• Informacje na temat:

  piotr i kate

Artykuły na temat: piotr i kate
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Emilia Komarnicka-Klynstra jako Kate Hudson. Zobacz wideo

  ...uczestniczka). Gospodarzami show od początku są Maciej Dowbor i  Piotr Gąsowski. Zwycięzcą poprzedniej edycji został Kazimierz Mazur , który wyprzedził Katarzynę Dąbrowską i Elżbietę Romanowską(...) w Kate Hudson . Zaśpiewa piosenkę "Cinema Italiano" ( sprawdź! ) z musicalu "Nine" , w którym Kate Hudson zagrała rolę Stephanie. Odtworzenie tego teledysku to duże wyzwanie, także kondycyjne...

 • Kate Rozz poprowadzi "The Voice of Poland"?

  Według dziennika "Fakt" żona Piotra Adamczyka będzie współprowadzącą nową edycję programu "The Voice of Poland". Partnerem Kate Rozz będzie - to już oficjalna informacja - Tomasz Kammel.

 • Piotr Adamczyk: Sama słodycz?

  Znowu się o nim mówi. Piotr Adamczyk zagrał w filmie kinowym, dostał rolę w nowym serialu, a na dodatek poturbował swoją nową dziewczynę...

 • Joanna Liszowska: Fotogeniczna jak Kate Winslet

  We wchodzących 22 lipca na ekrany kin "Kobietach bez wstydu" jedną z głównych żeńskich ról gra Joanna Liszowska. Reżyser Sławomir Orzechowski porównał aktorkę do... Kate Winslet.

 • Kate Rozz życzy szczęścia Adamczykowi i Rosati

  Była żona Piotra Adamczyka, 34-letnia Kate Rozz, deklaruje, że nie czuje do niego żalu, jeśli związał się z Weroniką Rosati. Zakochanej parze życzy szczęścia. A czy jej serce skradł ostatnio jakiś mężczyzna? "Jestem szczęśliwą singielką" - przyznaje.

 • Kate Rozz w Brazylii: Chciałam się odciąć

  Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka, udowadnia, że nie jest tylko bywalczynią salonów. Zrealizowała film-reportaż o Brazylii, kraju, na który za sprawą mundialu skierowane są teraz oczy całego świata. Gwiazda podzieliła się wrażeniami z dalekiej podróży.

 • Adamczyk w filmie swojej żony

  Piotr Adamczyk z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie pracy na planie filmu, który wyreżyseruje... jego żona. Kate Rozz już jakiś czas temu złożyła w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej wniosek o dofinansowanie swojej pierwszej filmowej produkcji.

 • Pierwsze wspólne święta

  Piotr Adamczyk po raz pierwszy zasiądzie w tym roku do wigilijnej wieczerzy jako mąż i... ojciec. Aktor spędzi święta w towarzystwie swojej ślicznej żony Kate, jej córki Mii i adoptowanego syna Shaantiego, którego traktuje jak własne dziecko.

 • Rubik śpiewa - co Wy na to?

  Piotr Rubik powoli pnie się w klasyfikacji najpopularniejszych teledysków na stronach INTERIA.PL. Klip do utworu "Most dwojga serc" jest obecnie drugim najchętniej oglądanym teledyskiem, za Kate Ryan z "Elle, Elle L'a" .

 • Joanna Liszowska idzie na terapię

  ..."Jej umiejętność dominowania na ekranie przyrównałbym do fotogeniczności Kate Winslet. Joasia Liszowska jest oczywiście ładniejsza, ale chodzi mi o to, że każde pojawienie się Winslet na ekranie ma(...) bizneswoman Alicji Marczak. Trafia na kozetkę Piotra Roli-Kossaka (Michał Lesień) i tak jak pozostałe pacjentki traci dla niego głowę.

Zdjęcia na temat: piotr i kate
Wideo na temat: piotr i kate
 • Piotr Adamczyk o "Sztuce kochania": "To książka, którą każdy Polak powinien przeczytać"

  Piotr Adamczyk (44 l.) wciela się w postać Stanisława Wisłockiego w „Sztuce kochania”. Z tego tytułu pojawił się na premierze filmu, a nawet dał się namówić na krótką rozmowę. Zareklamował książkę(...) małżeństwo z Kate Rozz, przetrwałyby próbę czasu. „To książka, którą każdy Polak powinien przeczytać. O ile większa byłaby tolerancja w naszym narodzie. O ile mniej małżeństw by się rozpadało. O ile

 • Kate Rozz nie może uciec od show-biznesu. To zbyt trudne!

  Kate Rozz (36 l.) do chwili obecnej kojarzona jest chyba przede wszystkim z Piotrem Adamczykiem (44 l.), choć od dawna nie są już małżeństwem. Mało kto wie, czym celebrytka się zajmuje i z czego żyje(...) nie staniesz na ściance, to usiądziesz na krześle i będziesz przypadkiem odsłaniał włosy lub dłubał w zębie, to zrobią ci zdjęcie, które opublikują i będzie, że Kate znowu jest w Polsce” – tłumaczyła

 • Kate Rozz: W domu nie jemy mięsa

  Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka, pokazała paryski targ, na którym zazwyczaj robi zakupy.

Dyskusje na temat: piotr i kate
 • Re: Najkrótsze małżeństwa gwiazd

  Piotr Adamczyk i Kate Rozz to dopiero patologia hehehe

 • Piotr Adamczyk i Kate Rozz

  Gdzie on miał oczy!!!?? Ona jest PASKUDNAAAAA!!!!!!!

 • Re: Piotr Adamczyk i Kate Rozz

  Zamienił stryjek ......................Gdzie Piotrek miałes oczy ,ona jest 13-ście razy brzydsza od gówna policjanta.

 • Re: Piknik

  Mimo jubileuszowego odcinka tak zacnego 500 to odc do kitu ! W LG żądzą rezydenci ! Przypadek medyczny ? to było przegięcie.Po znieczuleniu miejscowym zaraz do domu.Pacentka musi chyba troche poleżeć nie ? Mimo gry Łazuki ,co to było ? Śmiać się i płakać .Całe szczęście że nie było Latoszków i Burskich i lepiej żeby ich jjuż nie było. Ta piszcząca miałcząca Hana i ten łażący za nią Piotr.,brr