• Informacje na temat:

  piotr seweryński

Artykuły na temat: piotr seweryński
 • "Klan": Jerzy przekaże swoją firmę Michałowi?

  Jerzy (Andrzej Grabarczyk) zasugeruje Michałowi (Daniel Zawadzki), że powinien wycofać się ze spółki z Oskarem (Piotr Seweryński). - Rzuć w cholerę te swoje wraki... Ja potrzebuję następcy, firma potrzebuje jeszcze kogoś do pracy - powie synowi.

 • Pierwsza gwiazdka w "Klanie"

  Wigilijne przedpołudnie to dla mieszkańców wielkich miast czas zakupów, stania w korkach i zdenerwowania, że nie uda się ze wszystkim zdążyć. To samo czeka bohaterów "Klanu".

 • "Klan": Dominika sfałszowała wyniki badań genetycznych? Nie jest córką Jerzego?

  Michał (Daniel Zawadzki) pożali się Oskarowi (Piotr Seweryński), że Dominika (Anna Janik) owinęła sobie ich ojca wokół małego palca. - Ciągnie z niego kasę... na potęgę - powie. - A ona na pewno jest jego córką? - zapyta go wuj.

 • W życiu jak w... "Klanie"!

  Najpierw jej bohaterka została mamą bliźniaków, a potem... ona sama przywitała na świecie bliźniaczki. - To chyba rzadki przypadek, żeby aktorce przytrafiło się to, co gra w serialu - mówi Katarzyna Tlałka z uśmiechem.

 • "Klan": Norbert i Oskar zostaną wspólnikami?

  Oskar (Piotr Seweryński) będzie pod wielkim wrażeniem tego, jak świetnie Norbert (Jakub Świderski) radzi sobie z remontowaniem starych samochodów. Zaproponuje Piątkowskiemu, by razem zajęli się renowacją zabytkowych aut, które potem oferowaliby bogatym kolekcjonerom w całej Europie...

 • Moje marzenie

  Latoszek dostaje wezwanie do prokuratury wojskowej. Przesłuchanie prowadzi pułkownik Kozubik (Piotr Seweryński). Na korytarzu Witek spotyka Zuzę. Od niej...

 • Seksoholik w "Klanie"!

  Kinga (Katarzyna Tlałka) zacznie podejrzewać Oskara (Piotr Seweryński) o zdradę. Zauważy, że jej mąż bardzo często jeździ do Berlina. Pomyśli, że ma tam kochankę! Poznajcie szczegóły!

 • W życiu kieruję się dekalogiem

  Kwestionariusz osobowy Piotra Seweryńskiego, którego można oglądać w serialu "Klan" w roli Oskara Chojnickiego, przyrodniego brata Jerzego (Andrzej Grabarczyk) oraz męża Kingi (Katarzyna Tlałka)

 • "Klan": Michał straci prawa rodzicielskie? Norbert odbierze mu córkę?

  Chojnicki. - Norbert też ją kocha - usłyszy. Kilka godzin później Michał spotka się z Piątkowskim. W obecności Oskara (Piotr Seweryński) oskarży go o to, że chce wmówić Marysi, iż to on jest jej ojcem...

 • "Klan": Zyta i Michał na krawędzi... rozwodu

  ...w czwartek 8 stycznia o godz. 17.55 w TVP1) zaprosi ją na biznesowy lunch z Oskarem (Piotr Seweryński). Będą chcieli wspólnie otworzyć filie samochodowe w Wilnie, Mińsku, a może i w Moskwie. - Żebyś(...) z prawnikiem Blumertem (Piotr Dąbrowski), żeby porozmawiać o uzyskaniu rozdzielności majątkowej z mężem...

Zdjęcia na temat: piotr seweryński