• Informacje na temat:

  piotr szwedes aktor

Artykuły na temat: piotr szwedes aktor
 • Piotr Szwedes: Gra i produkuje

  Piotr Szwedes podkreśla, że na scenie teatralnej jest obecny od 20 lat. Zagrał w wielu spektaklach, a zdobyte w tym czasie doświadczenie postanowił połączyć z zacięciem biznesowym. Zajął się produkcją sztuk - wybiera teksty, obsadę aktorską i odpowiada za wszystkie kwestie merytoryczne. W tym charakterze na swoim koncie ma już dwa spektakle - "Pół na pół" i "Kłamstwo", a w przygotowaniu jest...

 • Piotr Szwedes: Dopiero teraz wiem, na czym polega życie

  Piotr Szwedes jest zafascynowany możliwościami, jakie daje rozwój osobisty. Twierdzi, że zapewnia mu on higienę psychiczną, niezbędną w pracy aktora i producenta teatralnego. Artysta uważa, że dopiero kilka lat temu, gdy poznał ideę samorozwoju, zaczął żyć świadomie.

 • Piotr Szwedes: "Młodego wilka" ciągnie do lasu

  Piotr Szwedes, aktor znany z kreacji w "Młodych wilkach", kończy w środę 47 lat. Aktor od kilku lat organizuje w swoim rodzinnym Lidzbarku Warmińskim koncerty charytatywne na rzecz miejscowego szpitala.

 • Piotr Szwedes: Tańczę od zawsze!

  Piotr Szwedes zyskał popularność jako serial owy oraz teatralny aktor. Rzadko pojawiał się w komercyjnych programach rozrywkowych, dlatego jego udział w "Tańcu z gwiazdami" od początku wzbudził spore zainteresowanie.

 • Szwedes: Wyszedłem z szuflady

  ...- Teatr jest moją pasją - mówi Piotr Szwedes. I konsekwentnie się w nim spełnia. Gra na kilku stołecznych scenach. Koniec "Złotopolskich", w których przez 12 lat wcielał się w Tomka Gabriela, ocenia jako szansę na nowy etap w życiu zawodowym.

 • Piotr Szwedes: Chłopak z Mazur

  ...się trafiony i okrągły jubileusz 20-lecia powstania filmu uczcimy jego trzecią częścią - komentuje doniesienia na ten temat Piotr Szwedes. Rola w "Młodych wilkach" zaważyła na jego aktorskim życiu(...) normalny? Jadę do rodzinnego Lidzbarka i z kumplem, z którym nie widziałem się przez kilka lat, idę na piwo. Jestem tym samym Szwedesem - opowiadał aktor. Nigdy nie zabiegał o popularność. Wiedział...

 • Ranking polskich aktorów

  ..."W miarę zdobywania popularności polscy aktorzy biorą udział w coraz gorszych filmach, zsuwając się w artystyczną nicość. Bycie gwiazdą dzisiaj to nie zaszczyt, to wyrok" - pisze w najnowszym numerze "Wprost" Tomasz Raczek. Tygodnik przygotował ranking najlepszych i najgorszych polskich aktorów filmowych.

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  W kolejnym odcinku show oglądaliśmy popisy taneczne pięciu par. Każda z nich musiała zaprezentować aż dwa tańce, których tłem były najpiękniejsze melodie z musicali. Z rywalizacji odpali Piotr Szwedes i Anna Głogowska.

 • Mikołaj Roznerski na Festiwalu Gwiazd

  Wśród gości, którzy pojawią się na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach (4-7 lipca), będzie Mikołaj Roznerski. "Jednego dnia będę pracować - zagram w spektaklu +Kłamstwo+, a drugiego dnia oddam się lenistwu" - deklaruje aktor.

 • Jarosław Jakimowicz zapowiada powrót "Młodych wilków"

  Jarosław Jakimowicz wraca na polskie ekrany. Można go obecnie oglądać w nowym sezonie serialu "Komisarz Alex" w TVP1. Aktor zdradza także, że trwają prace nad szczegółami scenariusza trzeciej części kultowego filmu "Młode wilki".

Wideo na temat: piotr szwedes aktor