• Informacje na temat:

  piotr niesłuchowski the voice of poland

Artykuły na temat: piotr niesłuchowski the voice of poland
 • Kto wygra "The Voice of Poland"?

  Mateusz Krautwurst, Piotr Niesłuchowski, Antek Smykiewicz czy Damian Ukeje? Który z nich wygra pierwszą edycję "The Voice Of Poland"?

 • "The Voice Of Poland": Znamy finalistów

  Poznaliśmy finalistów programu "The Voice Of Poland". W następną sobotę (10 grudnia) o miano najlepszego głosu w Polsce powalczą Piotr Niesłuchowski, Antek Smykiewicz, Mateusz Krautwurst i Damian Ukeje.

 • Męskie rozdanie w "The Voice of Poland"

  Na niespełna trzy dni przed finałem "The Voice of Poland" zapraszamy za kulisy muzycznego show TVP2.

 • Garou gościem finału "The Voice of Poland"

  Kanadyjski piosenkarz Garou wystąpi w finałowym odcinku "The Voice of Poland". Zaśpiewa trzy piosenki, w tym jedną z finalistami programu. Emisja na żywo już w najbliższą sobotę (10 grudnia).

 • "The Voice Of Poland": Łzy Andrzeja Piasecznego

  Tym razem zespoły Kayah, Ani Dąbrowskiej, Andrzeja Piasecznego i Nergala walczyły o udział w półfinale. Kto tym razem pożegnał się z "The Voice Of Poland"?

 • "The Voice Of Poland": Nieszczerość Kayah?

  Za nami kolejny odcinek "The Voice Of Poland". Tym razem obejrzeliśmy rywalizację wokalistów z zespołów Ani Dąbrowskiej i Nergala. W ćwierćfinale nie zobaczymy Ewy Szlachcic i Aresa Chadzinikolau. W show nie zabrakło słownych utarczek na lini uczestnicy-jurorzy, a ci ostatni nie szczędzili sobie uszczypliwości!

 • "The Voice Of Poland": Znamy zwycięzcę!

  .... - Czeka mnie ciężka praca. Chciałbym zachować równowagę - dodał jeszcze zwycięzca "The Voice Of Poland", zapytany o plany na przyszłość. - Praca, praca i jeszcze raz praca - a tak Nergal w rozmowie z INTERIA.PL tłumaczył sukces swojego podopiecznego. A jak przebiegał wielki finał "The Voice Of Poland"? Show rozpoczęło wspólne wykonanie przez Mateusza Krautwursta (klawisze), Piotra...

 • Komu jest potrzebny "The Voice Of Poland"?

  ...powodów - siedzący na obrotowych tronach oceniający byli odwróceni tyłem do wykonawców i fizycznie nie mogli ich zobaczyć - to już w końcowym etapie "The Voice Of Poland" doszło do kompletnego(...) w przeważającej większości zawodowcami, co - pod względem poziomu muzycznego - wywindowało show TVP2 ponad inne telewizyjne konkursy talentów. W "The Voice Of Poland" nawet genialni amatorzy mieli...

 • Co nas czeka w "The Voice Of Poland"? Pojedynki!

  Od 8 października, przez trzy kolejne soboty, widzowie TVP będą oglądać drugi etap programu "The Voice of Poland - Bitwa".

 • "The Voice Of Poland" bez Kasi i Filipa

  Tym razem o prawo pozostania w programie "The Voice Of Poland" walczyli uczestnicy z zespołów Ani Dąbrowskiej oraz Adama 'Nergala' Darskiego. Z show pożegnali się Kasia Klimczyk i Filip Sałapa.