• Informacje na temat:

  piotr gąsowski wojciech gąsowski

Artykuły na temat: piotr gąsowski wojciech gąsowski
 • Pracowita wiosna Piotra Gąsowskiego

  Fani aktora mogą czuć się usatysfakcjonowani. Co prawda nie ma już "Tańca z gwiazdami", ale wracają "Kalambury z gwiazdami". W odnowionej formie, z nowymi uczestnikami, ale wciąż z tym samym prowadzącym - niezastąpionym Piotrem Gąsowskim.

 • Przystanek Woodstock 2015: Teatr 6. piętro powraca

  W nocy, z 31 lipca / 1 sierpnia, na 21. Przystanku Woodstock Teatr 6. piętro ponownie zagra na festiwalowej scenie. Tym razem wystawiony zostanie spektakl "Central Park West" Woody Allena w reżyserii Eugeniusza Korina. W spektaklu zobaczymy Małgorzatę Foremniak, Joanną Żółkowską, Michalinę Sosnę, Piotra Gąsowskiego i Wojciecha Wysockiego.

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Majka Jeżowska: Dla dzieci, ale na poważnie

  Na moich koncertach bawią się i dorośli, i dzieci - podkreśla Majka Jeżowska, która w tym roku świętuje 30-lecie twórczości. Z tej okazji wydała płytę pt. "Marzenia się spełniają", na której znalazły się największe hity wokalistki w nowych aranżacjach. W nagraniu teledysku do promującego album singla wzięli udział znani artyści, m.in. Piotr Głowacki, Katarzyna Zielińska i Anna Głogowska.

 • Rafał Rutkowski zdradza kulisy "Joke Show"

  Wśród zaproszonych gości są znani aktorzy, piosenkarze, artyści kabaretowi, satyrycy, dziennikarze i blogerzy, m.in.: Katarzyna Skrzynecka, Weronika Rosati, Ewa Kasprzyk, Joanna Liszowska, Michał Kempa, Bożena Dykiel, Zofia Zborowska-Wrona, Katarzyna Pakosińska, Piotr Gąsowski, Piotr Cyrwus, Karol Strasburger, Zygmunt Chajzer, Wiktor Zborowski, Robert Janowski, Stefano Terrazzino i Wojciech "Łozo...

 • Koronawirus w Polsce: "Joke Show" zamiast "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  ..., Joanna Liszowska,  Michał Kempa, Bożena Dykiel, Zofia Zborowska-Wrona, Katarzyna Pakosińska, Piotr Gąsowski, Piotr Cyrwus, Karol Strasburger, Zygmunt Chajzer, Wiktor Zborowski, Robert Janowski,  Stefano Terrazzino, Wojciech "Łozo" Łozowski i inni. Przy wspólnym stole artyści i celebryci opowiadają ulubione dowcipy, przywołają anegdoty oraz żartobliwe wspomnienia z własnego życia. Z racji godziny...

 • "Stacja": Koniec zdjęć

  ...27 lutego zakończyły się zdjęcia do filmu "Stacja", w reżyserii Piotra Wereśniaka. " Stacja jest filmem o niecodziennym zdarzeniu, o serii przypadkowych zbiegów okoliczności i zwykłych ludziach, którzy nagle znaleźli się w samym środku absurdu. Nie jest to film czysty gatunkowo - obok wydarzeń dramatycznych i tragicznych, znajdzie się w nim sporo komicznych sytuacji" - powiedział o filmie jego...

 • Sekspresja Katarzyny Figury

  ...w rozmowie z Donatą Subbotko. W siódmej edycji "Tańca z gwiazdami" batutę nadal będzie dzierżył Tomasz Szymuś, o reżyserię ponownie zadba Wojciech Iwiński, a jury zasiadać będą standardowo Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki i Piotr Galiński. Program poprowadzi znana widzom para: Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Gwiazdy walczyć będą o piękną, czerwoną Corvettę.

 • Tamara Arciuch zatańczy!

  ..." - zdradził w rozmowie z portalem "Wirtualnemedia" reżyser show Wojciech Iwański. Tym razem nie będzie jednak dzieci polityków. TVN rozpocznie emisję siódmej edycji "Tańca z gwiazdami" 2 marca. Skład jury pozostanie bez zmian. Taneczne popisy gwiazd oceniać będą: Piotr Galiński, Iwona Pavlović, Beata Tyszkiewicz i Zbigniew Wodecki. Show ponownie poprowadzą Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski.

 • Tytus, Romek i A´Tomek na dużym ekranie

  Wojciech Malajkat, A´Tomka - Piotr Gąsowski. Do roli Tytusa realizatorzy mają dwóch kandydatów: Mirosława Wieprzewskiego (znanego jako Kulfon z programu dla dzieci Ciuchcia), a także Marcina Dańca. Nie...

Zdjęcia na temat: piotr gąsowski wojciech gąsowski