• Informacje na temat:

  piotr fronczewski jego zona

Artykuły na temat: piotr fronczewski jego zona
 • Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Drugiego takiego ze świecą szukać! Powiedzenie "klasa sama w sobie" powstało chyba z myślą o Piotrze Fronczewskim. Na planie profesjonalny. Poza nim - uroczy, szarmancki, choć skryty.

 • Piotr Fronczewski: W pewnym wieku nie należy się już niczemu dziwić

  Zagrał ponad 120 ról w filmach i serialach. Uwielbiany przez widzów za Pana Kleksa, Szpicbródkę, Franka Kimono czy niezwykły głos. Ostatnio Piotr Fronczewski dołączył do obsady serialu "W rytmie serca", gdzie gra świetnego lekarza, doktora Zycha.

 • Piotr Fronczewski: Motocyklem po Europie

  Na ostatnich targach motocyklowych szukał dodatkowego osprzętu do swojej maszyny. Piotr Fronczewski (67 l.) wybiera się na wyprawę po Europie. Aby zapakować ubrania i jedzenie, a także mały(...). Pan Piotr rozrysował dokładnie planowaną trasę na mapie. Chciałby, aby wyprawa przebiegała zgodnie z założeniem. Na mapie znalazły się miasta z salonami Maserati i Bugatti, bo te samochody są jego...

 • Duchy zmarłych teściów

  Od kwietnia na antenie TVP 1 oglądać będziemy mogli nowy serial "Duch w dom". Główne role grają: Piotr Gąsowski, Anna Romantowska i Piotr Fronczewski.

 • "Filmowcy w matni bezpieki"

  Przejścia Aleksandra Forda, Daniela Olbrychskiego, Andrzeja Wajdy, Piotra Fronczewskiego z PRL-owską bezpieką opisuje Flip Gańczak w książce "Filmowcy w matni bezpieki", która właśnie trafiła do księgarń.

 • Lis i Kraśko z Wiktorami

  Dziennikarze Tomasz Lis i Piotr Kraśko oraz aktorzy Anna Dymna i Piotr Fronczewski znaleźli się wśród laureatów Wiktorów 2008. Gala rozdania nagród, przyznawanych największym osobowościom telewizyjnym, odbyła się w poniedziałek, 11 maja 2009 roku, w Warszawie.

 • Ten film "wywoła pokutne poruszenie w polskim narodzie"

  Wydarzenia Grudnia '70 r. to jedno z najważniejszych wydarzeń w powojennej historii Polski i jedna z najmroczniejszych kart PRL-u - uważają twórcy filmu "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł". Według grającego w nim Piotra Fronczewskiego, film "wywoła pokutne poruszenie w narodzie".

 • Gwiazdy i "Iniemamocni"

  W listopadzie na ekrany polskich kin wejdzie najnowsza produkcja wytwórni Disney'a i studia Pixar, obraz "Iniemamocni" - opowieść o życiu superbohaterów na emeryturze. Swoich głosów animowanym postaciom w polskiej wersji językowej użyczą między innymi Stanisław Tym, Piotr Fronczewski i Dorota Segda.

 • Trudno zrobić coś głupiego, żeby było aż mądre

  ...spektaklu "Chory z urojenia" z główną rolą Andrzeja Grabowskiego, za chwilę Małgosia Socha u boku Piotra Fronczewskiego będzie miała szansę wejścia na aktorski Olimp w spektaklu "Edukacja Rity", później na naszej scenie Daniel Olbrychski będzie obchodził 50-lecie pracy artystycznej. Jesteśmy zaszczyceni, ponieważ kultura polska wyglądałaby zupełnie inaczej bez tego artysty. Jego jubileusz odbędzie się...

 • Aktor powinien zaskakiwać

  Piotr Fronczewski, Daniel Olbrychski czy Andrzej Grabowski. Należy im ustąpić miejsca na scenie i cieszyć się, że tak znamienite nazwiska wspierają markę naszego teatru. Czym skusił pan takie gwiazdy(...) w napięciu film akcji z dużymi pokładami miłości. Fajny scenariusz i debiut reżyserski Eugeniusza Korina, mojego wspólnika i dyrektora artystycznego Teatru 6. piętro. (...) Ja gram, a Eugeniusz jest...