• Informacje na temat:

  piotr świerczewski

Artykuły na temat: piotr świerczewski
 • Piotr Świerczewski: Piłkarze nie tylko świetnie kopią

  Gwiazda polskiej piłki nożnej Piotr „Świr” Świerczewski postanowił udowodnić, że piłkarze są świetni nie tylko w bieganiu za piłką. Słynnego sportowca zobaczymy najbliższym odcinku „Ninja Warrior Polska” (emisja w Polsacie we wtorek, 22 września, o godz. 20:05).

 • Majdan i Świerczewski policjantami!

  Raperzy Red i Spinache zaprosili do nowego teledysku duetu piłkarzy Radosława Majdana i Piotra Świerczewskiego.

 • Raper i gwiazdy zachęcają: Zostań dawcą

  Agnieszka Włodarczyk, Julia Kamińska, Piotr Świerczewski i Krzysztof Ibisz, to tylko niektóre gwiazdy biorące udział w teledysku "Pomaganie jest Trendy", który realizowany jest z inicjatywy rapera "Gorzkiego" na potrzeby fundacji DKMS.

 • Magda Steczkowska: 0:1 dla niej

  Kobiece spojrzenie na Euro - tak reklamowana jest piosenka "0:1 dla niej" w wykonaniu Magdy Steczkowskiej i grupy Indigo. W teledysku występują m.in. byli piłkarze Tomasz Iwan i Piotr Świerczewski.

 • Komedia "SkarLans" za darmo w internecie

  Wulgarna i wyuzdana Kasia Cichopek, Piotr Świerczewski gejem, Rafał Mroczek psychopata, Misiek Koterski jako cwaniak, Krzysztof Rutkowski w roli obrońcy celebrytów i Krzysztof Ibisz nie załapujący się do pierwszego w Polsce "filmu, który powstał za zero złotych i za tyle samo został oddany widzom"?

 • Cichopek w scenie łóżkowej

  ..."To pierwsza polska produkcja, gdzie zobaczymy Cichopek w scenach łóżkowych, [Michała] Koterskiego w roli gangstera, czy [piłkarza Piotra] Świerczewskiego w roli .... geja!" - reklamują swój film "SkarLans" reżyserzy: raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz i Paweł Bilski.

 • Oświadczył się w programie "Ninja Warrior Polska"

  ..., a także gwiazdę polskiej siatkówki Łukasza Kadziewicza . Na występ czeka jeszcze m.in. były piłkarz a obecnie zawodnik MMA Piotr Świerczewski. Zmagania uczestników ocenia dwójka komentatorów...

 • Tomasz Ciachorowski: Nie oczekuję zbyt wiele

  ...gwiazdę polskiej siatkówki Łukasza Kadziewicza . Na występ czeka jeszcze m.in. były piłkarz a obecnie zawodnik MMA Piotr Świerczewski.

 • Wielki Mecz TVN kontra WOŚP po raz trzeci. Jaki padł wynik?

  ...zagrali m.in. Piotr Kraśko, Alan Andersz, Agustin Egurrola, Antoni Królikowski, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki , Tomasz Schimscheiner , Łukasz Jedliński i zawodnicy związani ze sportem: Grzegorz Jędrzejewski, Piotr Świerczewski i Cezary Kucharski . W składzie znalazła się także cała czwórka braci Szczepaników z zespołu Pectus...

 • Kto skomentuje ostatnie mecze Polaków w eliminacjach do mundialu w Rosji?

  ...stadionie w Erywaniu gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski i Piotr Świerczewski. Relacje reporterskie z meczu przygotują Marcin Feddek i Marcin Lepa. Gospodarzem...

Zdjęcia na temat: piotr świerczewski