• Informacje na temat:

  piotr polk spotyka się z

Artykuły na temat: piotr polk spotyka się z
 • Piotr Polk: Bez asystenta

  Nie korzystam z pomocy asystenta i ogarniam wszystkie sprawy osobiście - oświadcza Piotr Polk, znany z roli policjanta Możejki w serialu "Ojciec Mateusz". Nie wszyscy wiedzą, że w wolnych chwilach aktor zajmuje się - z powodzeniem - projektowaniem mebli.

 • "Ojciec Mateusz": W końcu miłość

  W scenariuszu serialu "Ojciec Mateusz" wreszcie znalazło się miejsce na prawdziwą miłość i gorący romans. W odcinku zatytułowanym "Tajemnicze śledztwo" stary kawaler, inspektor Orest Możejko (Piotr Polk) zostanie usidlony....

 • Powstanie drugi sezon "Lekarzy"

  Stacja TVN już szykuje się do realizacji drugiego sezonu serialu medycznego "Lekarze". Pierwsza część produkcji ma zostać wyemitowana już we wrześniu.

 • Zdolni i ambitni - nowi lekarze w akcji

  Kochamy seriale, których akcja dzieje się w szpitalach. Emocje, piękne lekarki, seksowni chirurdzy - nie zabraknie ich w "Lekarzach".

 • Różczka w szpitalu

  Widzowie jeszcze nie poznali bohaterów najnowszego serialu TVN "Lekarze", a już rozpoczęły się zdjęcia do jego drugiej serii. Na planie pojawili się główni bohaterowie, czyli m.in. Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński.

 • "Na dobre i na złe" z konkurencją

  Zakończyły się zdjęcia do pierwszej edycji nowego serialu "Lekarze". Premierowe odcinki emitowane będą od września. Serial medyczny oparty jest na polskim scenariuszu, a za realizację i produkcję odpowiada TVN.

 • Polskie kino stawia na koprodukcje

  Harvey Keitel, Susan Sarandon, Richard Gere, Sigourney Weaver - m.in. ci aktorzy pojawią się w międzynarodowych produkcjach, współtworzonych przez polskie studia filmowe. Jednym z takich filmów będzie "Kongres" Ariego Folmana, adaptacja utworu Stanisława Lema.

 • "Kochaj": Olga Bołądź w nocnym klubie

  Nowy film twórców hitu "Mój rower" wejdzie na ekrany 3 czerwca. W obsadzie – obok wspomnianych aktorek – prawdziwa plejada sław, m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Piotr Polk, Michał Czernecki, Mikołaj Roznerski, Michał Żurawski i Nikodem Rozbicki! "W filmie 'Kochaj' gram Sawę" – mówi Olga Bołądź. - "Spotykamy ją przed wielkim dniem, ślubnym grande finale. Szybko odkrywamy, że...

 • Jesienią poznamy "Lekarzy"

  ...m.in.: chirurga Maksa, ginekologa-położnika Piotra, internistę Jivana, chirurga Ordę. W obsadzie "Lekarzy" znajduje się plejada gwiazd. W główną rolę wcieliła się Magdalena Różczka, a towarzyszą jej m.in.: Danuta Stenka, Paweł Małaszyński, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha, Piotr Polk, Marcin Perchuć i Wojciech Zieliński. W każdym odcinku będą pokazane...

 • Czym zaskoczą "Lekarze"?

  ..., Marcin Perchuć i Piotr Polk. "Lekarze" realizowani są w Toruniu, Warszawie i Sękocinie. "W Sękocinie jest zbudowana wielka hala, w której stworzony jest szpital na potrzeby naszego serialu. Zdjęcia są(...) "Lekarzy" trafiają się autentyczne przypadki, spotykane, na co dzień w polskich szpitalach. "Do każdej operacji mieliśmy zrobione ludzkie fantomy, które wyglądały w każdym szczególe tak, jak 'pootwierani...