• Informacje na temat:

  piotr kupicha i doda

Artykuły na temat: piotr kupicha i doda
 • Doda, Kupicha i Sasha razem

  ...25 lutego poznamy laureatów nagród Viva Comet 2010 - najwięcej szans na wygraną mają m.in. Doda, Paulla i Agnieszka Chylińska. Poznaliśmy kolejne szczegóły uroczystej gali.

 • Piotr Kupicha rozwiąże Feel?

  Czy Piotr Kupicha, lider grupy Feel, zamierza zakończyć działalność zespołu i rozpocząć karierę solową?

 • Feel pokonał Dodę!

  Choć jego koledzy z grupy Feel polecieli już do USA na koncerty, Piotr Kupicha został w Warszawie. Dzięki temu mógł osobiście odebrać Telekamerę "Tele Tygodnia" 2009 w kategorii "muzyka".

 • Doda gwiazdą dekady

  Doda oraz Ewa Farna zostały głównymi triumfatorkami nagród Viva Comet 2010.

 • Doda: Hipnotyzuję chłopców

  Doda zgarnęła w tym roku aż cztery statuetki Viva Comet. Swój sukces porównała do niedawnego triumfu innej blondwłosej wokalistki.

 • Karolak zaśpiewa dla Dody

  ..." Katarzyna Cerekwicka i Radek Brzózka - Rolling Stones "Satisfaction" Piotr Kupicha i Ania Bosak - Creedence Clearwater Revival "Proud Mary" Mariusz Pudzianowski i Ania Wiśniewska - Doda "Szansa" Paulla i Artur Partyka - Europe "The Final countdown" Hip hop: Ivan Komarenko i Paulina Sykut - Reni Jusis i Yaro "Rowery Dwa" Ania Bosak i Piotr Kupicha - Sydney Polak "Otwieram wino" Mariusz Pudzianowski...

 • Doda, Santor i... Cichopek

  ...następujące pary: Halinę Frąckowiak i Roberta Kochanka, Ivana Komarenko i Paulinę Sykut, Łukasza Zagrobelnego i Joannę Koroniewską, Piotra Kupichę i Annę Bosak, Jacka Stachurskiego i Krystynę Czubównę(...) zasiądą - Tomasz Karolak w towarzystwie Ireny Santor oraz Dody. Dla tych, którzy zastanawiają się czy będąc jurorką Doda pokaże lwi pazur, czy gołębie serce, odpowiedź może być tylko jedna. "Mam tak...

 • Co lubi Santor, a co Doda?

  Już dzisiaj startuje nowy program Polsatu "Tylko nas dwoje", w którym o nagrodę rywalizuje 10 śpiewających par, składających się z profesjonalnych wokalistów i gwiazd-amatorów. Uczestników show oceniać będą: Irena Santor, Doda i Tomasz Karolak.

 • Lis bardziej atrakcyjny niż Doda

  ....), a także niezwykle popularny ostatnio, ale widocznie mało atrakcyjny reklamowo, Piotr Kupicha z zespołu Feel (269 tys. zł. i niemal ostatnie miejsce w zestawieniu).

 • Dramatyczny apel i kłopoty Dody

  ...najmniej 10 razy, nie ćwiczyliśmy tego w ogóle. Dla mnie to było niesamowite wyzwanie, to była jakaś masakra! Cieszę się, że dziewczyny mają taką fajną energię! - ekscytował się Piotr Kupicha w rozmowie(...), widziałam się z nimi wielokrotnie. Wiele z nich to dzieci. Co godzinę ktoś nowy choruje na białaczkę. A dawców jest bardzo mało. Tylko od nas zależy, czy te osoby przeżyją - podkreślała Doda...

Zdjęcia na temat: piotr kupicha i doda