• Informacje na temat:

  piotr pustelnik

Artykuły na temat: piotr pustelnik
 • Weekend w serialach

  .... 3241 Zdenerwowana Beata zastanawia się, jak pomóc synowi, który wpadł w przygnębienie po rozstaniu z Dominiką. Piotr radzi żonie, by dała synowi czas na przeżycie żałoby po rozpadzie związku(...) za zmarłego cara Piotra III. W krwawych walkach giną rodzice Maszy. Griniew rozpoznaje w buntowniku chłopa, któremu niegdyś uratował życie. "Rani" odc.1/8 Francja, rok 1743. Śmierć markiza de...

 • Wyspiański według Koniecznego

  Zygmunt Konieczny - jeden z najwybitniejszych współczesnych polskich kompozytorów - po czterdziestu latach wydał płytę autorską. W partiach solowych zaśpiewali m.in. wykonawcy współpracujący niegdyś z Piotrem Rubikiem - Joanna Słowińska i Przemysław Branny. Obszernych fragmentów płyty możecie posłuchać w INTERIA.PL.

 • Przystanek Woodstock z gośćmi specjalnymi

  Poznaliśmy nazwiska kolejnych gości, którzy spotkają się z uczestnikami Przystanku Woodstock w ramach Akademii Sztuk Przepięknych.

 • Jurek Owsiak: Jesteśmy gotowi

  Utwór "Glory, Glory Alleluja" zagra Orkiestra Reprezentacyjna Policji Polskiej 4 sierpnia na otwarcie Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). "Jesteśmy gotowi. Czekamy tylko na moment startu" - powiedział szef Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak.

 • Światowy Przystanek Woodstock

  Z roku na rok lista zagranicznych wykonawców występujących na Przystanku Woodstock się powiększa. W tym roku najjaśniejszą gwiazdą będzie grupa The Prodigy, brytyjscy pionierzy tanecznej muzyki rave.

 • Przystanek Woodstock: Kolejni goście Akademii Sztuk Przepięknych

  Jednym z najważniejszych projektów realizowanych w ramach XVII edycji Przystanku Woodstock będzie Akademia Sztuk Przepięknych.

 • KFF: Piraci, pustelnicy, taksówkarze

  Organizatorzy Krakowskiego Festiwalu Filmowego opublikowali wyniki selekcji do ostatniego z tegorocznych konkursów - pełnometrażowych dokumentów. W zmaganiach o Złoty Róg weźmie udział 20 tytułów.