• Informacje na temat:

  piotr cygan

Artykuły na temat: piotr cygan
 • Jacek Cygan o płycie "Białanie": Moja odpowiedź na "White Christmas"

  Wydany pod koniec listopada album "Białanie" zawiera 15 kolęd, pastorałek i zimowych piosenek do tekstów napisanych przez Jacka Cygana. Popularny tekściarz i poeta opowiedział Interii, co kryje się na tym wydawnictwie.

 • Jacek Cygan: Moje życie nie na sprzedaż

  ..."Co jakiś czas mam propozycje, abym opisał wszystkie smaczki, anegdoty, ciemne strony show-biznesu... To wszystko poparte argumentem: to by się świetnie sprzedało! Ale tego nie robię" - wyznaje tekściarz i poeta Jacek Cygan.

 • "Pętla": Fani krytykują Piotra Stramowskiego za rolę Dawida Kosteckiego

  ..."Chuligan rękami macha inaczej", "Przestępca jest spokojny", "Słaby jest w tej roli", "Nie można zrobić filmu, w którym co drugie słowo nie będzie przekleństwem?". To niektóre z komentarzy do nowego materiału promocyjnego filmu "Pętla" Patryka Vegi. Widać na nim Piotra Stramowskiego, który "wchodzi" w rolę boksera Dawida "Cygana" Kosteckiego.

 • Cygan w "jak Oni śpiewają"

  Jacek Cygan pojawi się jako kolejny juror w programie "jak Oni śpiewają".

 • Jacek Cygan: Rąbanka dla mas

  Popularny autor tekstów piosenek, Jacek Cygan, krytykuje polski rynek muzyczny za promowanie muzycznej papki i faworyzowanie zagranicznych artystów.

 • Cyganie i Rzymianie

  ...: nagrodzona Oscarem Vanessa Redgrave, Brian Cox i odkryta przez Terrence'a Malicka w "Drzewie życia" Jessica Chastain. "Cygan" ( recenzja / galeria ) - najnowszy film słynnego Martina Sulíka(...) w autentycznym środowisku słowackich Romów na wschodzie kraju, na planie pojawili się zarówno naturszczycy, jak i profesjonalni aktorzy. Główny bohater "Cygana", czternastoletni Adam, mieszkaniec romskiej wioski...

 • Cyganie polscy Krauzów

  ...skutek produkcyjnych ograniczeń (niewysoki budżet filmu kładzie się cieniem na jakości całego przedsięwzięcia), film Piwowarskiego próbują ratować wyraziste zdjęcia Piotra Niemyjskiego oraz...

 • Cyganie opanują miasteczko

  LAF-u będzie można także obejrzeć sześć filmów autorstwa zmarłego niedawno reżysera, scenarzysty i producenta - Piotra Łazarkiewicza. Bardzo ciekawą propozycją organizatorów jest cykl "Cygańskie...

 • Jacek Cygan obchodzi 55. urodziny

  W środę, 6 lipca, 55 lat skończy Jacek Cygan, najpopularniejszy w Polsce autor tekstów piosenek, współtwórca dziesiątek przebojów, m.in. "To nie ja byłam Ewą" w wykonaniu Edyty Górniak, "Wypijmy za błędy" (w wyk. Ryszarda Rynkowskiego) i "Diamentowego kolczyka" (w wyk. Anny Jurksztowicz).

 • Irena Santor powraca. Z pomocą Piotra Rubika

  Na listopad zaplanowano premierę nowej płyty 76-letniej Ireny Santor. Słynna wokalistka nagrała album z pomocą m.in. Seweryna Krajewskiego, Jacka Cygana, ale też Piotra Rubika.