• Informacje na temat:

  piotr fronczewski żona

Artykuły na temat: piotr fronczewski żona
 • Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Drugiego takiego ze świecą szukać! Powiedzenie "klasa sama w sobie" powstało chyba z myślą o Piotrze Fronczewskim. Na planie profesjonalny. Poza nim - uroczy, szarmancki, choć skryty.

 • Gabriela Kownacka i Piotr Fronczewski: Małżeństwo idealne

  ..., Maryla Rodowicz w roli zwariowanej ciotki Uli... Zapewne też, ale wszystko byłoby niczym, gdyby nie Gabriela Kownacka i Piotr Fronczewski, w rolach Anki i Jacka Kwiatkowskich. Stworzyli obraz(...). Ekipa "Rodziny zastępczej" wspomina, że nigdy na nic nie narzekała i dla każdego miała dobre słowo. Piotr Fronczewski również przez lata zapracował sobie na niesłabnącą popularność wśród widzów. Ma...

 • Piotr Fronczewski: W pewnym wieku nie należy się już niczemu dziwić

  Zagrał ponad 120 ról w filmach i serialach. Uwielbiany przez widzów za Pana Kleksa, Szpicbródkę, Franka Kimono czy niezwykły głos. Ostatnio Piotr Fronczewski dołączył do obsady serialu "W rytmie serca", gdzie gra świetnego lekarza, doktora Zycha.

 • Piotr Fronczewski: Motocyklem po Europie

  Na ostatnich targach motocyklowych szukał dodatkowego osprzętu do swojej maszyny. Piotr Fronczewski (67 l.) wybiera się na wyprawę po Europie. Aby zapakować ubrania i jedzenie, a także mały(...) tygodnie. - Na początku zamierza kierować się na południowy zachód, a powrót planuje przez Bałkany - opowiada przyjaciel aktora z teatru. Pan Piotr już od wielu lat planował podróż po Europie na dwóch...

 • "Szkoła żon" w Teatrze Telewizji

  ..., opus 124" w reżyserii Macieja Englerta z Piotrem Fronczewskim i Wojciechem Pszoniakiem w rolach głównych. Według badań Nielsen Audience Measurement, spektakl ten w pierwszym programie TVP 27 lutego(...).: Piotr Bajtlik (Horacy), Dominik Łoś (Jaśko), Ewa Makomaska (Kaśka) oraz Olgierd Łukaszewicz (Chryzald). Premiera w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się 15 października 2011 roku, a w Teatrze Telewizji...

 • Duchy zmarłych teściów

  Od kwietnia na antenie TVP 1 oglądać będziemy mogli nowy serial "Duch w dom". Główne role grają: Piotr Gąsowski, Anna Romantowska i Piotr Fronczewski.

 • Lis i Kraśko z Wiktorami

  Dziennikarze Tomasz Lis i Piotr Kraśko oraz aktorzy Anna Dymna i Piotr Fronczewski znaleźli się wśród laureatów Wiktorów 2008. Gala rozdania nagród, przyznawanych największym osobowościom telewizyjnym, odbyła się w poniedziałek, 11 maja 2009 roku, w Warszawie.

 • Gwiazdy i "Iniemamocni"

  W listopadzie na ekrany polskich kin wejdzie najnowsza produkcja wytwórni Disney'a i studia Pixar, obraz "Iniemamocni" - opowieść o życiu superbohaterów na emeryturze. Swoich głosów animowanym postaciom w polskiej wersji językowej użyczą między innymi Stanisław Tym, Piotr Fronczewski i Dorota Segda.

 • "Filmowcy w matni bezpieki"

  Przejścia Aleksandra Forda, Daniela Olbrychskiego, Andrzeja Wajdy, Piotra Fronczewskiego z PRL-owską bezpieką opisuje Flip Gańczak w książce "Filmowcy w matni bezpieki", która właśnie trafiła do księgarń.

 • Ten film "wywoła pokutne poruszenie w polskim narodzie"

  Wydarzenia Grudnia '70 r. to jedno z najważniejszych wydarzeń w powojennej historii Polski i jedna z najmroczniejszych kart PRL-u - uważają twórcy filmu "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł". Według grającego w nim Piotra Fronczewskiego, film "wywoła pokutne poruszenie w narodzie".

Dyskusje na temat: piotr fronczewski żona
 • Re: ​Piotr Fronczewski: Romans go słono kosztował

  A może żona go kochała? Miłość potrafi wszystko wybaczyć.

 • Re: ​Piotr Fronczewski: Romans go słono kosztował

  oj durna ta żona a powinna zarozumiałemu bufonowi zasadzić kopa w żyć!!!!

 • Re: ​Piotr Fronczewski: Romans go słono kosztował

  No tak jak już zaspokoi się żądze przychodzi refleksja .......:-))( no jest to żałosne .Żona też pewnie kierowała się finansowymi atutami jak dała mu drugą szansę .W takich wypadkach nie daje się drugiej szansy to tylko zachęca do kolejnych zdrad tym razem z większą ostrożnością ...

 • Re: ​Piotr Fronczewski: Romans go słono kosztował

  Tylko ci się tak wydaje, bo cię oczarowała. Życie jednak razem nie układa się po myśli, tak jakbyś tego oczekiwał. Napewno byś był rozczarowany. Przy porodzie byłeś sam? A żona nie rodziła, tylko ty rodziłeś? Jak można wypisywać takie dyrdymały. To kobieta przy porodzie potrzebuje opieki, pocieszenia i współczucia. To ona straszelnie cierpi!

 • Re: ​Piotr Fronczewski: Romans go słono kosztował

  Nikt nie jest niczyją własnością. Z natury nie jesteśmy monogamiczni. A życie to nienależny, jednostkowy dar. Piotruś jest mało męski. córki wychował na egiostki. Nad Wisłą panuje dyktat kruchty i zaścianka. Osiedlowa opiniotwórcza Burakowa ma higieniczne problemy. Won od mojego życia. Spełniam obowiązki i pomagam w potrzebie. Żona na poziomie pomaga odejść i zajmuje się swoim losem.

 • Re: ​Piotr Fronczewski: Romans go słono kosztował

  ...ale tez wiem, że żona bedzie straszliwie zraniona i rozczarowana jak rozwale te 18 lat. U Miski to samo...Skad sie Miska wzieła? z braku zainteresowania, z braku poczucia jednosci,z braku lojalnosci

 • Re: ​Piotr Fronczewski: Romans go słono kosztował

  No OK ludzie popełniają błędy ale takie teksty na tłumaczenie się i innych to słabe bardzo a tym bardziej jak główny bohater napisał, że dużo pracował i mało spał bo dzieci w domu. Mega żałosne. Nabrudziłeś bo chciałeś nabrudzić i ciężko było się oprzeć a teraz licz się z konsekwencjami. Słaby charakter i mega wyrozumiała, żona lub może też nie bez winy. Ja nie popieram takich brudnych związków