• Informacje na temat:

  piotr rubik dom

Artykuły na temat: piotr rubik dom
 • Zakazy i nakazy Piotra Rubika

  Jak twierdzi magazyn "Twoje Imperium", Piotr Rubik przestrzega w swoim mieszkaniu wielu rygorystycznych zasad: "Jest nieprawdopodobnym pedantem. Jego warszawski dom przypomina muzeum: wszystko ma(...) go podziwia" - twierdzi znajomy Rubika. Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach INTERIA.PL!

 • Piotr Rubik: Szczęście jest w zasięgu ręki

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Strażnik raju", który zapowiada płytę "Opisanie świata" Piotra Rubika. W klipie pojawia się m.in. żona kompozytora Agata Rubik jako ognista brunetka!

 • Piotr Rubik z gitarami: Szczęście jest w zasięgu ręki

  ..."Opisanie świata według Marco Polo" to tytuł przygotowywanej właśnie płyty Piotra Rubika. Na nowym materiale kompozytora pojawią się m.in. gitary czy perkusja.

 • Piotr Rubik zagra dla "Corgiego, psiaka królowej"

  Słowa do utworu napisał Bartosz Zimiński. Do muzyki Piotra Rubika piosenkę zaśpiewały Magda Bereda oraz Olivia Wieczorek. "Corgi, psiak królowej" jest najnowszym filmem twórców "Gnomea i Julii", "Żółwika Sammy'ego" oraz "Małej wielkiej stopy". "Corgi, psiak królowej" zawita w polskich kinach już 1 marca 2019 roku. Nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi to ulubiony piesek brytyjskiej...

 • Piotr Rubik pokazał córki i wpuścił kamery do swojego domu

  W programie "Dzień dobry TVN" swoją rodzinę pokazał kompozytor Piotr Rubik, dla niektórych twórca wyśmiewanego "sacro-polo", dla innych autor jednego z największych bestsellerów ostatnich lat (oratorium "Psałterz Wrześniowy" - podwójnie diamentowa płyta jako pierwsza w Polsce).

 • Piotr Rubik nie dojechał

  W środę (14 stycznia) we Wrocławiu odbyła się premiera filmu "Skopani" nakręconego przez tamtejszych bezdomnych. Muzykę do obrazu za darmo napisał Piotr Rubik.

 • Piotr Rubik dla papieża

  Uznawany przez niektórych za twórcę nurtu "sacro-polo" Piotr Rubik przygotował kolejny utwór, który utwierdzi krytyków w tej opinii - to "Santo Subito" określony mianem "cantobiografii" Jana Pawła II.

 • Piotr Rubik: Byłbym agentem

  Obecnie najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce jest "Rubikon" - podsumowanie dorobku kompozytora Piotra Rubika, autora takich przebojów jak choćby "Niech mówią, że to nie jest miłość" (Przemysław Branny i Olga Szomańska) i "Dotyk" (Edyta Górniak). Piotr Rubik w rozmowie z INTERIA.PL zdradził, że gdyby nie był muzykiem, to byłby agentem tajnych służb.

 • Piotr Rubik: Premiera "Psałterza"

  ..."Psałterz wrześniowy" kończy oratoryjny tryptyk autorstwa Piotra Rubika (muzyka) i Zbigniewa Książka (teksty). Uroczysta premiera ostatniego oratorium odbędzie się w poniedziałek, 11 września, w nowej hali sportowej w Kielcach.

 • Piotr Rubik: Psalm dla Ciebie

  Premiera teledysku do utworu "Psalm dla ciebie", promującego oratorium Zbigniewa Książka i Piotra Rubika "Psałterz wrześniowy", odbyła się w środę, 26 lipca, podczas konferencji prasowej w kieleckim ratuszu. Oratorium, tak jak dwa poprzednie, powstało na zamówienie prezydenta Kielc.