• Informacje na temat:

  piotr adamczyk rozstał się

Artykuły na temat: piotr adamczyk rozstał się
 • Piotr Adamczyk: Już nie amant i papież Polak

  Zapomnijcie o Piotrze Adamczyku - amancie i papieżu Polaku! Aktor zmienia wizerunek. W komedii "Listy do M. 2" - dawny "Chopin" - pragnienie miłości zastępuję żądzą walki i rozpoczyna morderczy trening.

 • Szczęśliwa mimo rozstania

  Nie rozpacza z powodu rozstania z Piotrem Adamczykiem. Wręcz przeciwnie - wypiękniała. Anna Czartoryska opowiada o swoich relacjach z mamą i ojcem oraz rodowych pamiątkach.

 • Kate Rozz życzy szczęścia Adamczykowi i Rosati

  Była żona Piotra Adamczyka, 34-letnia Kate Rozz, deklaruje, że nie czuje do niego żalu, jeśli związał się z Weroniką Rosati. Zakochanej parze życzy szczęścia. A czy jej serce skradł ostatnio jakiś mężczyzna? "Jestem szczęśliwą singielką" - przyznaje.

 • Piotr Pręgowski: Cieszę się, że mam dwie... żony

  Znamy go z takich produkcji, jak "Halo Hans", "Ludzie Chudego", "Zmiennicy", "Hela w opałach", "Plebania", "Klan", a przede wszystkim "Ranczo". Uwielbiany przez widzów Pietrek z tego serialu przechodzi już do historii, ale nie ma zamiaru spocząć na laurach. Piotr Pręgowski wkrótce rusza w Polskę.

 • Rozstania i rozwody 2013 roku

  Mijający rok z pewnością nie wszyscy wspominać będą jako szczęśliwy. W ciągu ostatnich 12 miesięcy rozstało się bowiem wiele aktorskich par...

 • Życie zaczyna się po czterdziestce

  Kryzys wieku średniego? Dobry żart! Piotr Adamczyk czterdzieste urodziny świętował ze świeżo poślubioną żoną i dwójką jej dzieci. Forma mu dopisuje, a zleceń nie brakuje. Czego więcej potrzeba do szczęścia?

 • Potrafi zaskoczyć

  Piotr Adamczyk poznał swoją żonę na castingu do filmu, w którym miała grać ... jego żonę. To pewnie był znak.

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • "Trzecia połowa": Podwójne urodziny na planie sitcomu

  Pierwszy dzień wiosny na planie nowej produkcji TVP "Trzecia połowa" w reż. Kristoffera Rusa, rozpoczęły wystrzały korków od szampana i gromkie sto lat. Świeczek na torcie co prawda nie było, ale wyborne słodkości dla ekipy przywiózł ze swojej restauracji Piotr Adamczyk, który tego dnia kończy 46 lat. 21 marca 37. urodziny świętuje także Weronika Książkiewicz, która w serialu razem z Piotrem...

 • Człowiek nie myśli o sobie, że jest zły

  Znakomity aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Wzruszył rolą Chopina i Karola Wojtyły, rozśmieszył w "Testosteronie" i przestraszył jako gestapowiec Reiner. Niedawno Piotr Adamczyk został laureatem Telekamery Tele Tygodnia 2011.

Zdjęcia na temat: piotr adamczyk rozstał się