• Informacje na temat:

  piotr pręgowski i ewa kuryło

Artykuły na temat: piotr pręgowski i ewa kuryło
 • Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski: Jak oni to robią, że ciągle się kochają?

  Są ze sobą niemal 40 lat, ale w małżeństwie Ewy Kuryło (63 l.) i Piotra Pręgowskiego (64 l.) nie ma rutyny. - Mimo życiowych zakrętów jesteśmy ze sobą, kochamy się i mamy wspólne zainteresowania(...) córki złożyliśmy przysięgę - przyznaje Ewa. Początki ich wspólnego życia nie były łatwe. Nie mieli grosza przy duszy, ale byli zakochani. Tylko to się liczyło. Zaraz po studiach Piotr zaczął grać...

 • Piotr Pręgowski: Z "Rancza" do polityki

  Czy Pietrek z "Rancza" miał duży udział w jego zwycięstwie wyborczym?

 • Rozbierane zdjęcia Piotra Pręgowskiego zrobiły furorę!

  Po udanym zawodowym starcie Piotr Pręgowski przestał otrzymywać propozycje kolejnych ról. Zrozpaczony zaczął rozważać najgorsze. Wtedy do głowy wpadł mu pewien pomysł...

 • Ewa Kuryło: Kobieta-orkiestra

  Szła przez życie z wielką pokorą i... zakasanymi rękawami. Nie było jej lekko, ale było warto.

 • ...z Ciebie wyrośnie!?", a także Rysiowi w "Polskim ZOO" i Bubu w serii filmów o Misiu Yogim. Był uczestnikiem programu "Gwiezdny Cyrk", w którym zajął 4. miejsce. Żonaty z Ewą Kuryło.

 • "Ranczo": Zimowa "naga sesja"

  On w serialu "Ranczo" gra bywalca przysklepowej ławeczki, Patryka Pietrka, ona - dyrektorkę szkoły w Wilkowyjach. Piotr Pręgowski i Ewa Kuryło prywatnie są małżeństwem.

 • "Ranczo": Bohater z marzeń

  ...- Chcę mówić o poważnych rzeczach - twierdzi i... szybko zmienia zdanie. Jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów, Piotr Pręgowski, wulkan energii i humoru, mówi o zmianach, jakie zaszły w jego życiu.

 • Ewa Kuryło gra Annę Walentynowicz

  Nie miała łatwego startu. Zamiast kariery wybrała macierzyństwo i na lata słuch o niej zaginął. Dziś gra w "Ranczu", a w nowym filmie Andrzeja Wajdy wcieli się w postać Anny Walentynowicz.

 • Ich raj na ziemi

  On w serialu "Ranczo" gra bywalca przysklepowej ławeczki, Patryka Pietrka, ona - dyrektorkę szkoły w Wilkowyjach. Piotr Pręgowski i Ewa Kuryło prywatnie są małżeństwem. Zobacz ich własny raj na ziemi.

 • Piotr Pręgowski: Wzorowy mąż?

  Piotr Pręgowski, znany m.in. z serialu "Ranczo", cieszy się opinią rannego ptaszka. I zdaje się, że już od świtu dopisuje mu poczucie humoru.

Zdjęcia na temat: piotr pręgowski i ewa kuryło
Wideo na temat: piotr pręgowski i ewa kuryło
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Kup ter@z

  Komedia nie całkiem romantyczna. Dwaj bracia podczas zakrapianej imprezy wystawiają na internetowej aukcji swoje dziewczyny, żeby sprawdzić która z nich jest więcej warta. Następnego dnia nic nie pamiętają, ale wkrótce rzeczywistość puka do ich drzwi. Gdy odkrywają co zrobili wpadają w popłoch i postanawiają sami wykupić swoje ukochane, ale okazuje się, że aukcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a ceny szybują w górę. Tymczasem dziewczyny już wiedzą co zaszło?

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...