• Informacje na temat:

  piotr wiśniewski

Artykuły na temat: piotr wiśniewski
 • "The Voice Senior": Waldemar Wiśniewski miał być wokalistą grupy Perfect

  Kto błysnął w sobotnich 914 grudnia) odcinkach "The Voice Senior"? Jednym z uczestników był dobrze znany telewizyjnej publiczności weteran Waldemar Wiśniewski.

 • Piotr Rubik: Nowy Michał Wiśniewski?

  Piotr Rubik (38 lat) swoją muzyką szturmem wdarł się do uszu i serc publiczności. Jeszcze we wrześniu, nim jego najnowsza płyta "Psałterz wrześniowy" trafiła do sprzedaży, sklepy zamówiły ponad 30 tysięcy egzemplarzy. Tym samym w dniu premiery album zdobył tytuł Platynowej płyty! To jak na dzisiejsze warunki wynik rewelacyjny. Tymczasem krytycy muzyczni nie mają dobrego zdania na temat Rubika...

 • Wiśniewski się pogubił?

  Michał Wiśniewski jest zdruzgotany odpowiedzią żony Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej na swoje zarzuty, jakoby konflikt słynnego małżeństwa sprowokował menedżment piosenkarki. Lider Ich Troje, któremu żona zarzuciła kłamstwo, nie chce już rozmawiać z dziennikarzami.

 • Ostatnio sprawami Piotra Rubika zajmuje się Katarzyna Kanclerz, z którą Michał Wiśniewski prowadzi medialną wojnę. Przypomnijmy, że Kanclerz jest także menedżerką Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. "Piotr Rubik napisał kawał dobrej muzyki. To, że bydło stało się jego menago nic nie zmienia" - pisze Wiśniewski w swoim blogu. "Mówię do kolegi Rubika ponieważ mieliśmy tego samego menago : Jesteś...

 • Piotr Rubik zbiera pieniądze w internecie. Kiedy premiera płyty "Kantata Polska"?

  ...70 tysięcy zł chce zebrać w sieci Piotr Rubik na produkcję i wydanie podwójnej płyty "Kantata Polska". Koncertowa premiera odbyła się w październiku 2018 r.

 • Piotr Rubik i Agata Rubik świętują 12. rocznicę ślubu. Pokazali archiwalne zdjęcia

  ..."12 lat temu zostałam żonką. I bardzo to lubię" - napisała na Instagramie Agata Rubik. O rocznicy ślubu pamiętał również jej mąż, popularny kompozytor Piotr Rubik. Z tej okazji para przypomniała archiwalne zdjęcia.

 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska o swojej pierwszej randce ("The Story of My Life")

  ..."Poszliśmy na kręgle, wypiliśmy trochę, poszliśmy do łóżka" - powiedział Michał Wiśniewski o swojej pierwszej randce z obecną żoną Dominiką Tajner-Wiśniewską.

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"!

  Po płycie "La Revolucion" (z pamiętnym "hitem" "Filiżanka") Michał Wiśniewski najwyraźniej zamierza - przynajmniej na chwilę - zrobić sobie rozbrat z muzyką.

 • Wiśniewski o tragedii lotników

  ..."Odszedł od nas jeden z największych... Wspaniały człowiek i mój lotniczy ojciec" - pisze na blogu Michał Wiśniewski, poruszony wypadkiem na pokazach Air Show w Radomiu.

 • Michał Wiśniewski broni Sylwestra Latkowskiego

  Michał Wiśniewski, wokalista grupy Ich Troje, zdecydował wypowiedzieć się w sprawie zamieszania, jakie wytworzyło się wokół filmu "Gwiazdor" Sylwestra Latkowskiego. Wytwórnia Universal zadecydowała bowiem o obniżeniu budżetu filmu i zdaniem reżysera chce go ocenzurować.

Wideo na temat: piotr wiśniewski
 • "The Story Of My Life. Historia naszego życia” powraca! Tęskniliście?

  się, jakie emocje będę im towarzyszyć, gdy zobaczą się w wieku swoich rodziców i dziadków. W programie wystąpią: Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka, Michał Koterski i Marcela Leszczak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner–Wiśniewska oraz Sławomir i Kajra. "The Story Of My Life. Historia naszego życia" już od 26 października w Polsacie. Będziecie

Dyskusje na temat: piotr wiśniewski
 • Re: "M jak miłość": Uciekinier

  Lucyna Mostowiak (Małgorzata Socha) i Piotr Mostowiak (Krzysztof Wiśniewski) Agnieszka Kwiatkowska (Julia Kamińska) Magda Kwiatkowska (Małgorzata Kamińska)i Tomek Kwiatkowska (Krzysztof Kamiński) Joanna Budzyńska (Małgorzata Foremniak) Ewa Budzńska (Milena Dziki,) Klaudia Budzyńska (Aleksandra Jędruszczak)