• Informacje na temat:

  piotr krajewski

Artykuły na temat: piotr krajewski
 • Piotr Krajewski ukrzyżował się na tle nagich celebrytek!

  W czwartek 14 czerwca projektant mody Piotr Krajewski zaprezentował swoją wystawę "12 Apostołek polskiego show-biznesu".

 • "Hiszpanka": Skąd się wziął Artur Krajewski?

  "Hiszpanka" w reżyserii Łukasza Barczyka to film, który opowiada o jedynym w polskiej historii zwycięskim zrywie, jakim było Powstanie Wielkopolskie. Nie jest to jednak film historyczny, ale alternatywna wersja wydarzeń z 1918 roku, łączącą historię z science fiction. Obraz określany jako spiritual thriller zachwyca przede wszystkim scenografią i niespotykanymi w polskiej kinematografii efektami specjalnymi.

 • Piotr Krajewski pokazał zoperowany nos!

  Piotr Krajewski (43 l.) zdecydował się zoperować swój ogromny nos. Projektant właśnie pochwalił się w sieci zdjęciami.

 • "Hiszpanka": Patriotyzm "z truskawkami i śmietaną"

  Amerykański aktor Crispin Glover i m.in. Jan Frycz, Jakub Gierszał, Jan Peszek i Piotr Głowacki zagrali w "Hiszpance", która trafi do kin 23 stycznia. Opowiadający o powstaniu wielkopolskim film, łączący prawdę historyczną z fikcją, wyreżyserował Łukasz Barczyk.

 • Afera z naćpanym Dariuszem K. (38 l.) poruszyła nie tylko internautów, ale także osoby z kręgów show-biznesu. Piotr Krajewski na byłym Edyty Górniak nie pozostawia suchej nitki.

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  W 2016 roku do kin trafi wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki - Marii Skłodowskiej-Curie. "Maria Curie" to historia niezwykłej kobiety, która opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do Francji, by rozpocząć karierę naukową. A przy tym niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków - miasta intryg, romansów, sztuki i odkryć, które zmieniały świat.

 • Piotr Krajewski jedzie po Szulim: Tępa panna! W głowie pustka!

  ...z Rabczewskimi, a do grona jej krytyków dołączył niejaki Piotr Krajewski. Mężczyzna jest ponoć projektantem. Jego kreacje nie spotkały się jednak ze zbyt wielkim entuzjazmem. Kilka miesięcy temu Szulim określiła Krajewskiego mianem "paździerzaka" zarzucając mu brak jakiegokolwiek stylu i wyczucia. Widać, że w "projektancie" nadal głęboko to siedzi. Ostatnio dał jednak upust emocjom. Pretekstem do...

 • Crispin Glover o "Hiszpance"

  Widzów czeka świetna zabawa, ale najlepiej, jeśli nie będą wcześniej wiedzieli, o czym jest ten film - tak "Hiszpankę", nową produkcję Łukasza Barczyka, promuje odtwórca jednej z głównych ról, popularny amerykański aktor Crispin Glover.

 • Orina Krajewska realizuje testament mamy!

  ...chłopak, raper Piotr Więcławski. Od czterech lat tworzą szczęśliwą parę, a niedawno się zaręczyli.  Piotr jest wrażliwy i opiekuńczy. Był z nią w bolesnych momentach. Planują ślub w przyszłym roku...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

Zdjęcia na temat: piotr krajewski
 • Piotr i Ewa Krajewscy
 • Piotr i Ewa Krajewscy
 • Piotr i Ewa Krajewscy
Dyskusje na temat: piotr krajewski
 • Re: "Na dobre i na złe": Walka o Sylwię

  specjalnie do serialu. Aktorka gra ją tragicznie :P Artur Bart (Piotr Głowacki) - nawet fajny bohater, jednak przy Burskiej stał się strasznie "skapcianiały" :( Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz(...) rewelacyjna. Naprawdę dobrze ogląda się ją w parze z Adamem Krajewskim. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) - na pewno niejedna z nas się w nim kocha

 • Re: Miejsce 5: Piotr Gawryło. Przystojny, u...

  No chyba nie! :O Piotr na 5 miejscu ?!?!? To kurde Falkowicz, Krajewski, Dryl są niby lepsi od Piotra ??!?!? hahahah NIE