• Informacje na temat:

  piotr głowacki

Artykuły na temat: piotr głowacki
 • Piotr Głowacki: Ciekawość siebie trwa

  Piotr Głowacki (39 l.) nie pokazuje się z ukochaną zbyt często w światłach fleszy. Trzyma swoją miłość dla siebie. Bo docenia to, co budował wiele lat...

 • Piotr Głowacki: Bajer i zabawa na full

  - "Disco polo" to jeden z najodważniejszych projektów filmowych, w jakich brałem udział - mówi Piotr Głowacki. Historia o dwóch chłopakach znikąd, dziewczynie z pierwszych stron kolorowych gazet i o muzyce, która w latach 90. ubiegłego wieku rozpaliła serca milionów Polaków, trafiła w piątek na ekrany kin.

 • ​"Na dobre i na złe": Piotr Głowacki kończy 40 lat!

  W niedzielę 29 marca na urodzinowym torcie Piotra Głowackiego, czyli profesora Artura Barta z "Na dobre i na złe", zapłonie 40 świeczek. Aktor świętować będzie czterdziestkę w bardzo kameralnym gronie - w towarzystwie żony Agnieszki, córki Idy i syna Aaarona.

 • Kulig, Ogrodnik i Kot w filmie o disco polo

  Joanna Kulig, Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki i Tomasz Kot - m.in. ci aktorzy grają w filmie "Discopolo", do którego zdjęcia realizowane są w Warszawie. Produkcja, łącząca cechy kina przygodowego, westernu oraz komedii, trafi na duże ekrany w 2015 roku.

 • Piotr Głowacki wkrótce zostanie ojcem!

  Jeden z najbardziej rozchwytywanych w ostatnich latach aktorów, Piotr Głowacki (36) oraz jego żona, także aktorka, Agnieszka Marek (34 l.), wkrótce zostaną rodzicami. Gdy kilka dni temu paparazzi(...) poruszała się po sklepie z butelką wody w ręce, jej mąż zaś ochoczo nosił torby z zakupami. Piotr Głowacki, znany miłośnikom kina m.in. z ról w filmach „Bogowie”, Planeta singli” czy „7 rzeczy…” oraz...

 • "Disco polo": Komediowy thriller i szalony romans

  Pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Disco polo" w reżyserii Macieja Bochniaka Obraz, w którym zobaczymy Joannę Kulig, Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego i Tomasza Kota, trafi do kin 27 lutego.

 • Piotr Głowacki przeszedł metamorfozę. Jest nie do poznania

  Piotr Głowacki (38 l.) zdobył popularność, grając w filmach fabularnych i serialach stacji TVP, m.in. "Na dobre i na złe" oraz "Barwy szczęścia". Kiedyś gładko ogolony ze schludnie przyciętymi włosami. Dziś wręcz nie do poznania. Na premierze filmu "Planeta singli" 38-letni aktor zaprezentował swój nowy wizerunek. Jak Wam się podoba?

 • "Disco Polo": Jest zwiastun!

  Jest już oficjalny trailer jednej z najbardziej oryginalnych polskich produkcji filmowych 2015 roku - "Disco Polo" w reżyserii Macieja Bochniaka. W rolach głównych zobaczymy: Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego, Tomasza Kota i Joannę Kulig.

 • O Piotrze Głowackim (37 l.) mówi się jako o jednym z najzdolniejszych polskich aktorów. Gra dużo, a dziesięć miesięcy temu został po raz pierwszy tatą. Wraz z żoną podjął decyzję: on robi karierę, ona rezygnuje z pracy zawodowej i poświęca się wychowywaniu maluchów.

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

Zdjęcia na temat: piotr głowacki
Wideo na temat: piotr głowacki
 • "Miasto skarbów": Piotr Głowacki o swoim bohaterze

  Piotr Głowacki opowiedział nam kim jest komisarz Szatner, w którego wciela się w serialu "Miasto skarbów". 13-odcinkowy serial kryminalny Dwójki "Miasto skarbów" to opowieść o dwóch siostrach: Alicji (Aleksandra Popławska), genialnej historyk sztuki oraz Ewie (Magdalena Różczka), utalentowanej malarce, zajmującej się specyficznymi - i nie zawsze zgodnymi z prawem - zamówieniami dla bogatych

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

 • "Na noże": Piotr Głowacki o swoim bohaterze

  Piotr Głowacki w serialu "Na noże" wciela się w postać cukiernika. Jaki jest jego bohater? Czy to tylko "komediowy element"?

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

Dyskusje na temat: piotr głowacki