• Informacje na temat:

  piotr walentynowicz

Artykuły na temat: piotr walentynowicz
 • Podano datę uroczystości pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka

  Poznaliśmy datę pogrzebu 39-letniego producenta filmowego, którego ciało w ubiegły czwartek wyłowiono z jeziora Kisajno. Bliscy milionera opublikowali nekrolog, w którym podano szczegóły uroczystości pogrzebowych. Mają one trwać dwa dni. Piotr Woźniak-Starak zostanie skremowany.

 • Piotr Woźniak-Starak: Nieznane fakty o producencie wychodzą na jaw

  Katarzyna Kolenda-Zaleska wyjawiła nieznane fakty dotyczące Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.).

 • Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) oficjalnie pożegnała męża Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.) na łamach jednej z gazet.

 • ​Zagrała u Wajdy!

  Ewa Kuryło nie miała łatwego startu. Zamiast kariery wybrała macierzyństwo i na lata słuch o niej zaginął. Dziś gra w "Ranczu", a w nowym filmie Andrzeja Wajdy wcieli się w postać Anny Walentynowicz.

 • Ewa Kuryło gra Annę Walentynowicz

  Nie miała łatwego startu. Zamiast kariery wybrała macierzyństwo i na lata słuch o niej zaginął. Dziś gra w "Ranczu", a w nowym filmie Andrzeja Wajdy wcieli się w postać Anny Walentynowicz.

 • Hołdys: Prawda czy fałsz

  Przez ostatnie tygodnie miałem wiele okazji do przyjrzenia się zachowaniom ludzkim. Najpierw festiwale z udziałem artystów, którzy gremialnie podawali nazwy nieistniejących zespołów jako własne. Potem dramat Anny Walentynowicz i Andrzeja Gwiazdy, prawdziwych bohaterów sierpnia `80 - i porażające wypowiedzi Lecha Wałęsy, że oboje nic dla Polski nie zrobili. Następnie dramat kobiety, która wzięła

 • Festiwal Gwiazd przeniesiony do Gdańska

  Wakacyjny Festiwal Gwiazd, który od 10 lat odbywał się w Międzyzdrojach w Zachodniopomorskiem, w tym roku przenosi się do Gdańska. Impreza trwać będzie od 1 do 5 lipca. O zmianie lokalizacji festiwali poinformowano w czwartek, 20 kwietnia, na konferencji prasowej w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku.

 • 5 września odbędzie się premierowy pokaz dokumentu Andrzeja Wajdy "Nie byliśmy bohaterami. Strajk oczami kobiet", przedstawiający wspomnienia czterech kobiet biorących udział w strajku w Stoczni Gdańskiej.

 • Nagroda Neptuna dla Wajdy i Schloendorffa

  Reżyserzy Andrzej Wajda ( "Panny z Wilka" ) i Volker Schloendorff ( "Dziewiąty dzień" ) oraz kompozytor Jan AP Kaczmarek otrzymali w środę, 5 lipca, z rąk prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Nagrody Neptuna. Wręczenie statuetek odbyło się w Dworze Artusa w ostatnim dniu 11. Festiwalu Gwiazd.