• Informacje na temat:

  piotr grabowski aktor m jak miłość

Artykuły na temat: piotr grabowski aktor m jak miłość
 • Katarzyna Grabowska: Aktorka nieprzypadkowa

  Katarzyna Grabowska pochodzi z rodziny aktorskiej - jest córką Andrzeja Grabowskiego i siostrą Zuzanny Grabowskiej. Młoda aktorka opowiada o pracy na planie i zdradza, czy rodzina miała wpływ na jej karierę.

 • Piotr Stramowski: Czekałem na coś takiego jak "Pitbull"

  ...​Piotr Stramowski, odtwórca głównej roli w filmie "Pitbull: Nowe porządki", wciela się w postać niepokornego policjanta o pseudonimie Majami. Twierdzi, że rola ta wymagała od niego wielu trudnych przygotowań, sprawiła mu jednak wielką satysfakcję. Aktor jest zadowolony, ponieważ dotychczas grał głównie amantów.

 • Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Piotr Gruszka i Nina Tyrka odpadli z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W przyszłym tygodniu, w ćwierćfinale show zmierzą się cztery pary.

 • Zakochanie jest łatwe i przyjemne, ale miłość...

  ...miłość już taka nie jest. W jakim momencie swojego życia jest pan teraz? - W dobrym. A dobrze zna pan Piotra Grabowskiego? - Coraz lepiej... Jakoś sobie z nim radzę. Fajny jest z niego mężczyzna(...)Ze spokojem idzie po swoje. Po prostu stara się być szczęśliwy. Piotr Grabowski (46 l.) wierzy, że wszystko co najlepsze, wciąż jeszcze przed nim. Wiele osób twierdzi, że miłość jest najważniejsza...

 • Gala 1000 razy "M jak miłość"

  W poniedziałek, 2 września, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, w blasku fleszy i z udziałem telewizyjnych kamer, odbyła się wielka Gala Jubileuszowa "1000 razy 'M jak miłość'", którą poprowadzili Grażyna Torbicka i Kacper Kuszewski. Koncert w telewizyjnej Dwójce obejrzało prawie 5,1 mln widzów.

 • "M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków

  Do stałej obsady "M jak miłość" dołączyło czworo aktorów: Monika Krzywkowska, Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Żulewska i Włodzimierz Matuszak. Sprawdź, kogo zagrają!

 • "TzG": Jak trenują Moro z Maserakiem?

  ...antenie w 2005 roku. Ostatnią, której finał odbył się 27 listopada 2011 roku, wygrali Kacper Kuszewski, aktor znany z serialu "M jak miłość" oraz Anna Głogowska. Chcesz poznać lepiej swoich(...) i Kamila Kajak Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat Klaudia Halejcio i Tomasz Barański Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar Joanna Moro i Rafał Maserak Piotr Gruszka i Nina Tyrka...

 • Polska premiera jak w Hollywood?

  W najbliższy czwartek w Warszawie odbędzie się uroczysta premiera komedii "Mała Wielka Miłość". Film jest polską produkcją w udziałem aktorów z Polski i Ameryki, którzy uświetnią swoją obecnością galę w Multikinie Złote Tarasy.

 • W nowym serialu zagra ze swoim partnerem

  Anna Dereszowska razem ze swoim życiowym partnerem - Piotrem Grabowskim zagra w nowym serialu "Siła wyższa".

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).