• Informacje na temat:

  piotr i paweł walka m jak miłości

Artykuły na temat: piotr i paweł walka m jak miłości
 • "O mnie się nie martw": Walka o miłość i nowe twarze

  ...(Katarzyna Maciąg) od dawna jest fikcją, bo mąż po prostu ją zdradza. Tymczasem Piotrek (Fabian Kocięcki) bez uprzedzenia wróci z zagranicy i zjawi się w mieszkaniu żony... Wśród nowych postaci, jakie(...), Krzysiek (Paweł Domagała) przyjmie do wiadomości, że jego była żona  naprawdę jest w nowym związku, choć nie oznacza to, że przestanie walczyć o odzyskanie jej uczucia...  Iga i Marcin wynajmą nawet...

 • Oscar dla "Idy": Marzenia się spełniają

  Marzenia się spełniają! Prawdziwe świętowanie jeszcze przed nami - powiedział po oscarowej gali Piotr Dzięcioł, producent "Idy" - nagrodzonej Oscarem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

 • "M jak miłość": Serialowe pożegnania

  Michał Łagoda z "M jak miłość": Wypadek czy morderstwo? Michał Łagoda (Paweł Okraska) został w pewnym sensie ukarany za swoje grzechy. Wiedział, że Małgosi (Joanna Koroniewska) nie układa się(...) śmierć, by za jakiś czas powrócić do serialu jako Piotr. A wszystko po to, by zemścić się na swoim największym wrogu (i teściu!) - Karolu Weklslerze (Karol Strasburger). W tym celu dość blisko...

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  ...sprawie Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena(...) i policjanci" Kolejny sezon rozpocznie się dzień po tym, jak Asia (Magda Szczepanek) wybiegła za Szymonem (Paweł Monsiel) w czasie składania małżeńskiej przysięgi Dawidowi (Bartosz Jędraś). Para pojedzie...

 • Aktorzy na poligonie, czyli "Misja: Afganistan"

  Paweł Małaszyński, Eryk Lubos, Tomasz Schuchardt i Mikołaj Krawczyk odbyli specjalistyczne szkolenie wojskowe na poligonie w Rembertowie, gdzie poznawali tajniki zawodu żołnierza. Aktorzy przygotowują się do pracy na planie nowego serialu "Misja: Afganistan".

 • "Lekarze" ratują ludzkie życia. Czy uratują też swoje?

  ..."Lekarze" z powołania - ratują życie zarówno w serialu, jak i w świecie realnym. Aktorzy przez całą wiosnę wspierali akcję społeczną na rzecz zwiększenia świadomości i akceptacji społecznej dla idei transplantacji m.in. poprzez promocję podpisania oświadczenia woli. Z kolei ich bohaterowie jesienią wracają do szpitala Copernicus, by walczyć o życie serialowych pacjentów. Uwaga, spoilery!

 • 2010: Serialowy rok kobiet!

  Miłość i namiętność, ból i rozczarowania, codzienne problemy, duże i małe radości oraz poszukiwanie swojego miejsca w życiu. W tym sezonie twórcy seriali stawiają na kobiety i ich świat.

 • Nowy serial o życiu w związkach

  Telewizja TVN realizuje "Usta usta", polską wersję obsypanego nagrodami brytyjskiego serialu "Cold feet". W obsadzie znaleźli się m.in. Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Marcin Perchuć i Paweł Wilczak.

 • Khan, Bachleda i Mel Gibson

  Aż 7 kinowych premier trafia w tym tygodniu na ekrany polskich kin. Wśród nich indyjski "Nazywam się Khan" Karana Johara, "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem oraz "Furia", w której do aktorstwa powraca Mel Gibson.

Wideo na temat: piotr i paweł walka m jak miłości
 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Granice miłości

  Guillermo Arriaga, nagradzany scenarzysta filmów takich jak "Babel" i "21gramów" przeniesie nas w świat niczym z powieści Paolo Coelho. Fascynująca historia trzech nieznanych sobie kobiet, których losy zaczynają się ze sobą przeplatać. Każda z nich poszukuje w życiu odkupienia, wybaczenia i miłości. Zdobywczynie Oscara - mega gwiazda Charlize Theron oraz długo oczekiwana Kim Basinger w niezwykłej opowieści o miłości, która oczyszcza, uzdrawia, a także spala. "Mocny, wciągający i wstrząsający...

 • 500 dni miłości

  Tom jest niepoprawnym romantykiem. Wierzy, że nawet w obecnych cynicznych czasach prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Niestety Summer nie podziela jego zdania. To nie przeszkadza Tomowi walczyć o uczucia dziewczyny. Jest jak współczesny Don Kichote... marzyciel próbujący osiągnąć nierealne cele. Po jakimś czasie nie jest zakochany w Summer, tylko w idealizowanym obrazie dziewczyny, który sam stworzył. Historia zaczyna się w dniu gdy piszący teksty na kartki z życzeniami Tom (Joseph...