• Informacje na temat:

  piotr cieślak

Artykuły na temat: piotr cieślak
 • Nie żyje Piotr Cieślak

  Piotr Cieślak, polski aktor i reżyser teatralny, nie żyje. Artysta zmarł po długiej chorobie w sobotę, 12 września. Miał 66 lat.

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak: Sztuka uprawiania samotności

  ..., Radziwiłłowiczem, a i tak udawało jej się wyróżniać. Trochę pozowała, po korytarzu chodziła boso, czytała grube tomiszcza, ale naprawdę była "osobna". Piotr Cieślak, student dwa lata starszy, zauważył(...) samotność - mówi. - Nie jestem zwierzęciem stadnym. Mam kilka najbliższych mi osób i cieszy mnie to". Odkąd trzy lata temu po długiej chorobie zmarł Piotr Cieślak, Jankowska patrzy na świat z jeszcze...

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak: Jest dobrze

  O mały włos nie zagrała Kasi w serialu "Zmiennicy". Rolę odrzuciła z powodu innych zobowiązań zawodowych, więc nie miała okazji, żeby pokazać swój talent komediowy. Wiemy za to, że Jadwiga Jankowska-Cieślak jest wybitną aktorką charakterystyczną, która ma na koncie Złotą Palmę.

 • Seweryn i Cieślak w "Szkole żon"

  ..."Szkoła żon" Moliera w reżyserii Jacquesa Lassalle'a, z Andrzejem Sewerynem i Anną Cieślak w rolach głównych, to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Polskiego. Premiera przedstawienia odbędzie się 15 października.

 • Justyna Wasilewska, Jerzy Stuhr i Piotr Adamczyk z Nagrodami im. Aleksandra Zelwerowicza

  Kornel Mundruczo laureatem Nagrody im. Konrada Swinarskiego, Justyna Wasilewska, Jerzy Stuhr i Piotr Adamczyk z Nagrodami im. Aleksandra Zelwerowicza, a Adam Orzechowski uhonorowany nagrodą specjalną "Teatru" - w piątek w Instytucie Teatralnym w Warszawie wręczono laury czasopisma "Teatr".

 • Pogrzeb Piotra Cieślaka w czwartek

  W czwartek na Katolickim Cmentarzu Komunalnym w Józefowie odbędzie się pogrzeb Piotra Cieślaka. Aktor, reżyser, pedagog, dyrektor teatrów zmarł 12 września po długiej chorobie. Miał 66 lat.

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak: "Bywałam trudna i uparta"

  Jedna z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. Znana z niebanalnych ról i wysokich wymagań, zarówno w stosunku do siebie, jak i do innych. Jej kariera nie potoczyła się tak, jak sobie wymarzyła. Nie ulega jednak wątpliwości, że Jadwiga Jankowska-Cieślak to artystka, która zapisała się w historii polskiego kina. W poniedziałek, 15 lutego, ta wybitna aktorka obchodzi 65. urodziny.

 • "Tarapaty": Film przygodowy dla młodzieży

  Poszukiwanie skarbów, przechytrzenie szajki złodziei, zagadka, która czeka na rozwiązanie... Jest już pierwszy zwiastun "Tarapatów" w reżyserii Marty Karwowskiej. Na ekranie debiutują w rolach głównych: Hanna Hryniewicka (Julka) i Jakub Janota-Bzowski (Olek), a partnerują im: Piotr Głowacki, Roma Gąsiorowska, Joanna Szczepkowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak i Krzysztof Stroiński.

 • Jak powstał serial o poruczniku Borewiczu?

  Na rynku księgarskim ukazała się książka "07 zgłasza się. Opowieść o serialu" Piotra K. Piotrowskiego. To prawdziwa gratka dla niemałego grona miłośników przygód porucznika Borewicza (Bronisław Cieślak).

 • "Tłumy są spragnione kabaretowej rozrywki"

  Tegoroczny 22. Festiwal Kabaretu w Koszalinie odbywa się pod hasłem Park Rozrywki. - Zapraszamy na mnóstwo dobrego humoru - mówi Mikołaj Cieślak. Wystąpi m.in. Grzegorz Halama i Fair Play Crew.

Zdjęcia na temat: piotr cieślak
 • Jadwiga Jankowska-Cieślak, Piotr Cieślak
Wideo na temat: piotr cieślak
 • "Mały Książę"

  i dwóch Złotych Globów Hansa Zimmera oraz chwytającymi za serce piosenkami Lily Allen. Dodatkowym walorem filmu jest gwiazdorski polski dubbing. A w nim: Małgorzata Kożuchowska, Robert Więckiewicz, Piotr Adamczyk, Anna Cieślak, Maciej Musiał, Włodzimierz Press, Antoni Pawlicki, Łukasz Nowicki, Adam Ferency oraz – po raz pierwszy w animacji – Andrzej Seweryn!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1390.

  Mimo obaw Kasi, sprawę Rosjan zaczyna drążyć Łukasz. Po nagraniu wywiadu z Piotrem, Sadowski idzie do G&G i zadaje Janiszewskiemu niewygodne pytania. O sprawę wypytuje także Martę i Artura. Chowański uważa, że swoim zachowaniem Walawski ściągnie na nich wszystkich nieszczęście. Na odpowiedź Rosjan nie trzeba długo czekać; w kierunku spacerujących w parku Igi, Piotra i ich dzieci padają strzały

Dyskusje na temat: piotr cieślak