• Informacje na temat:

  piotr fronczewski i jego dzieci

Artykuły na temat: piotr fronczewski i jego dzieci
 • Piotr Fronczewski w "Autach 2"

  Kolejną gwiazdą, która wzięła udział w nagrywaniu polskiej wersji językowej do animacji "Auta 2", jest Piotr Fronczewski.

 • Piotr Fronczewski o hejcie, motorach i niepewności

  Książka "Ja, Fronczewski" Marcina Mastalerza pojawiła się właśnie w księgarniach. "Długo skutecznie broniłem się przed takimi projektami (...) W dalszym ciągu utrzymuję, że nie zasługuję na książkę" - mówi w RMF FM Piotr Fronczewski.

 • Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Drugiego takiego ze świecą szukać! Powiedzenie "klasa sama w sobie" powstało chyba z myślą o Piotrze Fronczewskim. Na planie profesjonalny. Poza nim - uroczy, szarmancki, choć skryty.

 • Fronczewski "rekinem kina"

  Piotr Fronczewski dołączył do grona rekinów kina. 7 października głosem tego wybitnego polskiego aktora przemówi żarłoczny bohater komediowej animacji "Mniam!".

 • "Karol, który został świętym": Film dla dzieci o papieżu

  Pierwszy kinowy film dla dzieci o Janie Pawle II, "Karol, który został świętym", 21 marca pojawi się w polskich kinach. W rolach głównych zobaczymy Piotra Fronczewskiego, braci-bliźniaków Andrzeja i Kamila Tkaczy oraz Katarzynę Glinkę. Oprócz części aktorskiej, w filmie będą też materiały archiwalne oraz animacje ilustrujące najważniejsze momenty z życia Karola Wojtyły.

 • Tomasz Stockinger: Jestem dzieckiem estrady

  Jego bohater, Paweł, jest w "Klanie" głową rodziny Lubiczów. Z tego powodu Tomasz Stockinger doświadcza zabawnych sytuacji. Aktor zdradza, czym żyje oprócz grania w telenoweli. Wśród jego pasji jest sport, śpiew i... jedzenie.

 • "Karol, który został świętym": Jan Paweł II dla dzieci

  ...21 marca na ekrany kin trafi film dla dzieci o Janie Pawle II "Karol, który został świętym" . W rolach głównych zobaczymy Piotra Fronczewskiego, braci-bliźniaków Andrzeja i Kamila Tkaczy oraz Katarzynę Glinkę.

 • Duchy zmarłych teściów

  Od kwietnia na antenie TVP 1 oglądać będziemy mogli nowy serial "Duch w dom". Główne role grają: Piotr Gąsowski, Anna Romantowska i Piotr Fronczewski.

 • Katarzyna Glinka: Za mało jest tego typu filmów

  Od 21 marca na ekranach polskich kin widzowie mogą oglądać pierwszy film dla dzieci o Janie Pawle II pt.: "Karol, który został świętym". Obok Piotra Fronczewskiego i użyczającego głosu animowanemu Karolowi Wojtyle Artura Żmijewskiego, w produkcji tej wystąpiła również Katarzyna Glinka.

 • "Karol, który został świętym" od piątku w kinach

  Polski film dla dzieci o Janie Pawle II pt. "Karol, który został świętym" trafi w piątek do kin. Zdjęcia aktorskie połączono w nim z animacją. Reżyserem jest Grzegorz Sadurski, a w obsadzie znaleźli się m.in. Piotr Fronczewski oraz bliźniacy Kamil i Andrzej Tkacz.

Dyskusje na temat: piotr fronczewski i jego dzieci
 • Re: ​Piotr Fronczewski: Romans go słono kosztował

  przynajmniej jego córka występuje jak na swój wiek przystało i to bardziej do mnie przemawia niż obecne robienie z dzieci nie wiadomo jakich gwiazd, nawet jeśli wygrały talent show :)))

 • Re: "W rytmie serca": Piotr Fronczewski chce grać do końca...

  To ikona Aktora! To jest Człowiek, który w latach mojego dzieciństwa ukazywał mi fantastyczny świat wyobraźni poprzez swoje role w filmach dla dzieci, np. Pan Kleks. Potem, będąc nastolatkiem, mogłem podziwiać jego role w bardzo wielu świetnych filmach. Zdrowia, zdrowia jak najwięcej i jeszcze wielu przeróżnych ról życzę, bo gra aktorska w wydaniu tego Artysty to sztuka!