• Informacje na temat:

  piotr grabowski z rodzicami

Artykuły na temat: piotr grabowski z rodzicami
 • Katarzyna Grabowska: Aktorka nieprzypadkowa

  Katarzyna Grabowska pochodzi z rodziny aktorskiej - jest córką Andrzeja Grabowskiego i siostrą Zuzanny Grabowskiej. Młoda aktorka opowiada o pracy na planie i zdradza, czy rodzina miała wpływ na jej karierę.

 • Aleksandra Grabowska: Nowa "kobieta mafii"

  Patryk Vega realizując swoje filmy, równie chętnie co po gwiazdy, lubi sięgać po nieopatrzone twarze aktorskie. W "Kobietach mafii 2" dał szansę 24-letniej Aleksandrze Grabowskiej, która z wykształcenia jest scenografem.

 • Katarzyna Grabowska: Ktoś musi namieszać

  Jako Olga Górecka będzie chciała uwieść Piotra Zduńskiego! Niedługo widzowie serialu "M jak miłość" przekonają się, czy jej bohaterka potrafi być... bezwzględna.

 • Córka Anny Dereszowskiej debiutuje w dubbingu

  Lena Grabowska - córka Anny Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego zagra razem z rodzicami w animacji "Sawa. Mały wielki bohater".

 • Razem w życiu i na ekranie

  Poznali się na planie serialu, zostali parą, a dziś znów grają w jednej produkcji. Jesienią zobaczymy efekty tej pracy, a mogą one być tym ciekawsze, że Piotr Grabowski i Anna Dereszowska grają w nim... parę.

 • Nie grywa w serialach, ale...

  ...załagodzić sytuację. Zuza (Edyta Herbuś) odczuwa zazdrość, widząc Saszę z inną dziewczyną. Sylwia jest zdenerwowana z powodu kłótni z rodzicami. Martwi się, że nie zjawią się na ceremonii ślubnej. Zuza nie(...) w gościnnym występie w serialu "Tylko miłość". Widzowie polsatowskiej produkcji otrzymali wcześniej niespodzianki w postaci: Mariusza Czerkawskiego, Piotra Kupichy i Żory Korolyova.

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".

 • Gdynia Film Festival: Kroniki samochodowe

  Okrzyknięty 10 lat temu nadzieją polskiego kina Piotr Trzaskalski ("Edi") powrócił do reżyserii po kilkuletnim niebycie, prezentując w konkursie Gdynia Film Festival swój najnowszy obraz "Mój rower". O wiele ciekawszą propozycją była jednak pokazywana w Panoramie Polskiego Kina "Piąta pora roku" Jerzego Domaradzkiego. Akcja obydwu obrazów w znacznej mierze rozgrywa się... w samochodzie.

 • Miłosne dylematy

  ...w Zakrzewie będzie się działo! Wdowa szuka szczęścia Maria Pyrka (Iza Kuna) długo nie mogła pozbierać się po śmierci męża. Miała adoratora Borysa (Piotr Grabowski), ale odrzuciła jego zaloty. Jednak(...) w relację z Marią, która żyje w zupełnie innym świecie: ma piątkę dzieci, jest wdową i mieszka z rodzicami. Oni są na dwóch biegunach - dodaje aktor. Bójki i flirty Szczęście Pyrki zakłócą kłopoty z synem...

Zdjęcia na temat: piotr grabowski z rodzicami