• Informacje na temat:

  piotr cyrwus i córką

Artykuły na temat: piotr cyrwus i córką
 • Piotr Cyrwus drży o córkę

  Znany, krakowski aktor Piotr Cyrwus ma powody do dumy. W ślady taty idzie bowiem jego córka - Ania, która z powodzeniem studiuje w krakowskiej szkole teatralnej.

 • Piotr Cyrwus: Małżeństwo to ciężka praca

  Decyzja o ślubie to zawsze bardzo duże emocje - uważa Piotr Cyrwus . Jego zdaniem małżeństwo to ciężka praca z drugą osobą i odpowiedzialność, rozumie więc, że młodzi ludzie odwlekają ślub. Aktor jest jednak przekonany, że warto wspólnie dążyć do małżeńskiego szczęścia.

 • Piotr Cyrwus w "Hotelu 52"

  Już w drugim odcinku nowej serii "Hotelu 52" gościnnie pojawi się Piotr Cyrwus.

 • Piotr Cyrwus: Łza w oku w blasku reflektorów

  ...tego nie przyznaje. Ale i tak wiemy, że taki właśnie jest Piotr Cyrwus. Mężczyzna, który nie chciałby niczego w swoim życiu zmieniać i najbardziej cieszy się z tego, co ma. Podobno jest pan bardzo kreatywnym człowiekiem... Piotr Cyrwus: - Naprawdę tak o mnie mówią? Tak mówią, ale może powinniśmy jeszcze dodać: i bardzo skromnym. - A niby co może powiedzieć farba o obrazie? Skoro z powodu...

 • Piotr Cyrwus patologicznym ojcem w klipie za 1200 zł

  Piotr Madej, młody krakowski muzyk ukrywający się pod pseudonimem Patrick the Pan, wysłał maila do znanego aktora. Zapytał, czy ten zgodzi się bezpłatnie wystąpić w jego debiutanckim teledysku. Jakież było zdziwienie artysty, kiedy aktor odpisał: "chętnie przeżyję z wami taką przygodę". Tym aktorem był Piotr Cyrwus.

 • Nowe oblicze Piotra Cyrwusa

  Przyzwyczaił nas do ról spokojnych, stonowanych mężczyzn i wzorowego ojca. Piotr Cyrwus jednak w gościnnym występie w serialu pokaże całkiem inne oblicze - choleryka i szowinisty!

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. A potem odbędzie się stypa w restauracji Rosso należącej do Moniki (Iza Trojanowska).

 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • Lubię jeździć na rolkach

  ...- Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny(...). Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.

 • Agnieszka Więdłocha rozprawia się z przeszłością

  ...z PAP Life, dzieli się swoją interpretacją. Co wymowne, Eliza jest córką generała. "Napatrzyła się na bardzo silnego ojca. Konrad jest dużo słabszy od niego. Eliza przejęła wojskowe cechy ojca(...) barbarzyński zwyczaj. "Od kilku lat jestem zadeklarowaną wegetarianką i nie chcę brać udziału w zabijaniu czyjegoś dziecka, matki czy ojca" - stwierdza. W obsadzie spektaklu znaleźli się również Piotr...

Zdjęcia na temat: piotr cyrwus i córką