• Informacje na temat:

  piotr rogucki skrzydlate świnie

Artykuły na temat: piotr rogucki skrzydlate świnie
 • Coma i "Skrzydlate świnie"

  Production. Zobacz materiał z planu teledysku "F.T.M.O.": Klip promuje również film "Skrzydlate świnie", w którym jedną z głównych ról zagrał wokalista zespołu - Piotr Rogucki. Premiera teledysku do "F.T.M.O." zaplanowana jest na 6 października. Film "Skrzydlate świnie" w reżyserii Anny Kazejak do kin trafi na początku listopada. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie...

 • "Skrzydlate świnie": Przedpremiera

  W czwartek, 4 listopada, we wszystkich kinach Cinema City odbędą się specjalne przedpremierowe pokazy filmu "Skrzydlate świnie". To obraz reżyserki młodego pokolenia - Anny Kazejak.

 • Najmniejsze Projekcje Świata: "Skrzydlate świnie"

  Cykl Najmniejsze Projekcje Świata to wyjątkowe pokazy oraz rozmowy z twórcami w małym gronie, w których uczestniczy jedynie 10 kinomanów, wybranych drogą losową. Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 6 listopada, o godz. 12.00, w warszawskim kinie Atlantic. Widzowie obejrzą film "Skrzydlate świnie".

 • Kibic też człowiek

  ..."Skrzydlate świnie" , reż. Anna Kazejak, Polska 2010, dystrybutor ITI Cinema, premiera kinowa 5 listopada 2010 roku.

 • Kazejak: Nie boję się wyzwań

  Anna Kazejak znana jest szerokiej widowni przede wszystkim jako realizatorka jednej z nowelek nagradzanej w Polsce i za granicą "Ody do radości". W piątek, 5 listopada, do kin weszły "Skrzydlate świnie", pełnometrażowy debiut tej uzdolnionej reżyserki, w którym główne role grają: Paweł Małaszyński, Olga Bołądź i lider zespołu Coma - Piotr Rogucki.

 • Cała prawda o Afganistanie

  Padł ostatni klaps na planie pierwszego odcinka serialu "Misja: Afganistan". Kolejne odcinki będą kręcone od kwietnia do sierpnia 2012 roku. W roli głównej występuje Paweł Małaszyński ("Katyń", "Skrzydlate świnie", "Świadek koronny").

 • Znani aktorzy grają rocka w Dolinie Charlotty

  Arkadiusz Jakubik, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Piotr Rogucki - to gwiazdy koncertu Znani aktorzy grają rocka, który odbędzie się w piątek 14 sierpnia w Dolinie Charlotty pomiędzy Słupskiem a Ustką.

 • Małaszyński z gołą pupą

  Dystrybutor filmu "Skrzydlate świnie", ITI Cinema, ujawnił plakat debiutanckiego filmu Anny Kazejak z Pawłem Małaszyńskim w roli głównej.

 • Małaszyński zagra kibola

  Paweł Małaszyński zagra główną rolę w pełnometrażowym debiucie Anny Kazejak-Dawid 'Skrzydlate świnie", którego akcja rozgrywać się będzie w środowisku kibiców piłkarskich.

 • Dzieci zmieniają ludzi

  ...bohatera z równowagi. - Jednak by nie było za wesoło, jest też wątek przyjaciela Jivana, Józefa, który poważnie chory trafi do szpitala i będzie walczył o życie. Gra go Piotr Rogucki, lider zespołu Coma, którego mogliśmy oglądać w filmie 'Skrzydlate świnie'. Świetny aktor! Coma to fajny zespół, słuchałem ich muzy wcześniej. Ucieszyłem się, że z Piotrem miałem tak dramatyczne sceny. W serialu...