Adamczyk z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie pracy na planie filmu, który wyreżyseruje... jego żona. Kate Rozz już jakiś czas temu złożyła w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej wniosek o dofinansowanie swojej pierwszej filmowej produkcji.

 • Adamczyk zamienił się z Karolakiem

  Piotr Adamczyk zamienił się rolami z Tomaszem Karolakiem. Nie tak dawno, to ten drugi pouczał w "Nie kłam kochanie" tego pierwszego, jak radzić sobie z kobietami. Tym razem, w komedii "Śniadanie do łóżka", to Adamczyk udziela rad Karolakowi.

 • Szyc i Adamczyk w serialu!

  Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - to nie obsada ambitnej fabuły. Już w niedzielę, 6 marca, debiutuje nowy serial "Przepis na życie" , w którym pojawią się gwiazdy polskiego kina. Główną bohaterkę zagra Magdalena Kumorek, znana z serialu "Samo Życie" .

 • Piotr Adamczyk: Sama słodycz?

  Znowu się o nim mówi. Piotr Adamczyk zagrał w filmie kinowym, dostał rolę w nowym serialu, a na dodatek poturbował swoją nową dziewczynę...

 • "Naznaczony" Adamczyk

  Znana jest już fabuła serial u "Naznaczony". W roli głównej zobaczymy Piotra Adamczyka. Film utrzymany będzie w tajemniczym klimacie, porównywanym do "Lost. Zagubieni" czy "Z Archiwum X".

 • Piotr Adamczyk: Być jak Iron-Man

  Piotr Adamczyk zdradza, co czeka Andrzeja w nowych odcinkach "Przepisu na życie".

 • Piotr Adamczyk w "Hell's Kitchen"

  To już siódmy tydzień rywalizacji w pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". W dzisiejszym odcinku uczestników programu czeka kolejna kulinarna bitwa. Osoby, które wygrają starcie, spędzą wieczór wspólnie z szefem "Piekielnej Kuchni" w restauracji Piotra Adamczyka. W kulinarnym show Polsatu pojawią się także Maciej Dowbor oraz Mariusz Totoszko z żoną Justyną Tomańską.

Zdjęcia na temat: piotr adamczyk i żona
Wideo na temat: piotr adamczyk i żona
Dyskusje na temat: piotr adamczyk i żona
 • Re: Zapomniane związki

  Piotr Adamczyk wreszcie zmądrzał po co mu taka stara żona 20 lat starsza ????????

 • Re: Była żona ich pogodzi

  lubię ten serial bo gra tam Magda Kumorek, Edyta Olszówka i Piotr Adamczyk. Ale nie chce żeby Andrzej był Beatą bo Beata to jędza,maruda i płaczka a dykcję ma jakby ciągle miała katar.