• Informacje na temat:

  piotr zelt i monika ordowska

Artykuły na temat: piotr zelt i monika ordowska
 • Gwiazdy na imprezie CBS

  ...w warszawskim klubie The Venue, uświetniły swą obecnością znane postaci polskiego show biznesu, m.in. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, Piotr Zelt i Monika Ordowska...

Zdjęcia na temat: piotr zelt i monika ordowska
 • Monika Ordowska z córką Amelią
Wideo na temat: piotr zelt i monika ordowska
 • Piotr Zelt ze swoją nową dziewczyną

  Piotr Zelt i jego wybranka - modelka, Monika Ordowska - gościli na premierze filmu "Belcanto". Ich wspólne pojawienie się wywołało poruszenie wśród operatorów i fotoreporterów.

Dyskusje na temat: piotr zelt i monika ordowska
 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Piotr Zelt szykuje się do ślubu

  Ciekawe czy ta Monika Ordowska przypasowała jakoś sobie tatusia do tego dziecka ? Czy dla świętego spokoju zaadapktował jakiś z litości

 • Re: Monika Ordowska: Od skandalistki do aktorki serialowej

  "Gdy Piotr Zelt poznał prawdę, zachował się w bardzo niezręcznej dla siebie sytuacji niezwykle rozsądnie. Postanowił bowiem dyskretnie wycofać się ze związku z Moniką (...)", a następnie "Po burzliwym rozstaniu z Zeltem o Monice przycichło." Rozumiem, że mimo szczerych chęci, nic wyszło z tego dyskretnego rozstania?

 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Piotr Zelt szykuje się do ślubu

  ...dowiedział się, że jego ówczesna narzeczona - Monika Ordowska - urodziła dziecko innemu mężczyźnie, z którym od pewnego czasu go zdradzała...... ....z pierwszą, Ewą, z którą ma 12,5-letnią córkę rozwiódł się w atmosferze skandalu.... a teraz ssie zeni z dziewczyna jego przyjaciela Michała Milowicza, projektantka Katarzyna Krawczyk o co tu chodzi? czy oni maja jakiekolwiek zasady i honor?