• Informacje na temat:

  piotr grabowski ma romans

Artykuły na temat: piotr grabowski ma romans
 • "Barwy szczęscia": Kolejny romans

  Przez romans Romana z lekarką Renatą świat Marii runął w gruzach. Ale teraz kobieta sama wpadnie w sidła miłości.

 • Grochowska i Adamczyk: Romans filozoficzny

  Telewizja Polska przygotowuje nowy spektakl teatru telewizji "Rzecz o banalności miłości" w reżyserii Feliksa Falka. W głównych rolach występują Agnieszka Grochowska i Piotr Adamczyk.

 • Piotr Trzaskalski: Życie po "Edim"

  Debiutował głośnym "Edim", który z miejsca umieścił go wśród czołowych polskich reżyserów. Jego drugi film okazał się jednak artystycznym zawodem. Trzeci i póki co ostatni film, "Mój rower", okazał się ciepłą opowieścią o ojcach i synach. Od tego czasu próbuje swych sił w telewizji. Jego pierwszy serial anulowano po zaledwie jednym odcinku. Drugi zadebiutuje niebawem. 5 lutego 2019 roku Piotr...

 • "Świat według Kiepskich": Romans Halinki

  Rodzina Kiepskich śmieszy nas już od 15 lat. W nowych odcinkach też nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji. Ferdek zostanie strażakiem, a Halinka wda się w romans z... Paździochem.

 • "Kiepscy": Pies, bliźniaczki i romans Halinki

  Ferdek w końcu znajdzie pracę. Będzie też bardzo gorąco - za sprawą niespodziewanego romansu Halinki z ... Paździochem. Nowe odcinki reżyseruje Patrick Yoka, Emisja następnego sezonu sitcomu bijącego(...) poważanym obywatelem, wykonującym bardzo odpowiedzialny zawód strażaka. Niestety, gasząc płomienie "na mieście" nie zauważy ognia buchającego tuż pod jego nosem... Halinka przeżyje płomienny romans. Po...

 • Piotr Adamczyk w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii 2"

  Piotr Adamczyk zmienił się na potrzeby filmu Patryka Vegi "Kobiety mafii 2". Jak teraz wygląda aktor? Musicie to zobaczyć!

 • Płomienny romans ze śmiertelną grą w tle

  Małaszyńskiego, Andrzeja Grabowskiego, Andrzeja Seweryna, Daniela Olbrychskiego, Piotra Fronczewskiego, Mirosława Bakę i Przemysława Sadowskiego. "Producenci tego filmu chcą dać widzowi dobre kino akcji, takie...

 • Zaczyna wszystko od początku?

  Piękna, zdolna, ale czy samotna? Z Piotrem Grabowskim łączy ją serial. A prywatnie? Czy ich drogi naprawdę się rozeszły?

 • "M jak miłość": Seks na zgodę?

  Gdy Marta (Dominika Ostałowska) dowiedziała się, że jej mąż miał romans, wyrzuciła go ze swego życia. Teraz okaże się, że chyba nie na zawsze...

 • Rodzina i nieprzyjaciele

  Dramat "Po ślubie", horror "Noc oczyszczczenia: Anarchia", romans "Pożądanie", thriller kryminalny "Więzy krwi", muzyczny "Step Up: All In" oraz animacja "Samoloty 2" to sześć produkcji, które wchodzą do polskich kin w piątek, 18 lipca.

Dyskusje na temat: piotr grabowski ma romans
 • Re: "Pensjonat nad rozlewiskiem": Piotr Grabowski wciąż kocha swoją eks?

  Ja byłam mężatką dwa lata poznałam żonatego, mieliśmy romans ojj wiele się działo, wyjechałam za granicę, porzuciłam męża i kochanka. Po roku on wrócił do mnie i jesteśmy razem jako małżonkowie, mamy dzieci. Takie czasami jest życie.

 • Re: Okazja na ognisty romans!

  Nowy amant Marty już występował w M jak Miłośc. W 357 odcinku Piotr Grabowski występował jako lekarz z CZD leczący chora Natalkę. Teraz wraca jako prawnik - reinkarnacja???? czy brak chętnych do gry w tym serialu.