• Informacje na temat:

  piotr bobek

Artykuły na temat: piotr bobek
 • Ciachorowski: Powtórzy sukces Bobka?

  ...w zeszłym roku Telekamerę "Tele Tygodnia" dla najlepszego aktora otrzymał Filip Bobek, gwiazda serialu "brzydUla". czy Cichorowskiemu, którego serial zastąpił w ramówcę TVN-u tę produkcję, uda się powtórzyć jego sukces? Poza Tomaszem Ciachorowskim (kod do głosowania: TK.H2) do Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii Aktor nominowani są także: Piotr Adamczyk (kod: TK.H1), Andrzej Młynarczyk (kod: TK.H3

 • Bobek i Bosak planują skok

  Filip Bobek i Marcin Bosak planują numer stulecia w filmie "80 milionów", pełnej suspensu i zaskakujących zwrotów akcji historii, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku "Ocean's Eleven".

 • Filip Bobek szwagrem Edyty Jungowskiej

  ...wspiera swoją szwagierkę Laurę - powiedział Bobek, który gra Alberta. - Byłem bardzo ciekaw, jaki będzie mój wątek w tym serialu. Wraz z serialową żoną, czyli Natalią Klimas, jesteśmy parą trochę(...). Piotr Rogucki, Piotr Polk, Ewa Kaim, Marek Kaliszuk, Piotr Stramowski i Przemysław Sadowski. "2XL" widzowie będą mogli oglądać od 5 września w każdy czwartek o godzinie 22 na antenie Polsatu. Najlepsze...

 • W czerwcu ruszają zdjęcia do kontynuacji "BrzydUli"

  O tym, że kultowy serial doczeka się kontynuacji, mówi się już od roku. W jednym z wywiadów Julia Kamińska zdradziła, że pracuje nad scenariuszem wraz z Piotrem Jaskiem. Prace na planie pierwotnie miały rozpocząć się w kwietniu, zostały jednak odwołane ze względu na pandemię koronawirusa. We wtorek, 12 maja, Małgorzata Socha zdradziła jednak, że udało się wyznaczyć nowy termin. "W czerwcu...

 • "Singielka": Nowa telenowela w TVN

  Rozpoczynają się zdjęcia do nowej telenoweli produkcji TVN - "Singielka" w reżyserii Macieja Migasa, ze zdjęciami Michała Sobocińskiego. W tytułowej roli wystąpi Paulina Chruściel. Konkurujących o jej serce bohaterów zagrają Filip Bobek i Mateusz Janicki. Emisja serialu zaplanowana jest na jesień 2015 roku.

 • Szpiedzy tacy jak my

  Aż 9 filmów trafia na ekrany kin w ostatni weekend listopada. Wśród nich znalazły się: brytyjski "Szpieg" w gwiazdorskiej obsadzie (Gary Oldman, Colin Firth, John Hurt) oraz polski kryminał "80 milionów", w którym pierwszoplanowe role grają serialowe gwiazdy: Filip Bobek i Krzysztof Czeczot.

 • Lepki Sublokator

  Film "Pan Bruno", z udziałem m.in. Krzysztofa Globisza i Anny Dymnej, znalazł się w konkursie kina niezależnego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. - Teledysk wyreżyserowali, zmontowali i nakręcili Marcin Dulemba i Mateusz Bobek, a w rolach głównych wystąpili Katarzyna Mietniowska, Katarzyna Leśniak oraz Piotr Jędrzejek. Zdjęcia odbyły się gorącego 11 stycznia 2004 r. w klubie...

 • "Wkręceni 2": Anna Mucha reżyseruje

  Energiczna, pewna siebie i wiecznie zapracowana - Anna Mucha znów stanęła przed kamerami! Aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2" w towarzystwie m. in. Pawła Domagały, Małgorzaty Sochy, Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Filipa Bobka.

 • "Brzydula": Będą razem?

