• Informacje na temat:

  piotr polk lekarze

Artykuły na temat: piotr polk lekarze
 • Piotr Polk: Gdybym był lekarzem

  Przed nami finałowy odcinek serialu "Lekarze". Piotr Polk, odtwórca jednej z głównych ról, zdradza, jak rozwinie się uczuciowy wątek jego bohatera, a także, czy sam byłby w stanie wykonywać zawód chirurga.

 • Piotr Polk: Bez asystenta

  Nie korzystam z pomocy asystenta i ogarniam wszystkie sprawy osobiście - oświadcza Piotr Polk, znany z roli policjanta Możejki w serialu "Ojciec Mateusz". Nie wszyscy wiedzą, że w wolnych chwilach aktor zajmuje się - z powodzeniem - projektowaniem mebli.

 • Piotr Polk: Niełatwo mną sterować

  Przystojny jak prawdziwy mundurowy, godny zaufania jak lekarz. Piotr Polk lubi wybierać i umie wcielać się w kogo chce. Ale rządzić nim może tylko… reżyser.

 • Nie żyje aktorka Hanna Polk

  W wieku 56 lat zmarła aktorka Hanna Polk - poinformowała na Facebooku jej siostra. Była pierwszą żoną aktora Piotra Polka.

 • Piotr Polk: Bez lenistwa

  Zawsze podchodziłem do zawodu aktora, jak do wielkiej przygody. Daję ludziom śmiech, wzruszenie, chwilowy i piękny rodzaj oderwania. Nie tworzę nowego, lepszego świata, raczej jego iluzję - mówi Piotr Polk.

 • Miłosny galimatias w "Lekarzach"

  Krzysztof (Piotr Polk), Alicja (Magdalena Różczka), Maks (Paweł Małaszyński) i... tajemnicza Beata (Agnieszka Więdłocha). Ta czwórka stworzy prawdziwą miłosną mieszankę wybuchową w serialu "Lekarze".

 • Czym zaskoczą "Lekarze"?

  Serial "Lekarze", który zadebiutował w jesiennej ramówce stacji TVN, odniósł sukces. Co poniedziałek przed telewizorami zasiadało około 3 mln widzów. Drugi sezon już zrealizowano, do trzeciego pisane są właśnie scenariusze.

 • Lekarze się zakochają!

  ...nimi sytuacja damsko-męska. To byłoby kazirodztwo! Po co psuć tak fantastyczną relację? Zdradzamy, że o względy dyrektor toruńskiego szpitala ubiegać się będzie Krzysztof (Piotr Polk). Tak, tak - chirurg...

 • "Lekarze": Przeżyje wypadek?

  ...jeszcze się zdarzy? Wiadomo tylko, że do obsady - w której znów znajdziemy takie nazwiska jak m.in. Danuta Stenka, Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Polk - dołączy Wojciech...

 • Zdolni i ambitni - nowi lekarze w akcji

  ...z narzeczonym (Piotr Polk). Ale dostała pracę w Toruniu u boku lekarzy pełnych pasji m.in.: chirurga Maksa (Paweł Małaszyński), ginekologa Piotra (Szymon Bobrowski) i chirurga Ordy (Wojciech Zieliński). Jak(...) stan wojenny. Karierę za granicą zaczynała od posady salowej. Z czasem stanęła na nogi i została lekarzem pulmonologiem. - Elżbieta wraca do Torunia,ponieważ choruje jej matka. Tu spotyka się...

Zdjęcia na temat: piotr polk lekarze
Wideo na temat: piotr polk lekarze
 • "Lekarze": Czy Piotr Polk nie czuje się znudzony graniem Krzysztofa?

  - Postać mogłaby się znudzić, gdybym grał faceta, który jest mydlany. Tutaj gram człowieka, który ma fantastyczny zawód, fajna sytuację życiową, jest zakochany… Takie postacie nie mogą się znudzić! – zdradził nam Piotr Polk.

 • "Lekarze": Co wydarzy się w życiu Krzysztofa i Elżbiety?

  Czy przy boku Elżbiety dalej będzie stał Krzysztof i czy będzie potrafił jej pomóc? Piotr Polk twierdzi, że nie opuści swojej serialowej wybranki ani na chwilę. Pytany o ewentualny ślub bohaterów, stwierdza tajemniczo, że to od dawna był cel

 • Nowy serial TVN "Lekarze"

  "Lekarze" w pigułce. Na co dzień niosą pomoc, ale każdy z nich ma swoją własną "kartę choroby". Kim są bohaterowie nowego serialu "Lekarze"? Z jakimi problemami zmagają się w życiu zawodowym i osobistym? Opowiadają Danuta Stenka, Marcin Perchuć, Piotr Polk i inni aktorzy grający w serialu.

Dyskusje na temat: piotr polk lekarze