• Informacje na temat:

  piotr walter dzieci

Artykuły na temat: piotr walter dzieci
 • Bożena Walter: Żelazna ręka

  Legenda polskiej telewizji. Dziennikarka i prezenterka telewizyjna prowadziła popularne programy "Studio 2" w TVP i "Czar par" w TVN. Jej mężem jest Mariusz Walter, współzałożyciel stacji TVN. "Jestem konsekwentna i mam tak zwaną żelazną rękę" - mówi o sobie jubilatka. 22 września Bożena Walter obchodzi 80. urodziny.

 • Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochanke

  ...​Piotr Kraśko zostanie nowym prowadzącym programów: "Fakty" w TVN i "Fakty po Faktach" w TVN24. W poniedziałek, 13 lipca, rozstanie ze stacją potwierdziła Justyna Pochanke, która pracowała tam przez 19 lat.

 • "5-10-15": Program wyłonił wiele gwiazd obecnej telewizji

  Popularny program dla dzieci i młodzieży "5-10-15" emitowany był na antenie TVP 2 i TVP 1 przez 24 lata. W ciągu niemal ćwierćwiecza wyłonił wiele gwiazd, które z powodzeniem utrzymują karierę telewizyjną do dzisiaj.

 • "5-10-15": Program jedyny w swoim rodzaju

  Program "5-10-15" był jedyny w swoim rodzaju. Wychowało się na nim pokolenie obecnych 30- i 40-latków, a na jego planie debiutowało wiele gwiazd dzisiejszej telewizji i show-biznesu. To tam pierwsze dziennikarskie i aktorskie szlify zdobywali m.in. Maria Niklińska, Justyna Pochanke, Karolina Szostak, Piotr Kraśko czy Krzysztof Ibisz.

 • Szymon Majewski zagra o milion

  W programie o milion zagrają Ewa Drzyzga, Szymon Majewski, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Gwiazdy stacji będą grały dla podopiecznych fundacji TVN. W programie pojawi się też prezes fundacji Bożena Walter. Specjalne wydanie teleturnieju zostanie pokazane o 12.45. Po jego zakończeniu na antenie stacji będzie transmitowany charytatywny mecz Gwiazdy TVN - Sejm RP.

 • "W Polsce czuję się jak na balu"

  ...nie stracił z dawnej charyzmy. Podczas pobytu wokalisty w Polsce spotkał się z nim Piotr Metz (RMF FM). Oto obszerne fragmenty ich rozmowy.

 • TVN uruchomi nowe kanały

  ...dzieci, odpowiedź na Polsat JimJam. Podczas wczorajszej konferencji prasowej informacje o nowych kanałach potwierdził Piotr Walter, szef telewizji TVN. Nowych stacji można spodziewać się najwcześniej w 2011 roku. Czy wśród nich będzie kanał z bajkami? - Nie byłaby to jedna stacja, o której myślelibyśmy w pierwszej kolejności - powiedział Walter "Rzeczpospolitej". To może oznaczać, że Grupa TVN...

 • Monika Olejnik: Miała być zakonnicą

  ...programową Polsatu - Ninę Terentiew, prezes Fundacji TVN - Bożenę Walter oraz ówczesną żonę założyciela Polsatu - Małgorzatę Solorz-Żak. Monika Olejnik ma jednego syna. "Syn chodził do przedszkola, a ja(...). Uwielbiałam mojego syna, kiedy był małym, uroczym i niesamowicie bystrym dzieckiem. Dorósł, a ja nadal go uwielbiam. Żałuję, że tak wpadłam w tę pracę i nie mam więcej dzieci" - Olejnik mówiła w 2012

 • Weekend w kinie: Sprawiedliwe Stany Zjednoczone, zranione Chiny, szokująca Polska

  ...nie stać na rzetelną obronę. Pomaga mu w tym miejscowa adwokat, Eva Ansley (Brie Larson). Jedną z pierwszych, a zarazem najbardziej medialnych spraw Stevensona jest obrona Waltera McMilliana (Jamie(...) rasizmem. Jednak niezrażony, na przekór wszystkim i wszystkiemu, broni Waltera i innych skazanych. "Żegnaj mój synu" to obejmująca trzy dekady rodzinna saga, której tłem są społeczne...

 • Skargi na słowa Wojciecha Cejrowskiego w TVP Info

  ...pierwsza kontrowersyjna wypowiedź i zachowanie Wojciecha Cejrowskiego. W 2009 roku Kampania Przeciw Homofobii wystosowała list do Piotra Waltera, wówczas prezesa telewizji TVN, z prośbą o zaprzestanie(...) upewnić się, że obleśny dziad nie przyjdzie jutro molestować waszych dzieci". Jak informuje press.pl, po programie do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło 466 skarg na wypowiedzi Wojciecha...