• Informacje na temat:

  piotr małaszyński z żoną

Artykuły na temat: piotr małaszyński z żoną
 • Łączy ich jedno - chcą przeżyć

  ..."Misja: Afganistan" to 13-odcinkowa produkcja, która opowiada o żołnierzach II plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej pod dowództwem młodego oficera - porucznika Pawła Konaszewicza (Paweł Małaszyński).

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Czeka na rolę życia

  ...- Nie dostaję zbyt wielu ciekawych propozycji, a wszyscy myślą, że jestem nie wiadomo jak nimi zawalony - mówi Paweł Małaszyński. I choć aktora można zobaczyć w obecnie w filmie "Sęp", serialach i teatrze, to wciąż czeka na rolę swojego życia.

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Premiera spektaklu "Di, Viv i Rose"

  Kwiatkowska z "M jak miłość" i Rafał Olejniczak, Cezary Pazura, czyli Bogdan Wiślicki z "Ojca Mateusza", z żoną Edytą, Magdalena Zawadzka, czyli Zofia Korzecka z "Magdy M.", Katarzyna Kwiatkowska, czyli Magda z "Reguł gry", Julia Kamińska, czyli Zuza z "Na dobre i na złe", Aleksandra Szwed, czyli Liliana z "Barw szczęścia", Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", Paweł Małaszyński...

 • Małaszyński w objęciach Kuby

  We wtorek, 7 kwietnia, o godzinie 22. 30 na antenie TVN nowy odcinek programu "Kuba Wojewódzki", który na pewno spodoba się damskiej części publiczności. Na legendarnych skórzanych kanapach zasiądą bowiem dwaj znani, lubiani i bardzo przystojni mężczyźni.

 • Znamy szczegóły kolejnego sezonu "Lekarzy"!

  Czy Alicja (Magdalena Różczka) i Maks (Paweł Małaszyński) wreszcie odnajdą spokojną wspólną przystań? Wszystko mogłoby wskazywać na to, że tak będzie. Ich związek będzie się rozwijał, postanowią(...) wie. Czy Jacek to będzie wielka miłość Beaty czy raczej wielkie kłopoty? Orda (Wojciech Zieliński) odbędzie swój wymarzony staż transplantologiczny pod okiem prof. Florczyka (Piotr Polk), i znów...

 • Małaszyński z długą brodą

  Paweł Małaszyński z brodą, lekko rozczochrany? Okazuje się, że Joanna Chitruszko, żona aktora, woli swego mężczyznę trochę zarośniętego.

 • Naukowiec, dyrygentka, choreograf. Wiemy, czym się zajmują partnerzy gwiazd!

  .... Żona Pawła Małaszyńskiego Joanna z zawodu jest choreografem i tancerką. Są małżeństwem od 11 lat, ale znają się o wiele dłużej. Do tej pory tworzą jeden z najbardziej udanych związków w polskim(...) udział w wielu pokazach i sesjach zdjęciowych dla znanych projektantów na całym świecie. Karolina Ferenstein to żona Piotra Kraśki, ale przede wszystkim słynna miłośniczka koni. Właścicielka słynnej...

 • Małaszyński za gruby?

  Paweł Małaszyński przygotowując się do głównej roli w serial u "Twarzą w twarz" przytył 6 kilogramów. To skutek wytężonych ćwiczeń na siłowni oraz specjalnej diety bogatej w proteiny.