• Informacje na temat:

  piotr adamczyk z synem

Artykuły na temat: piotr adamczyk z synem
 • Piotr Adamczyk o filmie "Całe szczęście": To dla mnie trochę dziwne zadanie

  ..."Zaprzyjaźniłem się z trójkątem. Przygotowywałem się bardzo długo do gry na tym instrumencie i doszedłem na tym polu do perfekcji" - śmieje się Piotr Adamczyk, opowiadając o swoich przygotowaniach do roli w komedii romantycznej "Całe szczęście".

 • Piotr Adamczyk: Trudny aktor

  Jak przyznaje, reżyser Tomasz Konecki nazywa go żartobliwie "trudnym aktorem". - Zawsze proszę o jeszcze jednego dubla. Lubię próbować od nowa, inaczej i zawsze przekonuję Tomka, żeby pozwolił mi coś zrobić jeszcze raz, po swojemu. Potem na premierach wyliczam mu: "O, tu weszło moje rozwiązanie. O, i tu" - śmieje się Piotr Adamczyk.

 • Piotr Adamczyk: Już nie amant i papież Polak

  Zapomnijcie o Piotrze Adamczyku - amancie i papieżu Polaku! Aktor zmienia wizerunek. W komedii "Listy do M. 2" - dawny "Chopin" - pragnienie miłości zastępuję żądzą walki i rozpoczyna morderczy trening.

 • Perfekcjonista Piotr Adamczyk

  Scenariusz "Samej słodyczy" był napisany specjalnie dla niego. Piotr Adamczyk opowiada, dlaczego lubi ten serial, zdradza także swój przepis na odniesienie zawodowego sukcesu.

 • Piotr Adamczyk: Był Żyrafą i Zającem, teraz został Miśkiem

  Piotr Adamczyk opowiada o swojej postaci w komediowej animacji "Miśków 2-óch w Nowym Jorku".

 • Piotr Adamczyk: Sama słodycz

  W Warszawie trwają zdjęcia do nowego serialu stacji TVN - "Sama słodycz". Autorką scenariusza jest Agnieszka Pilaszewska, a główne role grają Piotr Adamczyk i Natalia Klimas.

 • Piotr Adamczyk: Nie trzeba być przystojnym

  Piotr Adamczyk zagra w nowym serialu stacji TVN "Sama słodycz". Wciela się w nim w rolę Fryderyka. Jego bohater, choć jest samotnikiem i z pozoru nie przypomina amanta, cieszy się powodzeniem u kobiet.

 • Karolak czy Adamczyk?

  ...głosów mija 4 stycznia 2012 roku. Głosy na ulubione gwiazdy i programy telewizyjne można oddawać wyłącznie za pomocą SMS-ów . O statuetkę w kategorii "aktor" rywalizują tym razem: Piotr Adamczyk, Marek Bukowski, Tomasz Karolak, Piotr Polk i Jan Wieczorkowski. Piotr Adamczyk zaczął od posągowych ról wielkich Polaków i... skutecznie się od nich wyzwolił. Teraz bywa amantem, niewiernym mężem lub...

 • "Sama słodycz": To twój syn

  W poniedziałek, 3 marca, zobaczymy pierwszy odcinek od dawna zapowiadanego serialu obyczajowego z Piotrem Adamczykiem w roli głównej - "Sama słodycz". Będzie zabawnie, ale nie cukierkowo. Bohaterów czeka poważny zwrot w życiu.

 • Kożuchowska z Adamczykiem

  Małgorzata Kożuchowska i Piotr Adamczyk grają główne role w sztuce "Księżniczka na opak wywrócona". Premiera spektaklu odbyła się w niedzielę, 25 kwietnia, na deskach Teatru Narodowego w Warszawie.