• Informacje na temat:

  piotr gliński brat

Artykuły na temat: piotr gliński brat
 • Joanna Żółkowska jest szczęśliwa w związku

  ..., z reżyserem Robertem Glińskim (bratem wicepremiera Piotra) daje jej jednak poczucie spełnienia. Choć szczerze wyznaje, że nie jest łatwą partnerką. - Wszystkie cechy, które ja u siebie cenię, nie...

 • Skolimowski i bracia Dardenne

  "Cztery noce z Anną" Jerzego Skolimowskiego otworzą 17 lipca tegoroczną edycję festiwalu Era Nowe Horyzonty (ENH). Na zakończenie wrocławskiej imprezy pokazany zostanie najnowszy film braci Dardenne - "Milczenie Lorny".

 • Serialowy przewodnik

  ...wszystkich, zostaje wreszcie przyjęty. Kłusownicy Marczak i Gliński obserwują spacerujących po lesie Franka i Natalkę. Kilka minut później, gdy Mostowiakówna na chwilę się oddala, leśniczy zostaje(...) po raz kolejny zwraca się do Piotrka o pomoc. Tym razem chodzi o problemy dziewczyny w szkole - Górecka nie radzi sobie z matematyką. By nie denerwować ojca, chce by Zduński, jako asystent biznesmena...

 • Krakowski Festiwal Filmowy rozpoczęty

  W środę, 28 maja, rozpoczął się 43. Krakowski Festiwal Filmowy. W konkursach: międzynarodowym i ogólnopolskim, weźmie udział niemal sto filmów. Przewodniczącymi jury są reżyserzy: Wojciech Marczewski i Robert Gliński .

 • Serialowy przewodnik

  ...w śpiączkę. Szef postanawia zatrudnić na jego miejsce sobowtóra, aktora Piotra Wilczyńskiego. Agata nie ma pojęcia o całej mistyfikacji. "Układ warszawski" Nowy serial! (1/13) Policyjny(...) jej bratu. Również Bogucki przeprasza lekarza za swój atak w gazecie i dziękuje za uratowanie mu życia. Igor wyznaje Kubie, że Natasza może umrzeć w ciągu kilku tygodni. (845) Dzieci Mostowiaków...

 • "Pora umierać" kontra "Sztuczki"

  8 najnowszych polskich filmów znalazło się w Konkursie Filmów Polskich na festiwalu Camerimage. Komisja selekcyjna festiwalu ogłosiła tytuły, które znalazły się w Konkursie Filmów Polskich.

 • "Rysa" na inaugurację Gdyni

  Dramat psychologiczny "Rysa" w reżyserii Michała Rosy, z Krzysztofem Stroińskim i Jadwigą Jankowską-Cieślak, otworzy 15 września 33. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - poinformowała Fundacja Promocji Kina Film Polski.

 • Co w Teatrze Telewizji?

  W bieżącym półroczu w repertuarze Teatru Telewizji pojawią się comiesięczne premiery, w tym spektakle z cyklu "Teatr TV na żywo". Comiesięczna premiera spektaklu telewizyjnego w 2012 roku jest zaplanowana na każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

 • Nowe produkcje filmowe w Polsce

  "Chaos", w reżyserii Xawerego Żuławskiego, "Wieża" Agnieszki Trzos, "Kochankowie Roku Tygrysa" Jacka Bromskiego - to filmy, które powstają właśnie w Polsce. W planach jest jeszcze kilka innych, nowych produkcji.

 • Nowe filmy w Gdyni

  Pokazy rosyjskiej kostiumowej superprodukcji "1612. Kroniki Wielkiej Smuty" w reżyserii Władimira Chotinienki oraz dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Zabić Papałę" znalazły się w programie tegorocznego 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (FPFF).