• Informacje na temat:

  piotr grabowski aktor

Artykuły na temat: piotr grabowski aktor
 • Piotr Grabowski: Drzwi do wielkiej kariery

  Nowy serial Juliusza Machulskiego "Mały Zgon" to dla Piotra Grabowskiego szansa na awans do wyższej ligi aktorskiej. W tej komediowo-kryminalnej historii zagrał dwóch głównych bohaterów - podobnych do siebie fizycznie, ale diametralnie różnych pod względem energii i sposobu myślenia.

 • Studenckie lata Piotra Grabowskiego

  W polskiej wersji językowej najnowszej komedii Disney/Pixar "Uniwersytet Potworny" aktor Piotr Grabowski ("Nad Rozlewiskiem", "Prawo Agaty"), stanął na czele uczelnianego bractwa studenckiego ROR - Ryk Omega Ryk.

 • Piotr Stramowski jakiego nie znacie

  Piotr Stramowski daje popis w filmie "Bad Boy". W takiej kreacji widzowie jeszcze go nie widzieli! Jak nieprzespane noce pomogły mu w roli?

 • Grabowski lubi poszaleć

  Chociaż Piotr Grabowski nigdy nie był w wojsku, w mundurze czuje się wyśmienicie. Tyle razy grał żołnierzy, że ma wrażenie, jakby odbywał ćwiczenia na poligonie. Teraz czeka go nowe wyzwanie - w nowym serial u zagra... męża Joanny Brodzik.

 • Andrzej Grabowski: Aktorska miłość Patryka Vegi

  W najnowszym filmie Patryka Vegi Andrzej Grabowski wciela się w postać Adama - policjanta starej daty, który nie odpuści, póki nie zrealizuje obranego celu. Mężczyzna w wojnie z kibolami łączy siły z bezwzględną prokuratorką. Czy za motywacją gończego psa kryje się rodzinna tragedia?

 • Aktor powinien zaskakiwać

  Piotr Fronczewski, Daniel Olbrychski czy Andrzej Grabowski. Należy im ustąpić miejsca na scenie i cieszyć się, że tak znamienite nazwiska wspierają markę naszego teatru. Czym skusił pan takie gwiazdy(...)Wszystkich pan zaskoczył, decydując się zagrać w "Na dobre i na złe"! - Aktor powinien zaskakiwać. Otrzymałem dobrze napisaną propozycję z serialu, który od wielu lat cieszy się szaloną...

 • Katarzyna Grabowska: Aktorka nieprzypadkowa

  Katarzyna Grabowska pochodzi z rodziny aktorskiej - jest córką Andrzeja Grabowskiego i siostrą Zuzanny Grabowskiej. Młoda aktorka opowiada o pracy na planie i zdradza, czy rodzina miała wpływ na jej karierę.

 • Paweł Domagała: Aktor spełniony dzięki muzyce

  Singli", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Serce nie sługa" oraz serialach "O mnie się nie martw" czy "Druga szansa". Jedną z tych komedii, film Piotra Wereśniaka "Wkręceni" z 2014 roku, będzie można obejrzeć 12 czerwca w Polsacie. Paweł Domagała zagrał tam kucharza Tomka, który razem z kumplami Frankiem (Piotr Adamczyk) i Zenkiem (Bartosz Opania) spędza szalony weekend w Warszawie. To czas...

 • Aleksandra Grabowska: Nowa "kobieta mafii"

  Patryk Vega realizując swoje filmy, równie chętnie co po gwiazdy, lubi sięgać po nieopatrzone twarze aktorskie. W "Kobietach mafii 2" dał szansę 24-letniej Aleksandrze Grabowskiej, która z wykształcenia jest scenografem.

 • Zmarł Tadeusz Szybowski, emerytowany aktor

  W wieku 86 lat zmarł Tadeusz Szybowski, emerytowany aktor teatru im. J. Słowackiego - poinformowano na stronie internetowej placówki. Przez 36 lat występów na scenie tego teatru aktor zagrał ponad 70 ról, m.in. w "Weselu" i "Szklanej menażerii".

Zdjęcia na temat: piotr grabowski aktor
 • Anna Dereszowska i Piotr Grabowski
Wideo na temat: piotr grabowski aktor
 • "Zasada przyjemności": Teaser 1

  morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze. W rolach głównych cenione i uznane aktorskie osobowości kina z trzech krajów: dwukrotnie nominowana do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego Małgorzata Buczkowska; znany z ról w hollywoodzkich produkcjach czeski aktor Karel Roden, ("Krucjata Bourne’a", "Blade: Wieczny łowca II") oraz Sergey Strelnikow, gwiazda ukraińskiego kina. W pozostałych rolach

 • "Zasada przyjemności": Oficjalny zwiastun

  morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze. W rolach głównych cenione i uznane aktorskie osobowości kina z trzech krajów: dwukrotnie nominowana do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego Małgorzata Buczkowska; znany z ról w hollywoodzkich produkcjach czeski aktor Karel Roden, ("Krucjata Bourne’a", "Blade: Wieczny łowca II") oraz Sergey Strelnikow, gwiazda ukraińskiego kina. W pozostałych rolach

 • "Zasada przyjemności": Oficjalny zwiastun

  polskich gwiazd. W rolach głównych występują artyści z trzech krajów: dwukrotnie nominowana do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego Małgorzata Buczkowska ("Fuga", "Volta", "Jestem twój"), czeski aktor Karel(...) Grabowska, Piotr Machalica oraz Magdalena Boczarska i Mirosław Haniszewski.

Dyskusje na temat: piotr grabowski aktor