• Informacje na temat:

  piotr i paweł walka m jak miłości

Artykuły na temat: piotr i paweł walka m jak miłości
 • "Love Island. Wyspa miłości": Kto zostanie Miss Love Island?

  Już dziś w programie "Love Island. Wyspa miłości" dowiemy się, którego z bliźniaków wybierze Monika.

 • Wiosna w Polsacie: Pod znakiem miłości

  W​iosna 2018 w Polsacie upłynie pod znakiem miłości! W ramówce pojawią się aż trzy nowe programy, w których na pierwszym planie będzie miłość: "Wyjdź za mnie", "Umów się ze mną. Take me out" oraz "The Story of my life. Historia naszego życia". Nie zabraknie także kolejnych sezonów ukochanych przez widzów seriali: "Przyjaciółki", "W rytmie serca" i "Pierwsza miłość". Powraca również program...

 • Piotr Stramowski: Moje własne "Mission: Impossible"

  Piotr Stramowski to etatowy twardziel polskiego kina. Rolą Majamiego w hicie "Pitbull. Nowe porządki" i jego kontynuacji "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" udowodnił, że świat policji nie kryje przed(...), czy korzysta z usług kaskadera, jak wniknął w świat policji i odsłania kulisy brawurowej sceny pościgu na planie "Sług wojny".

 • Róża, czyli Smarzowski o miłości

  Goszcząca od kilku dni na kinowych ekranach "Róża" to nowy obraz Wojciecha Smarzowskiego, który - podobnie zresztą jak "Wesele" i "Dom zły" - wzbudza olbrzymie emocje wśród widzów. Czym tym razem szokuje jeden z najlepszych polskich reżyserów?

 • Aktorzy na poligonie, czyli "Misja: Afganistan"

  Paweł Małaszyński, Eryk Lubos, Tomasz Schuchardt i Mikołaj Krawczyk odbyli specjalistyczne szkolenie wojskowe na poligonie w Rembertowie, gdzie poznawali tajniki zawodu żołnierza. Aktorzy przygotowują się do pracy na planie nowego serialu "Misja: Afganistan".

 • Co nam dzisiaj zaśpiewają?

  Już dziś kolejny, 4 odcinek II serii muzycznego show "jak Oni śpiewają". W minioną sobotę z walki o Brylantowy Mikrofon odpadł Dariusz Jakubowski.

 • "Ja nie lubię papki śpiewać"

  Janusz Radek to jeden z najbardziej charyzmatycznych i różnorodnych artystów w Polsce. Znany głównie z parateatralnych spektakli muzycznych oraz z oratoriów Zbigniewa Książka i Piotra Rubika(...) kabaretem, swojej inteligentnej publiczności, współpracy z Piotrem Rubikiem oraz o szukaniu swojej muzycznej drogi, Janusz Radek opowiedział w rozmowie z Pawłem Kasa.

 • Superjedynki: Zespół ro(c)ku?

  INTERIA.PL! Blue Cafe Trzon zespołu tworzyli początkowo wokalistka Tatiana Okupnik i lider, klawiszowiec, kompozytor i aranżer - Paweł Rurak-Sokal. Pozostali członkowie grupy to Sebastian Kasprowicz - gitara, Marcin Błasiak - gitara basowa, Łukasz Moszczyński - perkusja, Piotr Grąbkowski - saksofon, Piotr Sławiński - trąbka i Michał Niewiadomski - puzon. Ich pierwszy singel "Espaniol" został...

 • Weekend w kinie: Exterminator na studniówce

  Aż osiem filmów trafia do kin w pierwszy piątek 2018 roku. Wśród nich znalazły się dwie polskie produkcje: "Gotowi na wszystko. Exterminator", w której popularnych aktorów zobaczymy w roli muzyków tytułowej kapeli oraz młodzieżowa komedia "Studniówk@" w reżyserii Alessandro Leone. Obydwa filmy łączy osoba Piotra Roguckiego.

 • Oscar dla "Idy": Marzenia się spełniają

  Marzenia się spełniają! Prawdziwe świętowanie jeszcze przed nami - powiedział po oscarowej gali Piotr Dzięcioł, producent "Idy" - nagrodzonej Oscarem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.