• Informacje na temat:

  piotr krysiak

Artykuły na temat: piotr krysiak
 • Kolejna ekipa TVP zatrzymana w Kairze

  Dwóch operatorów Telewizji Polskiej zatrzymanych w Kairze zostało już zwolnionych; zatrzymano zaś inną ekipę TVP - korespondenta Piotra Góreckiego z dwoma współpracownikami - poinformował w czwartek, 3 lutego, p.o. szef serwisu TVP Info Piotr Krysiak.

 • Prawnicy Edyty Górniak próbowali zablokować dystrybucję nieautoryzowanej biografii piosenkarki autorstwa Piotra Krysiaka. Ich pismo nie odniosło jednak pożądanego skutku. "Jedynie prawomocny wyrok sądu może spowodować wycofanie danej książki ze sprzedaży" - powiedział rzecznik jednej z największych firm kolporterskich w kraju.

 • "Dziewczyny z Dubaju": Nowy film Marii Sadowskiej

  Poznaliśmy kolejny projekt filmowy Marii Sadowskiej. Tym razem wyreżyseruje ona obraz oparty na książce Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju", w której autor zdradził kulisy "afery dubajskiej" z 2015 roku. Korzystając z dokumentacji sądowej, autor opisał w niej życie ekskluzywnych prostytutek wynajmowanych dla bogatych klientów. Film Sadowskiej wyprodukują Doda oraz jej mąż, Emil Stępień.

 • Edyta Górniak wygrała w sądzie

  Warszawski sąd zakazał rozpowszechniania książki "Edyta Górniak: Bez cenzury". Stało się to na wniosek piosenkarki, która wytoczyła proces autorowi Piotrowi Krysiakowi, gdyż uznała, że naruszył on jej prywatność. Krysiak zaprzecza jej zarzutom. W tej sytuacji sąd dał stronom miesiąc na rozmowy o ewentualnej ugodzie.

 • Górniak sama informowała media?

  Edyta Górniak sama przekazywała mediom informacje ze swego życia prywatnego, co miało zwiększać jej popularność - zeznała znajoma piosenkarki na procesie, jaki Górniak wytoczyła Piotrowi Krysiakowi za książkę o sobie.

 • Warszawa: Festiwal z większym rozmachem

  Po dwóch edycjach Orange Warsaw Festival zmienia formułę. Nowym dyrektorem artystycznym został Piotr Metz, ostatnio szef Sopot Festivalu.

 • Zakończono zdjęcia do filmu "Fighter"

  Piotr Stramowski kontra Mikołaj Roznerski w bokserskiej walce sezonu! Kto wygra? Kto zada mocniejszy cios? Fighter" - wielkie starcie o miłość i mistrzowski pas w kinach od 19 lipca.

 • "Fighter": Pojedynek sezonu

  Liczy się tylko to, że jesteś lepszy, niż byłeś. Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski przed najważniejszym pojedynkiem sezonu. Film "Fighter" w kinach od 19 lipca...

 • Orły: Piętnaście nominacji dla "Bożego Ciała"

  Nagrody za Osiągnięcia Życia.   W 2019 roku najlepszym filmem okazała się "Zima wojna" Pawła Pawlikowskiego. W poprzednich latach docenione zostały m.in. "Cicha noc" Piotra Domalewskiego, "Wołyń(...)" Katarzyna Smutniak - "Słodki koniec dnia" NAJLEPSZE ZDJĘCIA Piotr Sobociński jr. - "Boże ciało" Andrzej J. Jaroszewicz, Marcin Prokop - "Mowa ptaków" Tomasz Naumiuk - "Obywatel Jones" Adam Bajerski...

 • Doda zrobi film o głośnej seksaferze. Będzie skandal?

  Piotra Krysiaka o bohaterkach "afery dubajskiej" z 2015 roku. To historia o zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi klientami. Autor opisuje, w jaki sposób gwiazdy show-biznesu były werbowane(...) temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki" - mówiła piosenkarka. Reżyserią filmu zajmie się Maria Sadowska , która w swoim dorobku ma m.in. pracę przy filmie Piotra Woźniaka-Staraka...

Wideo na temat: piotr krysiak
 • Doda o "Dziewczynach z Dubaju"

  Na gali Telekamer "Tele Tygodnia" Doda opowiedziała, jak idą przygotowania do nowego filmu Marii Sadowskiej - "Dziewczyny z Dubaju", którego jest producentką. Obraz oparty na kontrowersyjnej książce Piotra Krysiaka to nie pierwszy film, który wyprodukuje Doda. W tym charakterze wokalistka zadebiutowała w 2018 filmem "Pitbull. Ostatni pies", w którym zagrała również główną rolę żeńską.

 • Doda o filmie "Dziewczyny z Dubaju": ruszyliśmy z castingami!

  Na gali Telekamer "Tele Tygodnia" Doda opowiedziała, jak idą przygotowania do nowego filmu Marii Sadowskiej - "Dziewczyny z Dubaju", którego jest producentką. Obraz oparty na kontrowersyjnej książce Piotra Krysiaka to nie pierwszy film, który wyprodukuje Doda. W tym charakterze wokalistka zadebiutowała w 2018 filmem "Pitbull. Ostatni pies", w którym zagrała również główną rolę żeńską.

 • Krupińska zbulwersowana książką o aferze dubajskiej! Wyda oświadczenie!

  Paulina Krupińska odniosła się do książki Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju". Nie podoba jej się, że autor sugeruje w niej konkretne osoby, używając m. in. określenia "Miss Polonia". Paulina odczuwa dyskomfort w związku z tą sytuacją. Zarzeka się, że ani ona sama, ani jej poprzedniczki - Marcelina Zawadzka i Rozalia Mancewicz nie mają z tą sprawą nic wspólnego. Czy dziewczyny wydadzą w tej

Dyskusje na temat: piotr krysiak
 • Re: ​"Dynastia": Heather Locklear musi się leczyć psychiatrycznie

  16 kwietnia 2016 r. funkcjonariusze zatrzymali Cezarego P., który zyskał miano „dilera gwiazd”. Zaopatrywał w narkotyki warszawską elitę: gwiazdy, polityków, biznesmenów. Piotr Krysiak, autor słynnych Dziewczyn z Dubaju, w najnowszej książce zdradził kulisy procesu, który z zapartym tchem śledzi cała Polska. Kto znajdował się wśród jego klientów? Czy wpadł z powodu Dariusza K., byłego męża Edyty