• Informacje na temat:

  piotr stano

Artykuły na temat: piotr stano
 • Piotr Żurawski: Rozczarowanie światem

  Ludzie w pułapce rzeczywistości - mężczyzna oszukany przez szefa i kobieta przez szefa poniewierana. O "Interiorze", kameralnym dziele Marka Lechkiego rozmawiamy z Piotrem Żurawskim, który za swoją kreację otrzymał nominację do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

 • Piotr Domalewski: Czuję się emigrantem

  ..."Czuję się emigrantem ze wschodu Polski, z małej miejscowości do Warszawy. Może się wydawać, że to raptem 140 km, ale to jest inny kraj" - powiedział PAP Piotr Domalewski. Jego nowy film "Jak najdalej stąd" pokazywany na kończącym się w sobotę festiwalu w San Sebastian właśnie wszedł na ekrany naszych kin.

 • Nie żyje Piotr Szczepanik. Przyjaciele wspominają artystę

  Nie żyje piosenkarz, gitarzysta, aktor Piotr Szczepanik - wykonawca jednej z najpiękniejszych polskich ballad o miłości "Kochać", a także takich utworów jak "Goniąc kormorany" i "Żółte kalendarze". Miał 78 lat.

 • Piotr Stramowski jakiego nie znacie

  Piotr Stramowski daje popis w filmie "Bad Boy". W takiej kreacji widzowie jeszcze go nie widzieli! Jak nieprzespane noce pomogły mu w roli?

 • #Hot16challenge2: Piotr Rubik znowu klaszcze

  Akcja #Hot16Challenge2 rozkręciła się na dobre. W zabawę wciągnęli się weterani rapu, młodzi przedstawiciele sceny oraz osoby w ogóle z nią niezwiązane. Wyzwanie przyjął także Piotr Rubik.

 • Zmarł piosenkarz i aktor Piotr Szczepanik

  Nie żyje piosenkarz, gitarzysta, aktor Piotr Szczepanik - wykonawca jednej z najpiękniejszych polskich ballad o miłości "Kochać"; także takich utworów jak "Goniąc Kormorany" i "Żółte kalendarze". O śmierci artysty poinformowała w czwartek, 20 sierpnia, córka artysty Jagoda Maria Szczepanik.

 • Arnold Schwarzenegger przemówi głosem... Piotra Cyrwusa

  Od 4 do 9 sierpnia odbędzie się w Gdańsku jeden z pierwszych festiwali filmowych po przerwie spowodowanej pandemią - Octopus Film Festival. Jedną z atrakcji tej imprezy będzie specjalny pokaz filmu "Commando" z Arnoldem Schwarzeneggerem. W nietypowej roli pojawi się na nim znany z serialu "Klan" Piotr Cyrwus, który na żywo pełnił będzie rolę lektora.

 • Piotr Kraśko: Jestem skrajnym optymistą

  Piotr Kraśko okres intensywnych wyjazdów ma już za sobą. Dziennikarz prowadzi teraz bardziej osiadły tryb życia, który mu najwyraźniej służy. Już od kilku lat można go zobaczyć w programie śniadaniowym TVN, gdzie z odwiedzającymi studio gośćmi rozmawia na frapujące społeczeństwo tematy.

 • ​Piotr Kraśko: Rodzina się powiększa

  Z ferii zimowych, które spędził we włoskich Alpach, Piotr Kraśko wrócił pełen energii. Ale niewiele brakowało, by jego plany urlopowe pokrzyżował koronawirus. Redakcję "Dzień Dobry TVN" zastał w ferworze zmian - do grona prowadzących dołączyli bowiem Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Powitał ich z radością.

 • ​Piotr Adamczyk: Nago i po niemiecku

  Piotr Adamczyk był w niedzielę, 7 czerwca, gościem Rafała Zawieruchy w jego instagramowym programie "Zawierucha filmowa". Panowie rozmawiali m.in. o odważnych scenach erotycznych w filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", w którym Adamczyk wcielił się w Stanisława Wisłockiego, męża Michaliny Wisłockiej. Okazało się, że w scenach wymagających zrzucenia ubrań miał aktora zastąpić...

Zdjęcia na temat: piotr stano
Wideo na temat: piotr stano
 • ​Piotr Kraśko: Stać w sklepie? Groza

  ​Piotr Kraśko docenia, że w sklepach odzieżowych są krzesła i fotele. Dziennikarz twierdzi, że przeraża go konieczność bezczynnego stania i oczekiwania na robiącą zakupy żonę.

 • Jak Piotr z Krotoszyna stał się Olivierem Janiakiem?

  Piotr Janiak urodził się 44 lata temu w Krotoszynie. Imię Olivier, które stało się jego znakiem rozpoznawczym, nadała mu koleżanka z jednego z pubów we Wrocławiu, w którym prezenter dorabiał podczas studiów. - Na zmianie było pięciu chłopaków o tym imieniu. Jak ktoś wołał Piotr, to odwracaliśmy się w pięciu. Jedna koleżanka, sugerując, że mam francuską urodę, napisała mi na tablicy Olivier

 • Piotr Zelt przerwał czytanie książki. Co się stało?

  Co robi Piotr Zelt na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach? Zobaczcie...