• Informacje na temat:

  piotr grabowski jego byla zona

Artykuły na temat: piotr grabowski jego byla zona
 • Maciej Stuhr: Moja żona cierpiała

  Nowy film Patryka Vegi "Bad Boy", który wchodzi do kin w piątek, 21 lutego, to jedna z niewielu okazji do zobaczenia Macieja Stuhra z wąsami. Aktor wspomina, że wcześniej w takim wydaniu można go było zobaczyć jedynie w filmie "Mistyfikacja" z 2010 roku. I zdradza, że zarost był uciążliwy dla jego żony.

 • Piotr Trzaskalski: Życie po "Edim"

  Debiutował głośnym "Edim", który z miejsca umieścił go wśród czołowych polskich reżyserów. Jego drugi film okazał się jednak artystycznym zawodem. Trzeci i póki co ostatni film, "Mój rower", okazał się ciepłą opowieścią o ojcach i synach. Od tego czasu próbuje swych sił w telewizji. Jego pierwszy serial anulowano po zaledwie jednym odcinku. Drugi zadebiutuje niebawem. 5 lutego 2019 roku Piotr...

 • Piotr Rubik śpiewa z córką. Zobacz!

  Na naszych stronach możecie premierowo zobaczyć teledysk "Piosenka dla Helenki" , w którym Piotr Rubik śpiewa i występuje ze swoją 2,5-letnią córeczką.

 • Krzysztof Ibisz: Będzie ciekawie

  .... Kto pana odwiedzi? - W pierwszych odcinkach już potwierdzili swoją obecność m.in. Daniel Olbrychski z żoną, Andrzej Grabowski, Wojciech Malajkat, Piotr Rubik, Marek Majewski, Maciej Zień, Rafał(...) jest, aby nie była to telewizja śniadaniowa. Będziemy mówić o rzeczach ważnych, ale w nieco luźniejszej formule. Czego mogą spodziewać się jego widzowie? - W każdym programie będzie gość dnia, który...

 • Trudno zrobić coś głupiego, żeby było aż mądre

  ...spektaklu "Chory z urojenia" z główną rolą Andrzeja Grabowskiego, za chwilę Małgosia Socha u boku Piotra Fronczewskiego będzie miała szansę wejścia na aktorski Olimp w spektaklu "Edukacja Rity", później na naszej scenie Daniel Olbrychski będzie obchodził 50-lecie pracy artystycznej. Jesteśmy zaszczyceni, ponieważ kultura polska wyglądałaby zupełnie inaczej bez tego artysty. Jego jubileusz odbędzie się...

 • Takiego serialu jeszcze nie było

  ...duży, ze jego sumienie jest zbrukane" - mówi Piotr Adamczyk. Piotr Adamczyk opowiada INTERIA.TV o serialu "Naznaczony": Życie Krala zmienia się w dniu, gdy wybiera się z rodziną w rejs na Bornholm(...) oglądamy pościgi, strzelaniny, wybuchy... Jest zatopiony statek i sceny kręcone pod wodą. Ale jego nowatorstwo polega też na prowadzeniu historii. Każdy odcinek serialu to oddzielna opowieść...

 • Zaczyna wszystko od początku?

  Piękna, zdolna, ale czy samotna? Z Piotrem Grabowskim łączy ją serial. A prywatnie? Czy ich drogi naprawdę się rozeszły?

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Czy Edyta Herbuś rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej i Piotrowi Grabowskiemu uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

 • Dorociński jako Kukliński

  W thrillerze "Jack Strong" w reżyserii Władysława Pasikowskiego w roli pułkownika Ryszarda Kuklińskiego zobaczymy Marcina Dorocińskiego, a jego żonę Hannę zagra Maja Ostaszewska. Część obsady powstającego filmu ujawnił jego dystrybutor, firma ITI Cinema.

 • Paweł Domagała: Aktor spełniony dzięki muzyce

  Serdeczny i otwarty. Na planie filmowym daje z siebie wszystko. Ogromnie energetyczne są także jego koncerty. Paweł Domagała mówi, że to właśnie dzięki muzyce czuje się wolny i zdradza, że ma ogromną niespodziankę dla fanów, za sprawą której nie będą musieli czekać na jego nowe hity aż do listopada.