• Informacje na temat:

  piotr cyrwus jego rodzina

Artykuły na temat: piotr cyrwus jego rodzina
 • Piotr Cyrwus: Przerwane szczęście aktora

  Gdy przezwyciężył małżeńskie kryzysy i, wspólnie z ukochaną, zaczął cieszyć się pracą na warszawskiej scenie, jego świat niespodziewanie runął...

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

 • ​Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska: Musieli dojrzeć do miłości

  Piotr Cyrwus jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Mało kto wie, że jego żona również jest aktorką. Są razem od ponad 30 lat. Początkowo nic nie wskazywało na to, że zostaną parą.

 • Grzegorz Wons w "Klanie"

  Do stałej obsady serialowej sagi o rodzie Lubiczów dołączył Grzegorz Wons. Aktora już niebawem zobaczymy w roli szarmanckiego Leopolda Kwapisza.

 • Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska: tygodnik zdradza kulisy ich małżeństwa

  ...​Przed laty połączyła ich wielka miłość, o którą w chwili życiowego kryzysu zawalczyli ponownie. Dziś Piotr Cyrwus (55 l.) i Maja Barełkowska (54 l.) lubią być razem. Jak wygląda ich małżeństwo? Tygodnik "Dobry Tydzień" odsłania kulisy.

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. A potem odbędzie się stypa w restauracji Rosso należącej do Moniki (Iza Trojanowska).

 • Piotr Cyrwus: Rozwód wisiał na włosku!

  Gdy do małżeństwa Piotra Cyrwusa (52 l.) i Mai Berełkowskiej (51 l.) wkradła się rutyna, a potem niezdrowe fascynacje, omal się nie rozstali!

 • Jubileusz serialu "Klan"

  We wtorek, 19 listopada, telewizyjna Jedynka wyemituje jubileuszowy, 2500. odcinek "Klanu". - To doskonały moment, by podziękować wszystkim widzom za to, że są z nami już od ponad 16 lat - mówi producent serialu Paweł Karpiński.

 • Piotr Cyrwus: Trudno być góralem

  ...nazwisko, co ja. Samych Piotrów Cyrwusów jest kilku, jeżeli nie kilkunastu. Zna pan historię rodziny? - Ciągle zbieram się do poszperania w archiwach i zawsze brakuje mi czasu. Ale wiem, że dziadek ze(...) z mojego bohatera, to mówi ono coś niepokojącego o systemie wartości współczesnych Polaków. Jeżeli ktoś jest jak Rysiek pracowity, uczciwy i odpowiedzialny, to naraża się na kpiny. Za to gdyby zrobił...

 • Podwójne życie Piotra S.

  Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", jest bohaterem filmu dokumentalnego "Podwójne życie Piotra S.", którego premiera odbędzie się na antenie telewizyjnej Jedynki 25 marca.

Zdjęcia na temat: piotr cyrwus jego rodzina
Dyskusje na temat: piotr cyrwus jego rodzina
 • Re: Rysiek przyśle rodzinie milion z nieba!

  Okazuje się, że Klan jest serialem wyznaniowym, gdzie niebagatelną rolę odgrywają siły nadprzyrodzone. Wiara przenosi góry, i rodzina wierzy, że Cyrwus jest w niebie. A może jednak w piekle? Przecież niezbadane są wyroki boskie i tatuś Maciusia mógł mieć nagrabione. I święty Piotr, jego imiennik dał mu skierowanie do smoły.