• Informacje na temat:

  piotr adamczyk piłka nożna

Artykuły na temat: piotr adamczyk piłka nożna
 • Piotr Adamczyk: Wciąż na drodze rozwoju

  Każda nowa rola sprawia mu radość, którą chce dzielić się z widzami. Kocha dalekie podróże i zwierzęta. Przyznaje też, że ma słomiany zapał. Obecnie oglądamy go w serialu "Lepsza połowa", a w kinach w komedii "Mayday". Ta ostatnia przyciągnęła przed ekrany jak dotąd pół miliona widzów, z kolei fragment, w którym Adamczyk otrzymuje łomot od Adama Woronowicza, widziało już pięć milionów Polaków.

 • Piotr Adamczyk: Wkręciłem się w kibicowanie

  Borys, szef pubu piłkarskiego w serialu "Trzecia połowa", nie może doczekać się mundialu. W końcu piłka to jego pasja! Czy podobnie czuje grający go aktor? Co Piotr Adamczyk mówi przed meczem otwarcia, który odbędzie się 14 czerwca?

 • Perfekcjonista Piotr Adamczyk

  Scenariusz "Samej słodyczy" był napisany specjalnie dla niego. Piotr Adamczyk opowiada, dlaczego lubi ten serial, zdradza także swój przepis na odniesienie zawodowego sukcesu.

 • Adamczyk w filmie swojej żony

  Piotr Adamczyk z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie pracy na planie filmu, który wyreżyseruje... jego żona. Kate Rozz już jakiś czas temu złożyła w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej wniosek o dofinansowanie swojej pierwszej filmowej produkcji.

 • Adamczyk i Karolak śmieją się z Bońka

  Choć nasza reprezentacja nie rywalizuje o Puchar Świata, miłośnicy piłki nożnej licznie gromadzą się przed telewizorami, by śledzić rozgrywki. W pubie "Piąty stadion" prowadzonym przez Borysa (Piotr Adamczyk) też jest tłoczno, gwarno i wesoło. Czy aktor prywatnie jest kibicem piłki nożnej? - Zacząłem być, od kiedy gram w tym serialu. Komentując mecze najpierw naszej reprezentacji, zainteresowałem...

 • Najpiękniejsi Polacy 2005

  Piotr Adamczyk, Paweł Deląg i Sebastian Karpiel-Bułecka znaleźli się na liście kandydatów do tytułu "Najpiękniejszy'2005". W plebiscycie, który od czterech lat organizuje magazyn "Viva!", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. W ubiegłym roku zwyciężyli: Otylia Jędrzejczak i Michał Żebrowski.

 • Telekamery 2012: Oto laureaci!

  Znamy już laureatów jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery. Ulubieni aktorzy czytelników "Tele Tygodnia" to Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk, najchętniej oglądany serial - "Czas honoru", a program rozrywkowy - "Jaka to melodia". Wśród jurorów najpopularniejszy okazał się Robert Kozyra.

 • "Trzecia połowa": Podwójne urodziny na planie sitcomu

  Pierwszy dzień wiosny na planie nowej produkcji TVP "Trzecia połowa" w reż. Kristoffera Rusa, rozpoczęły wystrzały korków od szampana i gromkie sto lat. Świeczek na torcie co prawda nie było, ale wyborne słodkości dla ekipy przywiózł ze swojej restauracji Piotr Adamczyk, który tego dnia kończy 46 lat. 21 marca 37. urodziny świętuje także Weronika Książkiewicz, która w serialu razem z Piotrem...

 • Kate Rozz w Brazylii: Chciałam się odciąć

  Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka, udowadnia, że nie jest tylko bywalczynią salonów. Zrealizowała film-reportaż o Brazylii, kraju, na który za sprawą mundialu skierowane są teraz oczy całego świata. Gwiazda podzieliła się wrażeniami z dalekiej podróży.

 • "Bad Boy": Jest zapowiedź nowego filmu Vegi. Bez cenzury!

  Patryk Vega zaprezentował zapowiedź swojego nowego filmu zatytułowanego "Bad Boy". To opowieść o brutalnym świecie kibiców piłkarskich.