• Informacje na temat:

  piotr cyrwus teatr polski

Artykuły na temat: piotr cyrwus teatr polski
 • Piotr Cyrwus zdradził tajemnice przeszłości!

  Piotr Cyrwus (58 l.) zdradził w wywiadzie dla "Życia na Gorąco" klika nieznanych dotąd faktów ze swojego życia. Aktor opowiedział m.in. o tym, dlaczego nie ogląda polskich filmów.

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

 • Piotr Cyrwus od 30 lat podziwia żonę! Dużo jej zawdzięcza!

  Piotr Cyrwus (56 l.) pochodzi z Podhala i tęskni za górami. Gwiazdor serialu "Klan" uwielbia też Warszawę. Zawsze u jego boku, niezależnie od miejsca, jest żona – Maja Barełkowska (55 l.)

 • Piotr Cyrwus: Powrót po 25 latach

  Teatr Polski w Warszawie przygotowuje nową premierę. "Wieczór Trzech Króli" Williama Szekspira w reżyserii Dana Jemmetta będzie można oglądać już od 18 czerwca. W obsadzie - Agnieszka Grochowska i Piotr Cyrwus.

 • Piotr Cyrwus kończy dziś 52 lata!

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Rysiek Lubicz z "Klanu", kończy dziś 52 lata. Urodziny świętować będzie... na scenie Teatru Polskiego wcielając się w Biskupa w nowej sztuce Sławomira Mrożka "Karnawał czyli pierwsza żona Adama".

 • Nie tłumaczę się za Ryśka!

  Piotr Cyrwus czuje frustrację, kiedy dziennikarze wciąż pytają go tylko o rolę Ryśka Lubicza z "Klanu" . Znany krakowski aktor, który ostatnio mieszka głównie w Warszawie, opowiada o popularności, pokusach show-biznesu i dlaczego nie ucieszył się, kiedy do swego programu zaprosił go Kuba Wojewódzki.

 • Plejada gwiazd na scenie Teatru Kamienica

  Warszawski Teatr Kamienica przygotowuje dla swoich widzów nie lada gratkę! Już za kilka dni na jednej scenie staną obok siebie Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Rysiek Lubicz z "Klanu", Piotr Polk, czyli Orest Możejko z "Ojca Mateusza", i Rafał Królikowski, czyli Michał Horwat z "Hotelu 52". Farsa "Jak się kochają w niższych sferach" z ich udziałem z pewnością stanie się teatralnym hitem...

 • Rysiek z "Klanu" w... sutannie!

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", przygotowuje się do kolejnej premiery w stołecznym Teatrze Polskim, na deskach którego występuje niemal codziennie. Tym razem wcieli się w... biskupa!

 • Nieznane oblicze niezapomnianego Ryśka z "Klanu"

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", gra tytułową rolę w sztuce "Bolesław Śmiały" Stanisława Wyspiańskiego, której premiera odbędzie się już w najbliższą środę w stołecznym Teatrze Polskim. W przeznaczonym tylko dla widzów dorosłych spektaklu Piotra Cyrwusa będziemy mieli okazję oglądać w bardzo śmiałych scenach...

 • Rysiek z "Klanu" gra... osła!

  Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Ryszard Lubicz z "Klanu", wiele razy udowodnił, że jest aktorem wszechstronnym i uwielbiającym wyzwania, jakie stawiają przed nim reżyserzy. Nigdy jednak nie przypuszczał, że zagra... osła!