  Fani "BrzydUli" nie mogą się już doczekać chwili, w której Ula Cieplak (Julia Kamińska) i Marek Dobrzański (Filip Bobek) będą naprawdę razem. Ich losy rozstrzygną się dopiero w ostatnim, 235. odcinku!

 • Gwiazdy TVP i TVN znów zagrają piłkarski mecz

  W niedzielę, 30 sierpnia, o godz. 17 na piłkarską murawę wybiegną reprezentacje TVP i TVN. Dziennikarze i gwiazdy obu stacji spotkają się ponownie, by pomóc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Na czele drużyn staną Piotr Kraśko i Grzegorz Kajdanowicz, a gospodarzami spotkania będą Agata Młynarska i Marcin Prokop.

Zdjęcia na temat: piotr bobek
Dyskusje na temat: piotr bobek
 • Re: "M jak miłość": Piotr Narlewski - nowy w obsadzie serialu

  franus mial traume jak byl maly chomik mu zdechl

 • Re: Julia Kamińska szykuje się do ślubu?

  Julia Kamińska i Filip Bobek to jest wymarzona para ,a nie Piotr Jasek .

 • Re: "Singielka": Nowy serial TVN już jesienią!

  Myślę że Singielka powtórzy sukces Brzyduli bo: w obsadzie są m.in. Filip Bobek i Julia Kamińska, Głównym scenarzystą jest Piotr Jasek (pisał Polską BrzydUlę).

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  My tutaj podajemy argumenty dlaczego Filip Bobek ma zagrać Karol a znając życie P. Ilona Łepkowska i Pan Piotr Wereśniak nawet na to nie spojrzą i wszystko psu w bude.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip Bobek jest stworzony do roli Karola. Jest o wiele bardziej atrakcyjny niż Piotr Adamczyk, Borys Szyc czy Robert Więckiewicz. Filip posiada wszystkie walory, które powinien mieć Karol. Jest niesamowicie czarujący i powoduje, że kobiety tracą głowę, uwodzi głosem i przemiłym uśmiechem, zniewala spojrzeniem i nie sposób się jemu oprzeć. Nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej roli. Och Filip !

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Uważam, że tylko Filip Bobek nadaję się do tej roli i nikt inny!!! Jest młodym, atrakcyjnym i w ogóle zdolnym i wspaniałym aktorem i idolem przede wszystkim dużej ilości płci pięknej;) Piotr Adamczyk jest odrobinę za stary do tej roli i nie grzeszy urodą. Brzydulomania trwa nadal i jeśli Filip zostanie wybrany to film będzie miał o milion więcej widzów!!!:)

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Karol musi mieć to coś, czego nie ma nikt inny. Piotr Adamczyk też ma wygląd trzpiota, i tak do końca nie wiadomo, czy jest przystojny, czy to taki zwykły świński blondyn. Filip Bobek też taki jest. Kiedy patrzę na niego nie jestem pewna czy w ogóle mi się podoba. Ale nie potrafię przejść obojętnie. Chcę na niego patrzeć jeszcze i jeszcze. To chyba właśnie jest to COŚ.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  ja nie wątpię, że Borys, że Piotr, że Robert znane aktory są... ale nie masz amanta nad Filipa i uwodziciela nad Bobka :) niechże się chłopak sprawdzi na dużym ekranie - młody, zdolny, atrakcyjny wszak...i ślicznie syczy ;)

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Och, Filip -och, Karol :) Nie ma lepszego kandydata do tej roli niż Filip Bobek. Magnetyczny głos, uroda, subtelność, świetna mimika, doskonała gra aktorska - czego więcej potrzeba? Hipnotyzował przed ekranami miliony jako Marek Dobrzański, teraz też "Och Karol" z Filipem w roli głónej ma zapewniony sukces. Piotr Adamczyk ? już chyba trochę za późno dla tego aktora na rolę pechowego amanta